2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar kafamda deli sorular. Beta hcg 2 gün önce 7014 çıktı ultrasonda alttan baktı kist var kese oyüzden rahat görünmüyor ama gebelik var 5-6 haftalik dedi 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleyelim dedi. Ama boş gebelik le ilgili şeylere bakıyorum da hcg yüksek cikabikirmis iyi görünmüyor falan diyenlere boş gebelik olmuş. Moralim çok bozuk. Öyle bi sürpriz olmuştu ki bize çok uzulecem çok öyle olursa. 2 hafta nasıl dayanacam bilmiyorum
senin daha cok erken, iyi gorunmemesi normal. benim doktorum bundan dolayi 8 haftadan once cagirmiyor bile.

19 temmuzda idrarda yaptim ikinci cizgi koyuyudu..catlatma ignesinden 16 gun gecmisti yaptigimda 2 gun sonra kan testi yaptim deger cikmuyor burda sadece pozitif yaziyordu..6+3 gunluk olduk bakalim artik neler olacak..cvbin icin tsk ederim:KK74:
yine de erkenmissin daha. insallah kendi doktorunu bir an once gorup, guzel guzel haberler alirsin. zaten yuregimiz agzimizda, bir de doktorlar gecistirince ne kotu oluyor degil mi.

aynı şey bendede var iki kere çok acayip kokuya karşı hassiyetten midem bulandı şu günlerde ara sıra midem bulanıyor ama genel olarak iyiyim :) sadece canım birşey istemiyor
Benim de bir hafta 10 gun kadar tum gun bulantim vardi, canim hic bir seyi istemiyordu, zorla yiyordum, sonra yavas yavas azaldi, sadece aksamustu olmaya basladi. iki gundur de hic birseyim yok, gayet iyiyim. acaba gelisimi mi durdu diye cok korkuyorum. su anda 7+2'yim. Bulantilarin baslayacagi vakitte benimki bitti. Geri gelse bari

Kızlar nasıl moralim bozuk anlatamam daha önce hafif pembe lekelenmem olmuştu ilaç kullanıyordum dün gece bildiğiniz koyu kırmızı lekelenmem oldu devam etmedi ama kafam çok karışık bişey oldu mu olmadı mı doktorun kanısındayım şu an son derece gergin bekliyorum
iyi haberler duy insallah

evet gittim.dun aksam..isler ticarete donmuss istese duyabilirdik..sirf para almak.icin 2 hafta dedi..yani bu kadarda olmaz 7 haftalik olmusum duyulur du isteseydi..:KK62:
2 hafta içinde kontrol olmuyor mu canım zaten ücret ödemeye gerek kalmıyor. Stres yapma bence. Çok içine sinmediyse 1 hafta bekle başka bir doktora görün.

Merhaba arkadaşlar bira geçmişi okudum bebeğini kaybedenleere rabnim sabır versin Rabbim onlara daha hayirli evlad verecek ji o yüzden aliyordur.. arkadaşlar bn ilk hamileliği. De çok kanama geçirdim leke vs hatta bu halde ev taşıdım. Üzerine bi gece kanama çok oldu acil e gittik sabah a kadar yattım serum igne vs. Bn hep şunu dedim eğer Rabbim onu dünyaya getirmeyi kadere yazdı ise o zaten gelicek dua ve dikkat gerekiyor diye düşündüm. Ve suan 2.5 yaşında bi oğlum var. Ve 2. Ye hamileyimmm. İki hafta önce günü birlik memlekete gitmek zorunda kaldım.dönüşte yolda tuvalete gittim ki kan gördüm âdet kani gibi kırmızı ve puturlu idi.temizledim vs sonra bi daha yok.korktum elim ayağım titreşim. Vs eve grldik birsey yok ertesi gün Dr a gittim ve Dr baktı birsey yok.anlattım Dr bebek iyi dedi. O an dan başka leke gelmedi. Şükür. Birax tevekkül edelim ins zor bir durum olsa da Rabbim Her isteyene aratmadan evlat nasip eylesin inşallah ...Kendinize ve bebuslerinize iyi bakin. .

Kizlar ya sizi bilmem ama ben kendime şu an cok kiziyorm niye bu kadar çok şey biliyorum daha bilmedigim cok sey vardir da aman kalsin onlari da bilmiyim niye bu kadar araştirip kendimi strese sokuyorum diye benim görümcem 19 yaşinda dogum yapti ve kiz ne araştirdi ne şunu yiyim ne şundan uzak duruyum demedi hamileligi gayet relax gecti sonra dogum korkusu denilen kizda bisey yoktu millet nasil dogruyosa bizde oyle dogurcaz diyodu ama suan kendime bakiyorm 24 yasindayim ama şu mu oldu bebegime bisey mi oldu gelisimi nasil yok düsecek mi yok gelisimi durcak diye bi hamileligimi yasiyamiyorm doyasiya bi de dogum korkusu var zaten sanci.denilince tüylerim diken diken oluyo ama artik bundan sonra başarabilirsem tabi takmamaya çaliscam hersey olacagina varir Allahm nasil nasip ettiyse öyle olcak biz naparsak yapalim..

1. Kizlar ya sizi bilmem ama ben kendime şu an cok kiziyorm niye bu kadar çok şey biliyorum daha bilmedigim cok sey vardir da aman kalsin onlari da bilmiyim niye bu kadar araştirip kendimi strese sokuyorum diye benim görümcem 19 yaşinda dogum yapti ve kiz ne araştirdi ne şunu yiyim ne şundan uzak duruyum demedi hamileligi gayet relax gecti sonra dogum korkusu denilen kizda bisey yoktu millet nasil dogruyosa bizde oyle dogurcaz diyodu ama suan kendime bakiyorm 24 yasindayim ama şu mu oldu bebegime bisey mi oldu gelisimi nasil yok düsecek mi yok gelisimi durcak diye bi hamileligimi yasiyamiyorm doyasiya bi de dogum korkusu var zaten sanci.denilince tüylerim diken diken oluyo ama artik bundan sonra başarabilirsem tabi takmamaya çaliscam hersey olacagina varir Allahm nasil nasip ettiyse öyle olcak biz naparsak yapalim..
Ahhh ahhh keske bizde oyle olabilsek...
Ilk gebeligimde kimyasal olan hicbirseye elimi dahi surmezdim...
Vede kullanmazdim tabi...
O kadar ozen titiz ol sonuc : Enfeksiyon nedeniyle erken dogum :-)
Bu gebeligimde bende umursamaz olmayi dusunuyorum...(asiri olmamak kaydi ile tabi :-) )
Bakalim neler olacak :-)

Ahhh ahhh keske bizde oyle olabilsek...
Ilk gebeligimde kimyasal olan hicbirseye elimi dahi surmezdim...
Vede kullanmazdim tabi...
O kadar ozen titiz ol sonuc : Enfeksiyon nedeniyle erken dogum :-)
Bu gebeligimde bende umursamaz olmayi dusunuyorum...(asiri olmamak kaydi ile tabi :-) )
Bakalim neler olacak :-)
Ayy bak bisey daha ögrendim gel de takma bende de doktorun yaptigi testte enfeksiyon cikti idrarda fitil kullaniyorm ins gecer senin ilk zamanlar da var miydi

Ayy bak bisey daha ögrendim gel de takma bende de doktorun yaptigi testte enfeksiyon cikti idrarda fitil kullaniyorm ins gecer senin ilk zamanlar da var miydi
Canim dur telas yapma..
Benimki kana gecmisti epey ileri duzeydeydi...
Ilk baslarda olmustu tabi hemen fitil ve ilaclarla geciyordu...
Her ay duzenli kan ve idrar tahlillerimi yaptiriyordum..
Doktorum artik gerek yok testlere dedigi ay kapmisim enfeksiyonu hicde anlamadim...
Her ay duzenli kan olmasada idrar yaptiracagim ben...
Hamilikte genellikle akinti oluyor zaten enfeksiyondan kaynakli olup olmadigini anlamanin en kolay yolu bu :)

Gozun aydın... Kucagınada alırsın insallah
Kabızlık için hergun sanahları erik yada uc adet kayısı ye mutlaka faydası oluyo bide bol su iç canımm...
Teşekkür ederim canım. İnş.hepimiz sağlıklı bir gebelik geçiririz. Bu arada bugün sıcak suyun içine kuru kayısı koyup 10dk.beklettikten sonra yedim. Yarım saat sonrada tuvalate gittim hemen. Bugün biraz daha rahatı çok şükür.

X