2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba ben de nisan annesiyim bugun doktora gittim 5+3 sat a gore ama 4 haftalik gorundu ultrasonda ve dusuk tehlikem oldugunu soledi doktor progesteron verdi dinlen dedi keseyi gorduk ama bebegi goremedik daha 1 hafta sonra tekrar cagirdi cok endiseliyim

Kizlar ruyamda down sendromlu bi bebek gordum etkisinden bir turlu cikamadim kac gundur gozumun onune getirip duruyorum :KK43: psikolojim bozuldu iyice esimede soyleyemedim adam gorevde beni mi dusuncek operasyonumu :KK43:
canım rüyaları at kafandan. ben de bir haftada üç gecedir çok garip rüyalar görüyorum. Hormonlardan galiba.Belki de bilinçaltımızdaki endişelerdendir. Rüyalarımız hayra çıkar inşallah canım ama kafandan atmaya çalış. kötü rüyaları da kimseye anlatma. belki dalga geçeceksin ama ben gündüz vakti akan suya bakarak içimden geçiririm kötü rüyamı. suyla akar gider.

Kırlar yardım. .. adetime 5 gün var daha.. kasık ağrılarım var.. göğüslerim aciyo.. test yaptim ama.. çok silik.. pek görünmüyor.... sizce???Varmı yokmu..
Ben telden giriyorum anlasilmiyor
Alttan muayene olmak istemiyorum canım ultrasonda duyulur mu ki . Benim hesaplamama göre 5+5 oluyorum cuma günü.
Ilk hamileligimde 5+5de duyulmustu ama karindan degil gene alttan canim inşallah karnindan duyulur
Merhaba ben de nisan annesiyim bugun doktora gittim 5+3 sat a gore ama 4 haftalik gorundu ultrasonda ve dusuk tehlikem oldugunu soledi doktor progesteron verdi dinlen dedi keseyi gorduk ama bebegi goremedik daha 1 hafta sonra tekrar cagirdi cok endiseliyim
Gecmis olsun belki gec dollenmistir ondan geride cikmistir endise etme ferah tut gonlunu

Umarim gec dollenmedir kahverengi lekelenmem oldu o yuzden gitmistim doktora Rabbim korusun
İnşallah allah saglikla tutunmalarini saglasin bebislerin
Selam, bugün doktora gittim. 5+1'de keseyi gördü, 1 Eylül'de tekrar çağırdı, hem embriyo hem de kalp atışı gözükecekmiş o gün sanırım, yani umarım... =)
Gozun aydin darisi kalp atisina inşallah :)

Merhaba kızlar, kötü haberler okudum. Rabbim sabır versin o arkadaşlara. Umut kesmek yok, herkesin sınavı farklı oluyor. İnşallah yeniden daha sağlıklı gebelikler yaşarsınız. Sağlıcakla kucağınıza alırsınız. A arkadasimes AzRASILAM AzRASILAM .

HurremSultan HurremSultan sayfa başlarında yazışmıştık seninle canım, merhaba. Son durum nedir bilmiyorum ama inşallah olumsuz bir şey olmayacaktır. Dualarım seninle.

kaya1 kaya1 alakasız ama profil resmindeki sen misin canım?

Merhaba kızlar, kötü haberler okudum. Rabbim sabır versin o arkadaşlara. Umut kesmek yok, herkesin sınavı farklı oluyor. İnşallah yeniden daha sağlıklı gebelikler yaşarsınız. Sağlıcakla kucağınıza alırsınız. A arkadasimes AzRASILAM AzRASILAM .

HurremSultan HurremSultan sayfa başlarında yazışmıştık seninle canım, merhaba. Son durum nedir bilmiyorum ama inşallah olumsuz bir şey olmayacaktır. Dualarım seninle.

kaya1 kaya1 alakasız ama profil resmindeki sen misin canım?
Canım çok sağol artık ne düşüneceğimi bilmiyorum gerçekten üzüntüm çok fazla evladıma sarılıp hafifletmeye çalışıyorum. Rabbime en azından bana onu bahşettiği için dua ediyorum ama o kadar çok kardeş istiyor ki onun bu isteği karşısında yaşadıklarımı düşünüp kelimelerin anlamsız kaldığı yerde buluyorum kendimi :KK43: İçim çok dolu hiç bir yerlere sığamıyorum. Ne iş ne ev ne dolaşma hiç bir şey içimdeki doluluğu boşaltmıyor. Bildiğin bağıra bağıra ağlamak istiyorum ama onu da yapamıyorum...Öylece duruyorum sessiz, sedasız, bekliyorum. Rabbimden hayırlı ise sağlıklı bir şekilde bu gebeliğin devam etmesini hayırsız ise bir an önce kendiğinden sonlanmasını diliyorum...

Aynen ama benim tahmini hesaplamam o dr. bana tam olarak söylemedi haftasını. Sen duydun mu kalp atışını minnakının :)
benimkide tahmini. doktor banada söylemedi. sorduğumda daha bit kadar kız sabret dedi :) ben internetten hesaplattığım şekilde 5+5 diyorum. Adetimin ilk gününü baz alarak yaptım. doktorlar genelde ilk günü baz alıyor. Senin hesaplaman ilk günden mi son günden mi?
Yarın için tekrar çağırmıştı bakalım yarın neler olacak. duymadım daha kalp atışlarınııı :110: merakla ve endişe ile bekliyorum bakalım.

Canım çok sağol artık ne düşüneceğimi bilmiyorum gerçekten üzüntüm çok fazla evladıma sarılıp hafifletmeye çalışıyorum. Rabbime en azından bana onu bahşettiği için dua ediyorum ama o kadar çok kardeş istiyor ki onun bu isteği karşısında yaşadıklarımı düşünüp kelimelerin anlamsız kaldığı yerde buluyorum kendimi :KK43: İçim çok dolu hiç bir yerlere sığamıyorum. Ne iş ne ev ne dolaşma hiç bir şey içimdeki doluluğu boşaltmıyor. Bildiğin bağıra bağıra ağlamak istiyorum ama onu da yapamıyorum...Öylece duruyorum sessiz, sedasız, bekliyorum. Rabbimden hayırlı ise sağlıklı bir şekilde bu gebeliğin devam etmesini hayırsız ise bir an önce kendiğinden sonlanmasını diliyorum...
Canim seninle ayni durumdayiz bende evladima sariliyorum sukrediyorum onu verdigi icin. Senin gibi basta çok uzuldum benimle olsun dedim bebisim ama sonra Rabbimin plani hepimizin planından ustundur dedim olursa olur evladim der bagrima basarim. Olmazsa hayırlısı buymus diyecegim. Inan kalbim cok ferahladi. Yuzum de gulmeye basladi. Ayrica evladinin ilk olarak mutlu bir anneye ihtiyacı var. Her cocuk kardes ister bebekler onlarin oyuncagi :) Bir haftam var netlesmesine. Aglama sadece teslim ol hayirsiz gibi gorunenlerin ardinda ne buyuk hayirlar gizli bi bilsek.Unutma Rabbim bizi bizden daha cok seviyor ve bizi daha buyuk uzuntulerden koruyor. Senin bir melegin var cok sukur ne mutlu sana. Biz ne kadar sansliyiz ah bi bilsek.

X