2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar size sorum olucak bugun kayınvalıdenlerı haca yolladık Allahın izniyle havalımanına gittik orada ben x-ray dan gecmek durumunda kaldım sizce bebegıme zararı var mı içim içimi yiyor sabahtan beri gerci acıklamalar yok bir sakıncası dıyor ama aynı durumu yasayan var mı aranızda :KK61:

merhaba doktorunuz hangi testleri istedi sizden şu ana kadar yaptırdığınız tahlillerin adını da yazar mısınız?

Ben çok yeni yaptırdım, toplamda 28 ayrı maddeye baktılar bende.
Rubella, toksoplazma, sifilis
HIV, Hepatit, Smear
İdrar kültürü
Demir depoları, protein miktarı, açlık kan şekeri,
TSH, T1, T3 ve Tiroid hastası olduğum için ekstradan T4
Referans olsun diye Lökosit, Trombosit

Aklıma gelenler bunlar şimdilik =)

Kızlar size sorum olucak bugun kayınvalıdenlerı haca yolladık Allahın izniyle havalımanına gittik orada ben x-ray dan gecmek durumunda kaldım sizce bebegıme zararı var mı içim içimi yiyor sabahtan beri gerci acıklamalar yok bir sakıncası dıyor ama aynı durumu yasayan var mı aranızda :KK61:

Canım metal detektörleri xray içermiyor, elektromanyetik dalgayla bakıyor. Çantanı koyduğun cihaz tehlikeli ama oraya da zaten biz temas etmiyoruz, elimizi sokmuyoruz. İçin rahat olsun =)

Canım metal detektörleri xray içermiyor, elektromanyetik dalgayla bakıyor. Çantanı koyduğun cihaz tehlikeli ama oraya da zaten biz temas etmiyoruz, elimizi sokmuyoruz. İçin rahat olsun =)
Evet canım bende öyle bılıyorum ama ne bılıyım ıste korkuyorum da bır yandan vıcdanım sızladı gectıkten sonra artık Rabbıme emanet inş bisey olmaz

Merhaba anneler:) beni de aranıza alın :) 1,5 yaşında bir kızım var. Bu hamileliğim biraz şans oldu. Daha doğrusu korunmuyorduk biz. Olursa olsun diye... Bugün öğrendim ben de kan testiyle. 26 nisan doğum gorunuyor. Henüz doktora gitmedim. Telefonda konuştum haftaya gel dedi. Yaşım 34. Bu arada ikinci ya da ucuncu bebeği olanlar, bebekler arasında iki yaş olan var mı? Bizimki 2 yaş arayla olacak nasıl iyi anlaşıyorlar mı merak ettim.

Kızlar ya ben 1.60 boy 70 kilo ile hamile kaldım. Evlendikten sonra bir yıl içinde 12 kilo aldım :KK43: kilo verip hamile kalmak istiyordum ama veremedim de bir türlü. Sizce bu fazla kiloların bebişe ya da doğumda bana bir zararı olur mu? 5 aylık gibi göbeğim var şimdiden.

Harika ya benimde bugun tekrar baktirdigimda 2590 cikti cumartesi gidicem 5binlerde falan olucak sanirim. Sagol canim benim bilgilendirdin :) Muhtemel dogum tarihlerimizde ayniymis nerdeyse :)
Saglikla kucagimiza alalim insallah..

Kizlar ruyamda down sendromlu bi bebek gordum etkisinden bir turlu cikamadim kac gundur gozumun onune getirip duruyorum :KK43: psikolojim bozuldu iyice esimede soyleyemedim adam gorevde beni mi dusuncek operasyonumu :KK43:
Guzel anneler, masallah hepiniz dogal hamilelik misiniz? Tupbebek yapan yok mu o_O
Ben varim canim ,27 temmuz transferim oldu ,dun keseyi gorduk sukur ,

muhesra muhesra ohhhh be koca evrende yalnizim gibi hissediyodum. Benimde 19 temmuz transfer.
Keseyide bebegide gorduk cok sukur pztsi kalbini dinliycez Ama 7 haftalik oldum hic belirtim yok hicbisey hissetmiyorum. Birazda klinigime kizginim gebelikten sonrasi tam bir fiyasko oldu. Artik hic memnun degilim. O kadar iyi bir doktorun bu kadar organizasyon yoksunu bir klinikte olmasinada uzuluyorum cunku artik kimseye tavsiye etmeyecegim...

muhesra muhesra ohhhh be koca evrende yalnizim gibi hissediyodum. Benimde 19 temmuz transfer.
Keseyide bebegide gorduk cok sukur pztsi kalbini dinliycez Ama 7 haftalik oldum hic belirtim yok hicbisey hissetmiyorum. Birazda klinigime kizginim gebelikten sonrasi tam bir fiyasko oldu. Artik hic memnun degilim. O kadar iyi bir doktorun bu kadar organizasyon yoksunu bir klinikte olmasinada uzuluyorum cunku artik kimseye tavsiye etmeyecegim...
Bende senin gibi yalniz hissediyodum ,bizde 31 temmuzda kalp atisini dinliycez ,bendede hicbir belirti yok ,karnim bile acikmiyo ,hep bi tedirginlik acaba diye ,aslinda iyi biseybulanti falan olmamasi ama midem bulansa gobek aticam bu kadarmi ozenilir mide bulantisina:KK70:

X