2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bu arada 3 aydır saç boyamıyorum ve aşırı beyazlarım var. doktorum boyayabilirsin dedi ama ben kararsızım.
sizler boya konusunda ne yapacaksınız?

Kızlar zaten bu bebek kıyafetleri cok pahalı yaa gercekten, kendime bile daha uygun seyler bulabiliyorum ne kadarda cok secenek olsa söyle pahalı olanlar her zaman var bircok seyi cok sey begendim ama simdi bekliyorummm indirimde hepsi alınır hoooooooop :)
bende sabırsızlıkla bekliyorum ama ff tekstili duyfun mu bilmiyorum yurtdıiı fırması burda kıpada var ama sen nerdesın bılmem bence bakmalısın :)

Kızlar bu geceyi cok zor gecirdim bir karın agrısı anlatamam.. sürekli tuvalet yatak arasına gidip geldim birde ev sıcak tir tir titredim üsüdüm gittim yorganı cıkardım düsünün. Zaten hic uyumadım sabah uyudum ancak. Birde idrardan sonra bir sızıııı anlatamam sistit gibi.. hem canım acıyor hem karnım agrıyor cok kötüydü bu gece.. Sabah dr u aradım az sıvı tükettiyorsun acı o yüzden oluyor dedi simdi pet sise aldırdım yudum yudumda olsa tüm gün cok su icicem
canım benım yaa cok dıkkat et kendıne :/:/ çok gecmiş olsun

begri begri canımcım çok saol deneyecem kendimden nefret ettim yani kurumuş bir boğaz burun tıkalı delirme noktasına geliyorum E Ekyzdn03 kuzucum aynı dert sende demi var beni mahvetti gidecem kbb kesin sabah da grip gibi oluyorum bu sefer sümüklü oluyorum :) yaa sabah sorma adam çıldırttı beni ama onlarda olmasa kime bağırıp çağırcas kıyama valla :)) sen bol bol su içmeye çalış çıtır leblebi işe yarıyor susatıyor ben yiyorum peşine hoooppp su :)

Kızlar zaten bu bebek kıyafetleri cok pahalı yaa gercekten, kendime bile daha uygun seyler bulabiliyorum ne kadarda cok secenek olsa söyle pahalı olanlar her zaman var bircok seyi cok sey begendim ama simdi bekliyorummm indirimde hepsi alınır hoooooooop :)
Aynen cnm indirimde yakalamak lazım..

haklısın yaa küçük şehirlerde bu tarz sorunlar var. benim kuzenimde haftaya ankaraya gelicek o da ilçede yaşıyor son ana bıraktı bencede mantıklı. ama burda yaşayıp alışveriş yapmamak mümkün değil her yerde koca koca indirim reklamları insanı cezbediyor. bi bakim fiyatlara diye giriyorum kii.. elim kolum dolmuş :))
Tabi canım ankara gibi bir yerde olsam ben de alırdım kesin...

Kızlar bu geceyi cok zor gecirdim bir karın agrısı anlatamam.. sürekli tuvalet yatak arasına gidip geldim birde ev sıcak tir tir titredim üsüdüm gittim yorganı cıkardım düsünün. Zaten hic uyumadım sabah uyudum ancak. Birde idrardan sonra bir sızıııı anlatamam sistit gibi.. hem canım acıyor hem karnım agrıyor cok kötüydü bu gece.. Sabah dr u aradım az sıvı tükettiyorsun acı o yüzden oluyor dedi simdi pet sise aldırdım yudum yudumda olsa tüm gün cok su icicem

geçmiş olsun.. su her derde deva.. mideni bulandırmıyorsa bol bol içmeye çalı. elinin altında olsun sürekli. zaten enfeksiyon sıkıntın vardı galiba hatırladığım kadarıyla.. suyla atabilirsin ancak

Aynen canım bende iki gündür gece üşüttüm galiba artık bende yorgan çıkarıcam karnım ağrıyo Üşütme ağrısı dediğin gibi sistit gibi bi ağrı oluyo tuvalet sonrası ..

kızlar dün akşam aklıma ne geldi hatta dedimki hemen kızlara söylemem lazım şimdi hani kilodan bahsediyoruz yaa işte bebişler gelince veririz falan die eeee bu seferde süt yapsın diye yiyip durmayacaz mı soruyorum sizlere ? :KK70:

E Ekyzdn03 geçmiş olsun canim . zaten idrarda yanma falan hissettiğin an suyla kanka ol direk :) insan çok zorlaniyor içerken ama hem bizim hem de bebek için çok gerekli sonuçta bunu düşün :) en kisa zamanda geçer insallahh

kızlar dün akşam aklıma ne geldi hatta dedimki hemen kızlara söylemem lazım şimdi hani kilodan bahsediyoruz yaa işte bebişler gelince veririz falan die eeee bu seferde süt yapsın diye yiyip durmayacaz mı soruyorum sizlere ? :KK70:
kuzum süt olması için en büyük etken su aşırı yememize gerek yok yani onu bahane ederek:KK70::KK70:

E Ekyzdn03 canım kilo sorunu için kitap aldım harfi harfine uymaya çalışıcağım :) okumaya başladım, içinden alıntılar yapıp sizlerle de paylaşırım ileride ..

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 109

Amann kizlarr bence boyle hareket etmeyelim hem hamileyken çok yiyince çocuğa fayda oluyor diye birşey yok ona sadece vitamin lazim :)
Sut yapsin diye cok yiyenlerde sonra heppp pişman o da yalan çünkü . belli basli şeyler varmis sut yapan onlarda kilo yapacak şeyler degilmis :))

yenidoğan grubu hiç indirime girmiyor maalesef.. biraz büyüdükten sonra sezon ürünlerine başlayınca indirimlerden faydalanıcaz:)

Geçmiş olsun canım..Su çok önemliymiş ya bende su tüketmem pek..Ama tüketmeye çalışıyorum sırf su içeyim diye sabahtan beri kraker yiyorum

bende simdi pet sise cözümünü buldum elimde sürekli bakalıım ne kadar icebilicem normalde ben hamile olmadan 2 günde 1 2 bardak ancak icerdim

kızlar instagram yerine facede grup açsak mart anneleri diye daha kolay yazısmazmıyız?

olur canım neden olmasın

bende sabırsızlıkla bekliyorum ama ff tekstili duyfun mu bilmiyorum yurtdıiı fırması burda kıpada var ama sen nerdesın bılmem bence bakmalısın :)

yok duymadım ama bakarım İstanbuldayım ben bakarım muhakkak kipaya

canım benım yaa cok dıkkat et kendıne :/:/ çok gecmiş olsun

cok tesekkür ederim canım beniim

begri begri canımcım çok saol deneyecem kendimden nefret ettim yani kurumuş bir boğaz burun tıkalı delirme noktasına geliyorum E Ekyzdn03 kuzucum aynı dert sende demi var beni mahvetti gidecem kbb kesin sabah da grip gibi oluyorum bu sefer sümüklü oluyorum :) yaa sabah sorma adam çıldırttı beni ama onlarda olmasa kime bağırıp çağırcas kıyama valla :)) sen bol bol su içmeye çalış çıtır leblebi işe yarıyor susatıyor ben yiyorum peşine hoooppp su :)

Aynen kusum bende de var birde kuru burnum birseyde gelmiyor hahahaha :)) dur bunuda denyim hemen leblebi aldırıym benmkine bugün

geçmiş olsun.. su her derde deva.. mideni bulandırmıyorsa bol bol içmeye çalı. elinin altında olsun sürekli. zaten enfeksiyon sıkıntın vardı galiba hatırladığım kadarıyla.. suyla atabilirsin ancak

Evet canım fitil kullandım 6 gün bitti simdi. Pet siseyle dolasıyorum simdilik böyle cözüm buldum en azından yudum yudumda olsa daha rahaat tüketebiliyorum cok teseekkür ederim

Aynen canım bende iki gündür gece üşüttüm galiba artık bende yorgan çıkarıcam karnım ağrıyo Üşütme ağrısı dediğin gibi sistit gibi bi ağrı oluyo tuvalet sonrası ..

evet canım aynen öyle bol bol su tüketmek gerekliymis sende ihmal etme

E Ekyzdn03 geçmiş olsun canim . zaten idrarda yanma falan hissettiğin an suyla kanka ol direk :) insan çok zorlaniyor içerken ama hem bizim hem de bebek için çok gerekli sonuçta bunu düşün :) en kisa zamanda geçer insallahh

cok tesekkür ederim canım su anda aynennn dedigin gibi suyla cok samimi iliskiler icerisindeyim normalde ben hic su icmezdim hamile kalmadan simdide ancak 1 1.5 lt suya cıkardım o da yetmiyormus demek ki :)

X