2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Benimde aynen öyle adetten 2 gün önce öğrendim ama bütün belirtiler tamamen aynı adetle 5 aydır hüsrandı bu ay da hüsran dedim eşimle doktora gitmeyi planlıyorduk tekrar ama bebişim süpriz yaptı . Göğüslerim çok şiş yalnız baya büyüdüler hala adet olcakmışım gibi ağrım var gecikmenin 3. günü korkuyorum tuvalete gittiğimde kan göreceğim diye pazartesini bekliyorum keseyi görmek için inşallah Allah'ım görmeyi nasip eder hepimize .

Arkadaslar dayanamadim ve erken gebelik testiyaptim. Sonuc negatif. Ama bir iki dakika sonra ikinciyi gorur gibi oldum. Psikolojik mi diye esime de gosterdim.o da varsanki diyor.Birde siz baksaniz.
Var sanki canım kan testi yaptır istersen kesinleşsin hayırlısı olsun :)

yeter bu naz demiş bebe de demek ki. zamanında gelmişte ii yapmış. inşallah görürüz keseleri, kalp atışlarını... bu kadarını gördük ya. ben daha dr randevumu almadım. sen git gör bakalım ondan sonra bende giderim... benim bugün adet günüm daha. biraz daha geçsin bakalım bekleyebilirsek

Canım sıkıntı olur mu ki ?yarin olmazsa bir doktora gideyim.su an zaten evimde değilim eşimin memleketindeyim doktorum bile yok

Ben acaba ne zaman idrar testi yapsam kızlar net sonuç alırım, bat 2 agustos.. Test yapmaya korkar oldum valla artık
Bence bekle derim
Canım sıkıntı olur mu ki ?yarin olmazsa bir doktora gideyim.su an zaten evimde değilim eşimin memleketindeyim doktorum bile yok
Yeni yeni kahverengi lekelenme geldi bugun gene bakti keseyi gordu stres yapma dedi ama ilac vermedi vermiyorum ben dedi ilginc geldi ahh ahhh tatilde olmanin dezavantajini yasiyorum sen dr.a git bende senin gibi her wc.de kan gelcek diye korkuyorum yasayinca bu olayi daha once

Kizlarrrr yarini bekleyemedim gittik esimle nobetci eczaneden test aldik hafifte olsa ikinci cizgim var cok sukur 2 gebeligimdede bu renkteydi oyuzden hic suphem yok yani. Cok mutluyum cok kac aydir ugrasiyoruz. Rabbim olmayan ugrasan herkese versin ins kimsenin kucagini bos birakmasin rabbim.

Gittim canım protestan iğne ve fitil verdi .yola çıkacağım için önlemini alalım dedi.aynen bende her wc de korkuyla bekliyorum

Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıcakla gelmesini nasip etsin

Tebrik ediyorum amin hepimiz saglikla kucaklarimiza alalim bebisleri
Gittim canım protestan iğne ve fitil verdi .yola çıkacağım için önlemini alalım dedi.aynen bende her wc de korkuyla bekliyorum
İyi yapmis dr.un onlemini almak en iyisi oyo tatiller iyi yolculuklar

Teşekkür ederim kızlar. Hep beraber büyütelim göbüşleri bakalım. Ayy nasıl rahtladım anlatamam kızlar.bide benden size tavsiye ben yapamadım bidahada doğurmam heraldezaten.kimseye bebek düşündüğünüzü söylemeyin. Bi kaç yakınıma söylemiştim heray bişey varmı adet günün nezaman hasta oldunmu bu aydamı olmadı sorularından bıktım yani onların üzerimde oluşturduğu bi baskı vardı sanki afedersiniz biz şey yapmayı bilmiyomuşuz gibi.
Ben de ateş var kızlar . yaniyor bacaklarim falan. Sizde durumlar nasil.
Benimde ayaklatım yanıyoo..

inşallah bişey olmaz..bende 2 ay önce hafif lekelenmeye baslayan ve sonu düşükle biten bi durum yaşadım...niyetim seni korkutmak strese sokmak değil yanlış anlama..ama neler yaşadıgımı anlatmak istedim sendede olursa diye...bende önce cok yogun bel ağrısı oldu sonra lekelenmem oldu.1 gün sonrada kanamam basladı..sonrası malum...bence bel ağrısı yada kasık ağrısı falan yoksa...çok sıkıntılı bişey değildir ...umarım.....yolculunu uzanarak rahat bi şekilde yaparsan bi sorun olmaz....inşallah....Allah bebeişlerimizi korusun...bende bu ay bekliyorum...bakalım inşallah yine aynı sorunları yaşamam..çok üzücü gerçekten...Allah sanada bebişinide sağlık versin

kızlar dün akşam çok az kahverengi leke gördüm ve hafif bel agrım var sizce ne olabilir bu?
Regl mi olucam yoksa yerleşme kanaması mı? Yine mi hamile degilim yaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…