2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar merhaba
Dr dan geldim malesef duymadık kalbini miniğim beni bıraktı belli ki Çarşamba yeniden göreyim dedi Dr ama artık hiç umut yok uzatmaları oynuyoruz işte bilemiyorum ki nasip sadece nasipte yokmuş :KK43: uzatmaları oynuyoruz yaşamadığından emin olmaya çalışıyoruz 1 hafta daha bekleriz ama boş zaten olmayınca olmuyor demek ki :KK43: ağrım yok dışarıda kanama yok ama içeride varmış bitti artık inşallah kendi düşer kürtaja gerek kalmaz tek istediğim bu gerçekten artık bu fikirden uzaklaşıyorum yeniden denemeye de istemeye de gücüm yok zaten... Allah sizlere sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah... Hepinize sevgiler... Artık buralara pek uğramam sanırım :KK43: kendinize ve bebişler dikkat edin...
Canım burda anlatmam çok uzun Sürer ama inan mucizelere bitti Dediğin an gerçekleşen Şeyler oluyor benimde Başıma geldi bir kez lütfen umudunu yitirme duadan vazgeçme belki 8-9.haftalarda atacak kalbi bazılarının öyle oluyor inşallah aenşnledir ve seni bırakmaz Bebeğin olmazsayda her şeyde vardır bir hayır de eksik dua etmeyin dualarınız kabul olabilir diye bir söz var ya sağlıklıysa sağlıklı olacaksa bırakmasın seni Allah'ım sabur versin canım inşallah güzel haberlerle gelirin bize

Günaydın kızlar. Bugün evimdeyim. Ben yokken eşim kullandığı için ev çok dağılmış :KK43: yavaş yavaş toplıcam ama hiç halim yok. Siz nasıl yapıyosunuz ev işlerini. Ben aşağı doğru eğilince bile midem bulanıyo:KK43:

Günaydın kızlar. Bugün evimdeyim. Ben yokken eşim kullandığı için ev çok dağılmış :KK43: yavaş yavaş toplıcam ama hiç halim yok. Siz nasıl yapıyosunuz ev işlerini. Ben aşağı doğru eğilince bile midem bulanıyo:KK43:
gunaydın canım
ben de cok cabuk yoruluyorum ve kasıklarım agrıyor. ama mecbur yapıyorum
5 yasında kızım var. oyle olunca is bitmiyor evdee

Doktor yolunda olan tüm arkadaşlarıma allah yardım etsin, her şey yolunda olur umarım.

Ben de cumartesi günü gördüm kalp atışlarını; fakat o kadar kötüydüm ki sevinecek bile halim kalmamıştı. 1 haftada 2 kilo vermişim. doktor hemen serum verdi. İlaç istersen vereyim ama bebeğe zararı yok diyemem dedi. Bebiş için kabul etmedim :KK43: Mide bulantılarım had safhada. sabah gözümü açınca başlıyor ta ki akşam yatana kadar. su içsem bile çıkarıyorum. ne zaman geçecek bu mide bulantıları :cry:

Insan bisey soyleyemiyor. Tesellide edemiyor. Ama sunu çok iyi biliyorum ki aslında hersey bitti dediğin anda basliyor.
Canım inşallah bizimde öyle olur bir gün başka bir hikayemiz olur bundan ne yazık ki ümidimiz kalmadı artık tabii bir dr a daha gideceğim 2 haftaya kadar daha bekleyebilirim. Ama bu saatten sonra zaten sağlıklı olmaz Allah'ım hayırlısını nasip etsin, herşey de varmış bir hayır tabiki nasipten ötesi olmuyor.

Günaydın canım.Ben de evime geleli bir hafta oldu daha düzeni sağlayamadım.Canım hiç iş yapmak istemiyor halsizlik çok.bir haftadır daha evden çıkmadım.Evdeki düzensizlik de psikolojimi bozuyor.

Canım inşallah bizimde öyle olur bir gün başka bir hikayemiz olur bundan ne yazık ki ümidimiz kalmadı artık tabii bir dr a daha gideceğim 2 haftaya kadar daha bekleyebilirim. Ama bu saatten sonra zaten sağlıklı olmaz Allah'ım hayırlısını nasip etsin, herşey de varmış bir hayır tabiki nasipten ötesi olmuyor.
Geçmiş olsun arkadaşım üzgünüz.Kelimeler kifayetsiz kalıyor.inşallah bir an önce toparlanırsın ve tekrarı nasip olur.

Beni de listeye ekler misin:KK66:
Sat 25 temmuz doğacağı tarih 30 nisan:)

cnm ilk sayfaya bakarsan bi kaç bilgi daha lazım
dilersen boy kilo
hangi şehir kaçıncı çocuk

Arkadaslar nane limon içmek sakıncalı midir biri dusuge neden olabilir dedi de gecen gün tereddut ettim. Hastayım da

fazlası olmadığı müddetçe zararlı değil diye düşünüyorum

Kızlar merhaba
Dr dan geldim malesef duymadık kalbini miniğim beni bıraktı belli ki Çarşamba yeniden göreyim dedi Dr ama artık hiç umut yok uzatmaları oynuyoruz işte bilemiyorum ki nasip sadece nasipte yokmuş :KK43: uzatmaları oynuyoruz yaşamadığından emin olmaya çalışıyoruz 1 hafta daha bekleriz ama boş zaten olmayınca olmuyor demek ki :KK43: ağrım yok dışarıda kanama yok ama içeride varmış bitti artık inşallah kendi düşer kürtaja gerek kalmaz tek istediğim bu gerçekten artık bu fikirden uzaklaşıyorum yeniden denemeye de istemeye de gücüm yok zaten... Allah sizlere sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah... Hepinize sevgiler... Artık buralara pek uğramam sanırım :KK43: kendinize ve bebişler dikkat edin...

hürrem cnm bana da benzeri birşey dedi dr

birde dr değiştirsen bir umut

inşallah rabbim korktuğuna uğratmaz

oldu ki kötü bir sonuç olsa dahi rabbimin bir bildiği vardır herşeyin bir vakti zamanı vardır

Rabbim sabır versin ve yokdan var eden rabbim can versin bebegine insallah sen canini sikma hepimiz neler yasadik. Bugun bi haber aldim annesini öldürmüs bi adam 10 yerinden bicaklayip. Dogsa hayirsiz evlat olcakti belki de oyle dusun cok zor biliyorum ama. Rabbim en hayirlisini nasip etsin cumlemize :KK43: :KK43: :KK43:

Günaydın canım.Ben de evime geleli bir hafta oldu daha düzeni sağlayamadım.Canım hiç iş yapmak istemiyor halsizlik çok.bir haftadır daha evden çıkmadım.Evdeki düzensizlik de psikolojimi bozuyor.
Annemin evinde hiç iş yapmayınca böyle oldu. Bende düzensizliğe tahammül edemem:KK43: o yüzden bi an önce yapayım istiyorum:)

cnm ilk sayfaya bakarsan bi kaç bilgi daha lazım
dilersen boy kilo
hangi şehir kaçıncı çocuk

fazlası olmadığı müddetçe zararlı değil diye düşünüyorum

hürrem cnm bana da benzeri birşey dedi dr

birde dr değiştirsen bir umut

inşallah rabbim korktuğuna uğratmaz

oldu ki kötü bir sonuç olsa dahi rabbimin bir bildiği vardır herşeyin bir vakti zamanı vardır
Canım dr um iyi bir dr ama bir kaç gün sonra emin olmak için bir dr a daha gideceğim..Ama belirtilerim de neredeyse tamamen gitti gibi artık hamile gibi bile hissetmiyorum kendimi :KK43:

X