2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Gunaydın kızlar. BEn cok sukur dun miniğimin kalp atışlarını gördüm.doktor hersey yolunda dedi tahlillerimde temiz.bir ay sonra tekrar gel dedi. kardesimde dün sezertan doğum ile bebişini kucağına aldıonlarda sağlıklı cok şükür
gunaydın tatlım
ayy ne güzel canım darısı bizim başımıza inşallah bizlerde hayırlısıyla sağlıklı Bi şekilde yavrularımızı alalım kucaklarımıza inşallah ♥♥

Canım meraba lekelenmeler kaçıncı haftada oldu benim 6. Haftadayim salı gününden beri hafif hafif devam ediyor Dr. Progestan verdi ve haftalık iğne kan sulandırıcı iğnede vurunuyorm kalp batısında dün duyduk çok şükür ama lekelenmeler tamamen kesilmedi :KK43: :KK200::110:

Canım meraba lekelenmeler kaçıncı haftada oldu benim 6. Haftadayim salı gününden beri hafif hafif devam ediyor Dr. Progestan verdi ve haftalık iğne kan sulandırıcı iğnede vurunuyorm kalp batısında dün duyduk çok şükür ama lekelenmeler tamamen kesilmedi :KK43: :KK200::110:

Ben de eskiden hiç olmazdı ama şimdi özür dileyerek söylüyorum ağızdan gaz Çıkarma çok oluyor.uyanır uyanmaz Başlıyor.Eşim için dalga konusu oldu bana takılıyor:)inşallah geçer bir an önce Kalıcı olmaz

Ben de eskiden hiç olmazdı ama şimdi özür dileyerek söylüyorum ağızdan gaz Çıkarma çok oluyor.uyanır uyanmaz Başlıyor.Eşim için dalga konusu oldu bana takılıyor:)inşallah geçer bir an önce Kalıcı olmaz
ayy canım bndede var o gaz çıkarma afedersin ağızdan da ordan da eşim dalga geçiyor aynı durumdayız:KK70::KK70:

gunaydın canım 12 haftaya kadar ağrı devamlı oluyormuş oyle duymuştum adet ağrısı gibi bndede oluyo bazen adet mi oldum yoksa die gidip bakıyorum ama tabiki çok şukur leke kan fln yok yani normal olduğu söyleniyor ufaklık yerine alışmaya çalışıyor olabilir rahimde adapte olmaya çalışıyor çok takma kafana rahat olmaya çalış tatlım :KK66:
daha öncede adet olacakmışım gibi ağrı oluyordu. kanama olunca korkmaya başladım.şimdi sadece sancı gibi sol tarafa batma var.
lekelenme değilde kanama oldu adet gibi pıhtılı progestan alıyorum günde 3 tane. 2 güne geçti leke fln da yok şimdi. ilk hamileliğimde ilk aylar uzun bir süre kahve leke leke gelmişti bişey olmadı ama 20. haftada kaybettim. şimdi bende kan sulandırıcı vuruluyorum.

kızlar selam,
dün yaşadığım sıkıntıyı yazmıştım, yarın yeniden Dr a gitmeyi istiyorum normalde 7+3 olacak inşallah bu kez kalp atışını ve bebeği görebilirim. Bazı forumları okurken ve yakın çevremde de 3 kişide kız bebeklerin 1-2 hafta geri geldiği daha sonra toparladığı gibi bazı bilgiler aldım. Tabi bu durum beni umutlandırdı, ablam mesela kızı doğana kadar 2 hafta geriden geldi, görümcem 30 haftalık hamile ilk haftalarda 8 haftalıkken dr 6 haftalık demişti dr. geriden geliyor demiş ve bebeği kız olacak 12. haftada toparladı, bir arkadaşımda bebeğin geri olduğunu söylemişti ama ne o zaman ne kadardı hatırlamıyorum üzümüştü baya dr kız olacak sanırım kızlarda böyle olabiliyor demişti ona şimdi bu gebeliği kimseyle paylaşmadık o yüzden soramıyoru oğlumda böyle şeyler yaşamadım hatta tam tersi 10 gün önden gidiyordu 37. hafta da 3750 doğdu o yüzden aklıma acaba soruları takıldı forumlarda da kalp atışını geç duyanların genelde kızı olacağını gördüm hep acaba böyle bir durum yakınlarında yaşayan duyan var mı? Çaresizlik insana umut aratıyor. Birde bazı belirtilerde azalma hissediyorum internette 7. hafta başında gebelik belirtileri azalır diyor. Bulantıya çok takılmıyorum oğlumda da doğru dürüst hiç olmamıştı kusma 1-2 yi geçmedi ama göğüs ağrısı başlarda çok ağrıyordu yaklaşık 4-5 gün önce sanki göğsümdeki acıma hissi azaldı gibi yine var yine uçları belirgin büyük ama acısı daha az sanki sizlerde durum nasıl benim bebeğim beni bırakıyor diye mi böyle şeyler yaşıyorum acaba, yoksa sadece kızım olacak ve geriden mi devam edecek? Bilmiyorum kafam allak bullak bir yanım hemen dr a git diyor bir yanım önümüzdeki haftayı bekle diyor. sizdeki belirtiler ne durumda göğüs hssasiyeyi vs. dün çok duygusaldım mesala biri naber dese ağlayacak durumdaydım ama tabi bunu yaşadığım endişeye de bağladım, sık sık WC ye gidiyorum gerçi çok su da içiyorum offf ya ne zormuş böyle olması diyorum ya oğlumda hem acemilik hemde hiç bunları yaşamamıştım, BHCg bile 1 kez bakıldı bir daha 3 hafta sonra kalbi için gitmiştim 6+2 de de görmüştüm şimdi böyle olunca kendimi çok dinliyorum... Kafam çok ama çok bulanık :KK43:

daha öncede adet olacakmışım gibi ağrı oluyordu. kanama olunca korkmaya başladım.şimdi sadece sancı gibi sol tarafa batma var.

lekelenme değilde kanama oldu adet gibi pıhtılı progestan alıyorum günde 3 tane. 2 güne geçti leke fln da yok şimdi. ilk hamileliğimde ilk aylar uzun bir süre kahve leke leke gelmişti bişey olmadı ama 20. haftada kaybettim. şimdi bende kan sulandırıcı vuruluyorum.
kahverengi lekelenmede korkmayın diyorlar canım eğer geçtiyse sdece ağrı varsa stres yapma güzelim geçer inşallah Bi an önce bebişler de hissetmesin stres yaptığını oda strese girer sonra bak:KK66: :emir_bebek:

kızlar selam,
dün yaşadığım sıkıntıyı yazmıştım, yarın yeniden Dr a gitmeyi istiyorum normalde 7+3 olacak inşallah bu kez kalp atışını ve bebeği görebilirim. Bazı forumları okurken ve yakın çevremde de 3 kişide kız bebeklerin 1-2 hafta geri geldiği daha sonra toparladığı gibi bazı bilgiler aldım. Tabi bu durum beni umutlandırdı, ablam mesela kızı doğana kadar 2 hafta geriden geldi, görümcem 30 haftalık hamile ilk haftalarda 8 haftalıkken dr 6 haftalık demişti dr. geriden geliyor demiş ve bebeği kız olacak 12. haftada toparladı, normal haftasına geldi oğlumda böyle şeyler yaşamadım hatta tam tersi 10 gün önden gidiyordu 37. hafta da 3750 doğdu o yüzden aklıma acaba soruları takıldı forumlarda da kalp atışını geç duyanların genelde kızı olacağını gördüm hep acaba böyle bir durum yakınlarında yaşayan duyan var mı? Çaresizlik insana umut aratıyor. Birde bazı belirtilerde azalma hissediyorum internette 7. hafta başında gebelik belirtileri azalır diyor. Bulantıya çok takılmıyorum oğlumda da doğru dürüst hiç olmamıştı kusma 1-2 yi geçmedi ama göğüs ağrısı başlarda çok ağrıyordu yaklaşık 4-5 gün önce sanki göğsümdeki acıma hissi azaldı gibi yine var yine uçları belirgin büyük ama acısı daha az sanki sizlerde durum nasıl benim bebeğim beni bırakıyor diye mi böyle şeyler yaşıyorum acaba, yoksa sadece kızım olacak ve geriden mi devam edecek? Bilmiyorum kafam allak bullak bir yanım hemen dr a git diyor bir yanım önümüzdeki haftayı bekle diyor. sizdeki belirtiler ne durumda göğüs hssasiyeyi vs. dün çok duygusaldım mesala biri naber dese ağlayacak durumdaydım ama tabi bunu yaşadığım endişeye de bağladım, sık sık WC ye gidiyorum gerçi çok su da içiyorum offf ya ne zormuş böyle olması diyorum ya oğlumda hem acemilik hemde hiç bunları yaşamamıştım, BHCg bile 1 kez bakıldı bir daha 3 hafta sonra kalbi için gitmiştim 6+2 de de görmüştüm şimdi böyle olunca kendimi çok dinliyorum... Kafam çok ama çok bulanık :KK43:
benim de pek belirtim yok canım takma kafana bunu.hatta göğüs şişliğim sabah akşam farklı oluyor.
inşallah görürsün kalp atışlarını:KK36:. vajinal baktılar mı

kızlar selam,
dün yaşadığım sıkıntıyı yazmıştım, yarın yeniden Dr a gitmeyi istiyorum normalde 7+3 olacak inşallah bu kez kalp atışını ve bebeği görebilirim. Bazı forumları okurken ve yakın çevremde de 3 kişide kız bebeklerin 1-2 hafta geri geldiği daha sonra toparladığı gibi bazı bilgiler aldım. Tabi bu durum beni umutlandırdı, ablam mesela kızı doğana kadar 2 hafta geriden geldi, görümcem 30 haftalık hamile ilk haftalarda 8 haftalıkken dr 6 haftalık demişti dr. geriden geliyor demiş ve bebeği kız olacak 12. haftada toparladı, bir arkadaşımda bebeğin geri olduğunu söylemişti ama ne o zaman ne kadardı hatırlamıyorum üzümüştü baya dr kız olacak sanırım kızlarda böyle olabiliyor demişti ona şimdi bu gebeliği kimseyle paylaşmadık o yüzden soramıyoru oğlumda böyle şeyler yaşamadım hatta tam tersi 10 gün önden gidiyordu 37. hafta da 3750 doğdu o yüzden aklıma acaba soruları takıldı forumlarda da kalp atışını geç duyanların genelde kızı olacağını gördüm hep acaba böyle bir durum yakınlarında yaşayan duyan var mı? Çaresizlik insana umut aratıyor. Birde bazı belirtilerde azalma hissediyorum internette 7. hafta başında gebelik belirtileri azalır diyor. Bulantıya çok takılmıyorum oğlumda da doğru dürüst hiç olmamıştı kusma 1-2 yi geçmedi ama göğüs ağrısı başlarda çok ağrıyordu yaklaşık 4-5 gün önce sanki göğsümdeki acıma hissi azaldı gibi yine var yine uçları belirgin büyük ama acısı daha az sanki sizlerde durum nasıl benim bebeğim beni bırakıyor diye mi böyle şeyler yaşıyorum acaba, yoksa sadece kızım olacak ve geriden mi devam edecek? Bilmiyorum kafam allak bullak bir yanım hemen dr a git diyor bir yanım önümüzdeki haftayı bekle diyor. sizdeki belirtiler ne durumda göğüs hssasiyeyi vs. dün çok duygusaldım mesala biri naber dese ağlayacak durumdaydım ama tabi bunu yaşadığım endişeye de bağladım, sık sık WC ye gidiyorum gerçi çok su da içiyorum offf ya ne zormuş böyle olması diyorum ya oğlumda hem acemilik hemde hiç bunları yaşamamıştım, BHCg bile 1 kez bakıldı bir daha 3 hafta sonra kalbi için gitmiştim 6+2 de de görmüştüm şimdi böyle olunca kendimi çok dinliyorum... Kafam çok ama çok bulanık :KK43:
Canim bende duydum ne kdr dogru bilmiyorum ama kiz cocuk geriden gelebilirmis senin yazdigin gibi benim oglumda usg.de hep onde cikardi 2 hafta belkide dogrudur bu denilen suandada bebek 3 gun geriden geliyordu 2ye dusmus inşallah dr.a gittiginde duyarsin bebisin pit pitlarini endiselerin gecer

:110:Kızlar dün gece kanamam başladı hastahaneye gittik gebelik kesesi duvarında çatlama olmuş düşük riski var artk bnde de iki serum bi iğne sabah 5 te geldim hastahaneden progesteron verdi şimdi yatmak gerekiyo hep bebeğimin kalp atışlarıni duydum sevinemedim bile yinede çok şükür Rabbim e ne gelirse ondan gelir

:110:Kızlar dün gece kanamam başladı hastahaneye gittik gebelik kesesi duvarında çatlama olmuş düşük riski var artk bnde de iki serum bi iğne sabah 5 te geldim hastahaneden progesteron verdi şimdi yatmak gerekiyo hep bebeğimin kalp atışlarıni duydum sevinemedim bile yinede çok şükür Rabbim e ne gelirse ondan gelir
Cok gecmis olsun canim yat dinlen canim 3 ayimizin bitmesine az kaldi sonra risk bitiyor inşallah siki siki tutunur bebisin korkma

benim de pek belirtim yok canım takma kafana bunu.hatta göğüs şişliğim sabah akşam farklı oluyor.
inşallah görürsün kalp atışlarını:KK36:. vajinal baktılar mı
Baktılar canım kese var, yolk sac var bebeği göremedim dedi ama çok çok çok kısa baktı geçiştirdi, tabii tecrübe görmeyi beklediği ile gördüğü farklı sonuçta ama bazen ekranı büyütüp dopler gibi yapıyorlar onu bile yapmadı, geri dedi 6. hafta başları gibi duruyor dedi oysaki kese bir önceki muayeneye göre büyümüş, 16 mm olmuş 10 du yolk sac yoktu o gelmiş. Aman zaten o dr a gitmeyeceğim oğlumda gittiğim dr du ama şımarmış, duygusuzlaşmış, o zamanlar çok severdim, ama şimdi 3 seferdir geçiştiriyor beni alttan bile benim zorumla baktı...

Canim bende duydum ne kdr dogru bilmiyorum ama kiz cocuk geriden gelebilirmis senin yazdigin gibi benim oglumda usg.de hep onde cikardi 2 hafta belkide dogrudur bu denilen suandada bebek 3 gun geriden geliyordu 2ye dusmus inşallah dr.a gittiginde duyarsin bebisin pit pitlarini endiselerin gecer
İnşallah doğrudur canım duyduklarımız içimde hem umut hem umutsuzluk var. bebeğimden vazgeçmek istemiyorum, inşallah yarın size güzel şeyler yazabilirim.

canım inşallah bişey olmaz yavruna hayırlı sağlıklı şekilde atlatırsın bu dönemi bol bol dinlen bide düşük tehlikesi olanlar için eşiniz elini karnına koyup 99 defa Ya Mübdiu okusun bol bol dua et inşallah bu günler geçer tatlım güzel düşün güzel olsun inşallah ♥♥

X