2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Anladim canim ben de her ay yaptiriyim o zaman idrar testini benim akintim once beyaz ve sariydi sonra yesile döndü cok su da icemiyorm zorla 1.5 lt anca ins bisey olmaz

Anladim canim ben de her ay yaptiriyim o zaman idrar testini benim akintim once beyaz ve sariydi sonra yesile döndü cok su da icemiyorm zorla 1.5 lt anca ins bisey olmaz
Canim 1.5 lt ye yarim limon sıkıp öyle iç. Hem enfeksiyon temizliyor hem de suyu icmen kolaylasiyor bn zorlandigimda öyle yapiyorum. Günde 3lt su tuketmemiz gerekiyor çünkü

Evt canım aslında ya gece yada sabahları normal sekilde yersen belli bi duzene girer bide yaz mevsimiya suyunda cok faydası olurr...

Canim 1.5 lt ye yarim limon sıkıp öyle iç. Hem enfeksiyon temizliyor hem de suyu icmen kolaylasiyor bn zorlandigimda öyle yapiyorum. Günde 3lt su tuketmemiz gerekiyor çünkü
Tamam canim tesekkur ederim bi de oyle deniyim1.5 icinde bile karnim davul gibi oluyo o kadar icince nolur arik neyse hersey bebislerimiz icin

Bende napsam bilemedim çarşamba doktor randevum var progestronum bitti ulaşabilirsem alayım mı diye soracağım birden içmezsem bir şey olur mu? Doktora ulaşmak çok zor o nedenle prof diye çarşamba inşallah herşey yolunda der ilaçlarımı ayarlar ve ben başka doktora geçerim.

Ay ben daha keseyi görmedim ya acele etmiyorum belinay dediğin gibi bilmek strese sokuyor... Hiç gitmesem olur yani korkuyorum inşallah doğsun sağlıkla

Ay ben daha keseyi görmedim ya acele etmiyorum belinay dediğin gibi bilmek strese sokuyor... Hiç gitmesem olur yani korkuyorum inşallah doğsun sağlıkla
Hic sıkıntı yapma canim Allah izin verirse keseyi de görürsün sonra bebisini görürsün sonra kalp atisi derken bi bakmissin bebisler kucagimizda ve aylar önce biz ne kadar stres yapmisiz diye konuscaz hepimiz ins.

Aynen öyle canım hic arastırmayacaksın. Herkesin bünyesi farklı herkeste farklı belirtiler oluyor. Kiminin vücudu farklı reaksiyon gösteriyor digerinin bir baska.. Ben diger topiği biliyordum burayı bilmiyordum oradan arkadaslar bilir. Hiç arastırmamak taraftarıyım. Birisi acaba su mudur böyle midir dediginde hic arastırmadım. Zaten nasiipse hic birsey engel olamaz Kimyasal gebelik nedir, dış gebelik nedir vs hiiiiiiic bir fikrim yok. Ben bebek düsünmüyordum yasım 26 benimde 2 yıllık evliyim ama 2 sene daha planlamıyordum süpriz oldu güzelde oldu çok şükür. Fakat inan hic birsey bilmiyorum. Sadece yasadıgım dr krizinden dolayı yanlıs teshisler bilgilendirmeler sonucu onların ne demek oldugunu biliyorum. Cünkü neredeyse saglıklı gebeliğimi sonlandırma kararı alıyorlardı.

En iyisini yapiyosun canim bravo valla bundan sonra bende oyle yapcam hic bi sey arastirmicam kör cahil de degiliz sonucta burda bisey duyuyorm acaba bende de mi olck bebegim iyi mi ki diye saatlerce inteenette yazilar okuyodum ama artik yok yapmicam bende

Kendine kötülük yapıyorsun yapma bırak inan bana internetteki bilgilerin bir cogu yalan yanlıs ya da cookk ileri evreler. Sende benim gibi simdiden hastane cıkısı bebek arabaları bakmaya basla hahahahah :) bende de bu delilik var esim tutmasa beni gidip alısveris yapacagım :)

Aynen canim onlara da bakiyorum hele bi tulumlar var insanin hepsini alasi geliyo neyse biraz daha sabredelim en azindan cinsiyeti belli olana kadar bundan sonra saldim gitti zatenn amaaaan eşim cocuk dogana kadar bi kadin dogumcu olcan diyo ama bugun den itibaren yapmicam kendime o kötülügü

Kan uyusmazliginiz mi var esinizle, sariligin sebebi o muydu? Simdi iyi saglikli insallah guzel bir abi olur

1 ay sonra 12. haftanda olmayacak mısın? Daha erken olmaz mı cinsiyet icin? Benim de randevum 12. haftada ama kurban bayramından once bir daha giderım 14-15 te ogrenırım dıye kuruyordum.
Evet 12. Hafta cinsiyet belirleme icin birazcik erken. Net birsey soyleyemez,er zaten doktor ongorude bulunabilir belki. En sagliklisi 20 . Haftadan sonra ogreniliyor cinsiyet icin benim bildigim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…