2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın hamile kalmadan önce 10 a kadar uyurdum şimdi sabahın köründe uyanıyorum

Gunayydinn canim bende oyle birde gece muhakkak uyanip iki saat donuyorum ordan oraya esimde bu gece artik yeter dedi :))

gunaydınlar nasılsınız bebişleriniz nasıl biz iyiyiz hamdolsun sabah kalktık işe geldik bile cinsiyetlerimizide öğrensekte hitap etmeye net başlasak oğluşum kızım yada isimleriyle

Yaaaa evet benimde en istedigim :) esim erkek diyor artik onun baskisi mi bilinc altimda kaldi bilmiyorumda arada agzimdan oglum kaciyor hahahah :) allah sagliklisini versinde benimde gonlum kiza kayiyor :)

Hosgeldin canim ben her ikisinede yaziyorum artik :)

Hosgeldin canim amin insallahh hep birlikte saglikla goruruz. Hersey guzel olacak hepimiz inanalim :)

günaydın güzel anneler..
yeni gelen annelerimiz hoşgelmişler. kuzularımız sağlıkla gelsin inşallah...

Şu lafı çok severim CEHALET MUTLULUKTUR.. güveneceğin bir doktor bulup onun sözüne uyup internette fazla dolaşmmak lazım bencede.. bu zaten çok doğal bir süreç, yediğin içtiğin , az yürüdüğün çok çalıştığın bunları süreci çok küçük ölçülerde etkiliyor. riskli bir gebelik grubunda değilsen tadını çıkartmak lazım... internette çok uç örnekler var, çok yanlış bilgiler var, çok hatalı genellemeler var.. fazla araştırmak iyi değil bencede..

bu arada oğlumda 12. haftada öğrenmiştik biz, kesin değil ama demişti doktorumuz emniyetli tarafta kalmak için:) ama 16. haftada %100 erkek dedi.. kız olursa ne isterseniz alın benden dedi:)

Ac jarna sabahlari ilik su oda etkili

benimde gönlüm kızdan yana aslında eşim kızda istiyor ama arada oğlum die seviyor :)) zaten ilk çocuğumuz ikise yok ikiside lazım yeterki sağlıklı olsunlar ben tek kızım ben evlendikten sonra annem dediki allah herkese kız evladı nasip etsin abimde var evli ama kızın yerini hiç kimse tutmuyor dedi :)) şimdi bende hep diyorumki allahım herkese bir kız evladı nasip etsin en hayırlısından

Bizimde nasipse ilk cocugumuz, annemler 2 kiz 2 erkekler dedem hep der keske 4ude kiz olsaymis diye, kayinvalideminde 2 erkek o da hep der keske 2side kiz olsaymis ben zaten tek cocuk :) annem sansli hahhaha :)) once saglikli olsun sonra hayirli evlat gerisi Allah in takdiri oglum olursada kizi bulana kadar yapicam hahahahahah :))

Günaydın güzel anne adayları ben fazla yazamıyorum pek ama takip ediyorum sizi 16aylık bi yaramaz var bende ondan fırsat olmuyor bu arada bi arkadaş sormuş enox kan sulandirici kullanan varmı diye ben kullanıyorum hepinize mutlu bir gün diliyorum

günaydın kızlarrr
canım çok sıkkın yarın kalp atışı için kontrole gitcektim doktorum işten ayrılmışş
başka bi hastaneye başlıcakmış cuma günü gel dedi ben zaten bugüne kadar zor sabretmiştim
şimdi cumayı beklicem offff

Kızlar dün gece hep kötü rüyalar gördüm. Rabbim meleğimi korusun ama hala etkisindeyim. Benim gibi kabuslar görüyo musunuz hic.
Allah korusun canım kötüye yorma ben normalde hiç rüya görmezken ilk baştan beri çok kabus ve rüya görüyorum.. Hamilelikte çok normalmiş annem dua etmeden yatma dedi dua ettiğimden beri azaldı kabuslarım

HAbibte ben sadece folik asit+b12 kullaniyorum folidoce yarin tahlillerimi almaya gittigimde yeni doktorumada sorucam bunu eski doktorum vermisti gecen gittigimde can havlinden unuttuk ilaci doktorda bende

Merhaba ben de ayni sekilde burda bos gebelik ,kalbi atmamasi olayi cok olunca internetten arastirdim ve sanki benimde basima gelicek diye cok endiseleniyorum Tek gece ile hamile kaldim demissin ozel olmazsa yani tum ay boyunca bi iliski mi oldu cunku biz aylarca denedik iki gunde bir olayini ve ramazan ayinda denemedik tum ay boyunca tek iliski oldu onda hamile kalmisim tabi ki sok olduk nasil olur diye Beni korkutanda kalitesiz sperm olmasi yani diyolar ya iki gunde bi olan iliskide spermler cok tazedir Ben de korkuyorum kalitesiz embriyodur diye bilmiyorum korkularim yersizdir insallah

anne olmak annelik içgüdüsü böyle birşey işte ya :) yeterki iyi olsun mide bulantısına da razı geliyor insan benim dün akşam midem çok bulandı bu sabah otobüste tekrar yokladı şimdi yok ama hiç mide bulantısı olmadan hamilelik geçirenlerde var üst kat komşum mesela :) 6 aylık oldu sadece gaz problemi yaşadı hiç midesi bulanmadı maşallahı var bebeğinde korkma

Ayy cok zor beklemek :) Allah yardimcin olsun ben persembe duyucaktim carsamba ayy kasigim agriyo dr a gidelim mi diyip esimle acile gittim hahaha sirf duyabilmek icin kimse bilmiyor tabi olagan bi agrim oldugunu :)

Kizlar telas yapmayin iki haftadir kalb atisi alamadik bu persembe gidicem yine bebeginizi strese sokmayin

Kullanman icin bir sebep soyledi mi peki doktor. Niye kullaniyoruz biz bunu.bizimki hic aciklama yapmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…