2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bana da zaman geçmek bilmiyor :) 29 ağustos gibi gitmeyi düşünüyorum kısmetse 01.09 de de babamızın doğum günü belki babasına süpriz yaparda cinsiyetini de öğrenirim
ay hadi inşallah
günaydıın hanımlaar daha 9 haftanın yeni bitmesine rağmen göğüsleri buyuyen var mı?
valla benim 3-4 haftadır epey fark etti yani büyüdü uçları iyice çıktı halkalar genişledi hafif rengi koyulaştı filan epey değişiklik var yani

günaydıın hanımlaar daha 9 haftanın yeni bitmesine rağmen göğüsleri buyuyen var mı?
bende 8+3 deyim ilk günden beri davul gibiler gergin ve hassaslar ama sorun deil şu an kanama sorunu ile uğraşıyorum çok olmasada biraz sızıyo ama geçecekmiş bekliyorum hayırlısı umarım sağlıklı tamamlarız bu süreci

canım benim ilk zamandan bu zamana sızısı devam edıyor artı degısıklık sanırım barız yesıl damarlanma buyumeye gelınce desteklı kullanıyorum azcık üsten pırtlıyorlar artık desteksız aynı bedenı almam lazım

Canım o doktorunun dediği testi Harmony testi yani nerede yaptırıcaksın belli mi? Bende yaptıracağım daha araştırmadım .. Benimki çoğul değilde riskli gebelik olduğu için ama

Benim ki şimdiden kocaman oldu göğüs uçlarım da şişti
allah allah bende mi anormallik var yani tamm biraz şiş ama öyle rengi değişip koyulaşmadı sanki hala aynı karnımda da hiç şişlik yok karnım belime yapışmış durumda annemin tabiiri ile söyledim zayıflıktan öyle derdi bana :))

Yalniz degilsin benimde onceleri buyuyup hassaslasmislardi simdi yavas yavas hassasligi gecti ve azcik kuculdu ama bu degisimler tamamen normalmis Gogus hassasiyeti daha cok son zamanlara dogru olurmus hamilelikte o yuzden endiselenme

8-9 da kendini belli eder bende de 7. Haftda cok belirgin degildi, endise etme....

amin canı inşallah hepimizin duaları kabul olur.
nasıl gidiyor peki hamilelik başladın mi hissetmeye mide bulantıları felan yokluyor mu
Sadece cok nadir sol kasikta batma oluyor.o da cok cok az. sukurler olsun ki.fazlaca tuvalet istegi.onun disinda henuz hicbir belirtiyok.

kızlar yaa ben patronda maille izin istedim. bana 1 hafta sonrasına ayarlama sansın varmı dıye yazmıs. bende yazlıgı su bastı gercekten bastı bu arada ondan son dakıka ızın ıstedım ama sızı zor durumda bırakacaksam bır ayarlama yapmaya calısırım yazdım. cevap gelmedi ne demek şimdi bu

Benim karnım da şiş canım.göbek çizgim de belirginleşti.ama kişiden kişiye değişiklik gösterebilir ben anneme çekmişim

kızlarrr günaydın:):) bugün izin alabilirsem yarın aksam tatile gidicem 10 günlük bana önerisi olan varmı?? doktorum seyehat edebilirsin yüzebilirsin dedi ama başka dikkat etmem gereken bir şey varmı?

15-20 dk yuzebilirsin mesela dinlene dinlene bir daha girersin sonra, her cıktıgında mutlaka dus al ve bıkınını deegıstır ıslak olmaması gerek. Havuz yasak, sadece deniz. Guneslenme zaten bu havada golgede de kalsan yıne yanıyorsun ve bol boool su tuket. Az ve sık ye hem rahatsız etmez sıcaklarda.

Tünaydın kızlar.
Sonunda tahlilleri yaptırabildim.şükürler olsun.
Saç boyası konuşulmuş,ilk hamileliğimde çalışıyordum.beyazlarım vardı idare ettim kapatarak,farklı şekillerle ve 9 ayda sadece 2 kez boyattım.biraz beyazlarla dolaştım aslında.çok Göze batmadan ,aralardaydı.
Boya markası organic idi.kokusuz,bitki köklerinden Oluşan bir boya.
Ama şimdi o beyazlar arttı.nasıl kapanır bilmiyorum :)) artık heryerdeler.

@gurbetgüzeli nerdesin canım?iyi haberlerle gelirsn inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…