2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hamilelerin Duası kabul olurmuş şimdi açıklama geldi. Okullar 28 Eylül'de Açılıyor.Seminerle ilgili bir değişiklik olmaz herhalde
Evet canim gercekten kabul oldu galiba. Insallah hamilleik devam eder de bir ise yarar bari bizim icin. Seminer olsa da o kadar yormaz.kafamiza gozumuze top geliyor.karnimiza dikkat etmeden kosup geciyolar.ozledik diye hunharca sarilanlar var bir de. Insan tedirgin oluyor.

28 Eylül e kadar boş boş okulda ne yapacağız acaba.. Ben geç açılmasına karşıyım. Bu demek oluyor ki kapanış da geç olacak. Gerçi bizler kapanışı göremeyeceğiz ama olsun. Yine turizmcilerin dediği oldu.

Tek sevindiğim nokta, doğuda görev yapan meslektaşlarım. Ülke bu haldeyken , terörün şehrin merkezine indiği yerlere gitmek istemezdim. Allah önce askerimizi, polisimizi ve tehdit altında olan tüm halkımızı korusun.

28 Eylül e kadar boş boş okulda ne yapacağız acaba.. Ben geç açılmasına karşıyım. Bu demek oluyor ki kapanış da geç olacak. Gerçi bizler kapanışı göremeyeceğiz ama olsun. Yine turizmcilerin dediği oldu.

Tek sevindiğim nokta, doğuda görev yapan meslektaşlarım. Ülke bu haldeyken , terörün şehrin merkezine indiği yerlere gitmek istemezdim. Allah önce askerimizi, polisimizi ve tehdit altında olan tüm halkımızı korusun.
Aynen oyle.aksam biz de esimle ayni seyi dusunduk.yeni atamalar 26 yi acanlar tehlikeli bolgelere atanirlarsa nasil gitcekler diye. Zaten bu turizmciler dusunulerek yapilmadi diye dusunuyorum. Ulkenin icinde bulundugu durum oncelikle dusunuldu bence.

Bu progestani kullandikca.bas donmesi oldukca.iyi ki de gec aciliyor diyorum.allah calisan hamilelere kolaylik versin.hic kolay degil bu halde.

Aynen oyle.aksam biz de esimle ayni seyi dusunduk.yeni atamalar 26 yi acanlar tehlikeli bolgelere atanirlarsa nasil gitcekler diye. Zaten bu turizmciler dusunulerek yapilmadi diye dusunuyorum. Ulkenin icinde bulundugu durum oncelikle dusunuldu bence.

Turizmcilerin özel isteği oldu. Haberlerde de geçti. Terörle alakası yok. Ülkenin bulunduğu durumdan dolayı turizm gelirlerimiz azalmış. Bu sebeple okulları öne sürdüler. Ne diyelim bu da hayırlı olsun güzel ülkeme...

Allah sabır versin arkadaşım.İnşallah haziran annesi olursun,umudunu kaybetme ve bol bol dua et.

benim doktorumda 3 hafta sonraya randevu verdi :KK43: bekleyemeyeceğim için bu cumartesi yine gideceğim :)

Benim de bugün başladı :KK43: su bile içmek istemiyorum.Çubuk krakerin iyi geldiğini duymuştum.

Hayırlı olsun.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Rabbim acil şifa verin oğluna inşallah.

Rabbim sabır versin.İnşallah en kısa zamanda tekrar olur canım.

Nasıl geçti randevu :)

Arkadaşım bence başka bir doktora gitmelisin.Sonradan kalp atışı duyulan çok bebek var.Bol bol dua et,inşallah pıt pıtları duyarsın :)

Etkisinden kurtulmaya çalışmalısın,strese girersin boş yere.Başımıza gelirse de o da bir sınav olur,hepimiz için rabbim en hayırlısı ve sağlıklısını versin.

Ben çıkacağım.7 saatlik bir yolculuk :KK43: acemilikten bebeğime bir şey olur mu olmaz mı bilmiyorum.Doktoruma soracağım.
Gerçekten çok kötü bi durummuş ilaçta aldım ama etki etmedi bi yandan almakta istemiyorum ama doktor verdi bişey olnaz sanırım

Evet canim. Dr vajinal de alabilirsin dedi ama cesaret edemedim.
Canım ben ağızdan aldım 4 gğn Hayatım karardı sonra bende senin gibi korka korka vajinal aldım rahatladım ben ellerimi iyice sabunlayıp ayaklarımın altına 2 tane yastık koyup yatağa Yatıp vajinadan fitil gibi gönderiyorum sonra en az 1 saat öyle yatıyorum sabah erken saatte yapıyorum bir de gece yatarken öyle yatınca hiç dışarıda gelmiyor bazı arkadaşlar dışarı aktığından bahsetmiş bende hiç olmadı ağızdan aldığıma göre yan etkisi çok az oluyor

Canım ben ağızdan aldım 4 gğn Hayatım karardı sonra bende senin gibi korka korka vajinal aldım rahatladım ben ellerimi iyice sabunlayıp ayaklarımın altına 2 tane yastık koyup yatağa Yatıp vajinadan fitil gibi gönderiyorum sonra en az 1 saat öyle yatıyorum sabah erken saatte yapıyorum bir de gece yatarken öyle yatınca hiç dışarıda gelmiyor bazı arkadaşlar dışarı aktığından bahsetmiş bende hiç olmadı ağızdan aldığıma göre yan etkisi çok az oluyor
Evet dr da daha rahat edersin dedi ama iste. Ben vajinal ultrasonda bile ay uy yapa yapa. Cok zor benim icin.ama sen yapabiliyorsan ne guzel.

Canım öncelikle tebrik ederim kan ver bence çünkü benim değerim 90 ken koyu çizgi çıkan 186 iken silik çıkmıştı o gnden sonra ben idrara çok güvenmedim bence hamilesin ama bunu ilk Başlarda 2 gğnde bir vereceğin kanla kesinleştirirsin hem sağlık Ocakları kan testi de yapıyor benim görüşüm bu yönde
Teşekkürler bi siz cevap verdiniz içim rahatladı inşaAllah hepimiz sağlıklı gebelik yaşayıp yine sağlıkla bebeğimizi kucağımıza alıroz :)

Evet dr da daha rahat edersin dedi ama iste. Ben vajinal ultrasonda bile ay uy yapa yapa. Cok zor benim icin.ama sen yapabiliyorsan ne guzel.
Anladım canım sen nasıl rahat edersen bende hiç hoşlanmam vajinal ultrasondan çok şükür gebeliğimi öğrendiğimden beri de hiç vajinal bakılmadı ama bu okadar zor olmuyor belkide kendimiz yaptığımız içindir ağızdan da alışır belki vücudun bir süre sonra Allah hepimize kolaylık versin

X