2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aslinda dil konusu bizi cok endiselendiren bi durum 2 dili birak sanirim 3 dille buyumek zorunda Esim Turkce bilmiyo ben onun dilini bilmiyorum yasadigimiz ulkenin dilinide bilmiyorum Esimin kendi vatani da degil ama esim konusabiliyo bu ulkenin dilini Valla cocuk konusamazsa sasirmiycam bakalim bi gelsin de hayirlisi

Off göbek deyince benimde göbegimde tüylenme basladı hemde gögüs etrafında zaman zaman cıkar ya siyah siyah iste öyle..
Senin bebiş erkek olabilir o zaman :)
Aynen canim özellikle geceleri çok oluyor. Kollarim bacaklarim boynum ve afedersin goguslerim de çok kasiniyor
Benim çok kaşınmıyor tırnaklıyorum bi bakıyorum orası minik kızarıklık sonra kaşınmıyor pek ben de kaşımamaya çalışıyorum. Değişen hormonlardan olabiliyormuş. Ciddi problemler 2. Trimester sonu ve 3. Trimester başında oluyormuş Allah korusun

Baya kafası karışacak çocuğun desene Hatta yeni bi dil bile geliştirebilir bence

Senin ki sanal arkadasmis ya kaynana sayilmaz o :))

bende varıııım çok şükür Allah razı olsun hem düşünceli hem anlayışlı hem de kendi kızı gibi seviyor bunu hisssedebiliyorum kendi annem nasıl davranıyosa o da öyle, ne nişanda ne düğün alışverişlerinde içine ne sinerse onu al kızım dedi bende çevremde gördüğüm kadarıyla hep aha şimdi sorun çıkar aha şimdi bişi çıkcak çıkcak dedim durdum içimden ama çoook şükür hiç çıkmadı, şimdide de pek mutlu torunları duyunca iki taraf içinde ilk torun herkes heyecandan uçuyo, hatta ilk sadece aileler bilsin dediğimizde iki anne telefonda konuşup ağlaşmış içimiz içimize sığmıyo kimseye söylemeden nasıl durcaz diye neyse çok uzattım lafın kısası cidden Allah razı olsun onlardan
Off göbek deyince benimde göbegimde tüylenme basladı hemde gögüs etrafında zaman zaman cıkar ya siyah siyah iste öyle..
bende de tüylenme başladı sanırım hiç bu kadar gözüme batmamıştı o tüyler siyah siyah yol yol oldular mubarek, göbek yok kılları önceden geldi anlayamadım

Evleneli Eylül'de 3 yıl olacak kaynanamın bi kere kızım dediğini duymadım. Ben psikologla bile konuştum Türkiye'nin yüzde 90 nı bu durumları yaşıyor normal dedi bana ahaha.o Yüzden ne kadar uzak o kadar iyi bence

Acıkınca yemek yiyeblir durumda oldugun icin sukretmelisin canim :) Tum gun ac geziyorum acken midem bulaniyor tokken bulaniyor cok sıkıntılı durum yani

ben şimdilik bi sıkıntı yaşamadım,bazen kendimden şüpheleniyorum :) inşallah herkesin bulantısı rahatsızlığı bir an önce geçer :) bu arada ben de kimyacıyım

Nerde yaşıyorsunuz?

Hadi göğüsler büyüyordur belki ondan kasiniyordur . maşallah canim birak oluyorsa tatli tatli olsun :). bnmkiler bni çileden cikardi dun gece

Hahahaha büyüsün büyüsün :) bu ara bi güzel oldu zaten :))

Aynen canım, geçicek emin ol :) bazı insanlarda olabiliyormuş bu durum, ikinci üç aya girerken havada serin olucak ohh uyucaz bol bol :)

Ohhh misss evde olmaktaa güzelmis vallaaahi :) insallah alısmam bu rahatlıga hahahaha

Oyy oyy oy ama ana dil diyorlar ya iste o mecazi degil gercek senin konustugun dil neyse onu ögrenir hic dert etme 3 yasına kadar sürüyormus bu karısıklık ben cok arastırdım cünkü bebegm bir kac dil ögrenip büyüsün istiyorum ona verebilecegim en güzel miras olur hatta cok dil olmasından dolayı konusmayı reddeden bebeklerde varmıs bildigi halde yada yasıtlarına göre gec konusmada gözlemlenebiliyormus eger dogdugu günden itibaren tutarlı ve düzenli olarak iki dil konusulursa iki dilide aynı anda ögreniyorlarmıs eger 3. Dilde süreklilik olursa 3. Dilide ögrenebiliyorlar burada tutarlı tutum cok önemliymis

Aaa öyle mi oluyor gerci kim görse beni senin oglun olacakta diyorlar kız istiyorum ama saglıklısı :))

Aynen ya birde beyaz tenliyim ben direk dikkat cekiyor sarı tüylerm bile koyulasmaya basladı

Merhaba canim..ne testi yapiyolar doktorlar bu haftalarda..bende 9. Haftama girdim ama hic bi test yapmadilad daha (

canm benımkı adet olur gıbı geldı sonra vc ye gıttım ırden boşaldı bende cok korkmuştum hemen ılacım vardı progestan onu aldım ve hemen hast gıttım orda da ıgne yaptılar düşük onleyıcı ama ılk bebeğe baktılar bebek ıyı her ıhtımale karsı ıgne ve serumlar verıldı 1 gun hastanede kaldım sonra olmadı cok sukur ama dedıgm gıbı stres yapma cok tetıklıyor dokt dedıgı gıbı yat kalkma

Eall
canım Allah yardımcın olsun bnde sırf annemle kayınvalidemin arasında kalmamak için işten ayrılıyorum haftaya şimdiden biri ben bakıcm digeri ben bakıcam diyordu tamam ikinizde susun bn kendi çocuguma kendim bakıcm dedim üniversiteden beri yoğun calışıyodum zaten ozamanlar ewde oturmk denince ayy ben mi diyodum kaçıyodum ewden şimdi ise zaten evimin tadını hamileliğimin tadını cıkarmk istiyorum eşimde dünden hazır bu nedenle hevesle kursaklarında kaldı anneciklerimin ama baslarım kariyerine Allah izin verirse bebişimi büyütürüm kimseylede ugrasmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…