2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bende senin gibi yalniz hissediyodum ,bizde 31 temmuzda kalp atisini dinliycez ,bendede hicbir belirti yok ,karnim bile acikmiyo ,hep bi tedirginlik acaba diye ,aslinda iyi biseybulanti falan olmamasi ama midem bulansa gobek aticam bu kadarmi ozenilir mide bulantisina:KK70:
Evet sonuctan sonra fazla ilgilenmiyolar ,yada bize oyle geliyo,sen neden bu kadar kizdin klinige .hangi ildesin canim ,doktorum kim

Istanbuldayim canim bahceci umuttaydim. Ama klinigin tasinmasi diye bi bela var basimizda lanet olsun bin kere... kan tahlilimden 15 gun sonra anca bir randevu gidebildim onunda 3 4 kez tarihi gunu degisti neyse guc bela gittim 10 gun snra kalbi dinleyelim dedi ondada suana kadar 2 kez randevum ileri gunlere atildi en son pztsiye atildi ama oda henuz kesin degil yani. Dr'um ok tmm dedigi anda lanet olsun kapisindan bir daha gecersem.
Sonucta biz normal gebe kalamiyoruz daha tedirginiz. Gunu geldigi an teshis konulsun istiyoruz saglik ocaginda tahlil yaptim 15 gun snra anca ultrason, kalp atisi takvimsel olarak dun itibariyle basladi pztsiye sallandim klinik yuzunden. Aklimizda bin tane dusunce... acaba benimlemi bebegim kalbi atti mi hersey yolundami...
Bu stresi yasatma haklari yokkk

Ben bir onceki denememi umut tup bebekte yaptirmistim ,ilk doktorum ulun beydi daha yumurta takibine baslamadan istifa etti gitti ,selen hanima devam ettik ,tutmadi nasip degilmis ama doktorum degismeseydi tutarmiydi diye dahada fazla uzulmustum madem istifa edecekti niye basladi ,yada onu orda bir ay daha tutmalari gerekiyodu en azindan hastalarinin tedavisi bitene kadar ,onun disinda memnun kalmistim selen hanimda guleryuzlu ,pozitif bir hanim

muhesra muhesra , benim doktorum cen bey fakat transferim bayrama denk geldigi icin selen hanim yapti transferimi. Dedigim gibi doktorlarin ikiside bence gayet basarili ve guvenilir ama klinik bana disiplinsiz geldi.. transfer gunu hemsirrlerden sadece birinin sorumsuzlugu yuzunden cektigim iskencelerde ayri bi roman olur ama hic acmiyim agzimi.. tek sığındığım yavrumun bana tutunmus olmasi. (Insallah birakmaz) Yoksa cok buyuk arizalar cikarirdim kesinlikle..

Ben cekmekoyde oturuyorum bu sicakta hamile halimle bana diyolarki fulyadaki klinikte muayene olabilirsiniz gelin isterseniz...
Dalga gecmenin en kibar hali sanirim!!

Tebrikler hosgeldiniz

Cok gecmis olsun cidden seni cok iyi anlıyorum ilk hamileliklerde rahatmisiz simdi diger cocugun sorumluluguda var keyfine gore hareket edemiyorsun

Canim bende ogrendikten sonra tatile geldim olcagi varsa hersekilde olur demisti arkadasimin dr.u yola cikmasanda inşallah olmaz gonlunu ferah tut

Cok merak ettim ne oldu canim bebisin inşallah iyidir oyle umut ediyorum

Ilk once tebrik ediyorum allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin inşallah kuveze girmez.sendende güzel haberler bekliyoruz

Guzel haberlerini bekliyoruz

6.hafta isen duyarsin benim 6.haftada hatta 7.haftada bile altta duyuldu canim

Bendede yazmiyor sadece haftasinj soruyorum ondada 2gun geriden geliyo bebek

Bencede baska dr.a gorun arkadasim sakin umitsizlige dusme

Hamilelik endiseleri cok normal canim ben tv.de ciksa etkilenirdim allah saglikli evlatlar versin
Gunaydin nisan anneleri nasilsiniz

Günaydın kızlar bugun doktora gitcektım ama yarına ertelendı doktr doluymus 1 haftadr zaten zor beklıyorum 1 gün daha beklıcem bugun zaten cok kötü uyandım yorgun agrılı bi şeklde bugun nasıl gecer ıs yerınde bilmiyorum otururkende yorulurmu ınsan :110:

kızlar ptesi kanamam olmuştu. bebeğimi kalp atışını görmüştük.:KK200: şimdi çok şükür leke fln da yok bitti.
ama sol kasığıma batma oluyor dayanılmaz değil ama baya hissettirir şekilde
korkuyorum şimdi her şeyden normal mi sizce:110:

Buarada öğretmwn arkadaşlar okullar 28nde acılıyo tamam ama uyum dönemi nezaman başlıcak bilginiz varmı.kızım birinci sınıfa başlıcakta

image.jpg

Günaydın kızlar bugun doktora gitcektım ama yarına ertelendı doktr doluymus 1 haftadr zaten zor beklıyorum 1 gün daha beklıcem bugun zaten cok kötü uyandım yorgun agrılı bi şeklde bugun nasıl gecer ıs yerınde bilmiyorum otururkende yorulurmu ınsan :110:
günaydın canım bnde yarın gideceğim doktora ilk muayenemiz olacak 5+3 günlük olcz yarın ama ufaklığın kesesi görünür mu acaba sen kaç haftalıksın tatlım :KK66:

kızlar ptesi kanamam olmuştu. bebeğimi kalp atışını görmüştük.:KK200: şimdi çok şükür leke fln da yok bitti.
ama sol kasığıma batma oluyor dayanılmaz değil ama baya hissettirir şekilde
korkuyorum şimdi her şeyden normal mi sizce:110:
gunaydın canım 12 haftaya kadar ağrı devamlı oluyormuş oyle duymuştum adet ağrısı gibi bndede oluyo bazen adet mi oldum yoksa die gidip bakıyorum ama tabiki çok şukur leke kan fln yok yani normal olduğu söyleniyor ufaklık yerine alışmaya çalışıyor olabilir rahimde adapte olmaya çalışıyor çok takma kafana rahat olmaya çalış tatlım :KK66:

X