2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

selam kizlar bu ay tutarsa insallah bende mart annesi olacagim :) birlikte bekleyelim. cok heycanliyim nereye ne yazicami sasiriyorum. sizlerden haber varmi? test yaptiran varmi?

selam kizlar bu ay tutarsa insallah bende mart annesi olacagim :) birlikte bekleyelim. cok heycanliyim nereye ne yazicami sasiriyorum. sizlerden haber varmi? test yaptiran varmi?
selam canım sat ne zaman senin daha erken kimse test yapmamistir on gün sonra başlariz test yapmaya

Adetimin son gunlerini yasiyorum. 7 , 8 gun sonra calismalara basliyoruz kismetse. Sizden iyi haberler alayim ki umutlu olayim ben de

Bende biraz düzensizlik var ama tahminim şu aralar yumurtlama dönemimdeyim hayırlısı canım inşallah bebişler gelir

insallah canim hadi bakalim hayirlisi benim yumurtlamam bitdi tutduysa artik tutdu :) tuaf tuaf seyler oluyo bünyemde su 3 4 gündür zaten

Bende mart annesi olmaya talibim
Şubat annesi olamadım inşallah bu ay yüzüm güler
SAT 12 haziran inşallah bu sefer tutarsa doğum 18 mart görünüyor
Geçen ay çok umut bağlamıştım olmadı bu ay olur inşallah

hayirlisi nezamansa ozaman olsun..tabi kürtaj cok etkiler ama düzene girer insallah. allah hepimize bu hediyeyi tatdirsin.

Kızlar merhaba benim sat 31 mayıs bat 24 haziran. Belirtileriniz var mı? Karın kasık ve göğüsucu ağrım var benim.

Kızlar merhaba benim sat 31 mayıs bat 24 haziran. Belirtileriniz var mı? Karın kasık ve göğüsucu ağrım var benim.
seninle nerdeyse batimiz ayni benimde ya 23 yada 24. belirtilerim sadece akinti abartili bir sekilde birde kasiklarim agriyo onun disinda birsey yok. eger gögüs uclarinda diger dönemlerinde agri olmadiysa bu ilk se suana kadar okududugum forumlarda kesin belirti diye geciyor test nezaman yapmayi düsünüyorsun?

ha birde malum :) ovulasyonuda denedim bugün sayende azda olsa aydinlandim ama bakalim :) pek ümidim yok gibi sanki nebilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…