2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy gözün aydın canım cok cok sevindim umarım artık hiiiç kötü haberler almayız:):)

gözünaydın canım....çok sevindim herşeyin yolunda gittiğine....

canımm maaşallah allah nazarlardan saklasın kötü haberler almayalım inşallah bugün minnaklarını görmeye giden kızlardan da güzel güzel haberler bekliyoruz

gozun aydın canım cok sevındım masallah

takma kafana boşver, su iç ayaklarını uzat gevvşemeye çalış o an ki gerginliği tahmin edebiliyorum ama artık geçti sakin ol. o gibi insanlardan da uzak durmaya çalış mümkünse. şikayet edebilceğin biri varsa söyle senden uzak dursunlar bence

Gözün aydin canm senin adına çok sevindim umarım bundan sonrada hersey yolunda gider mutlu geçir bu süreci herzaman☺

Sorma canım nasıl gerildim anlatamam öğle arası dışarı çıktım biraz rahatladım...aynen üst kuruma çıkacam çünkü bu ilk değil yani bide pozisyonlarımız aynı benden üstünlüğü olmadığı için çok sinirlendim muhattap bile olmuyorum şuanda

Kizlar bebegim hareket etmedi...
Uyuyor dedi...
Yarim saat sonra tekrar cagirdi ...
Birseyler ye gel dedi kalp atislarida zayif gibime geldi dua edin nolur...

Kizlar bebegim hareket etmedi...
Uyuyor dedi...
Yarim saat sonra tekrar cagirdi ...
Birseyler ye gel dedi kalp atislarida zayif gibime geldi dua edin nolur...

Canimm korkma inşallah hicbiseyi yoktur bebisinin acikmistir o annesiii hadi sn güzelce karnini doyur inşallah hareketlerini de görürsün birazdan Rabbim korusun ikinizide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…