2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim bazi gün midem bulanıyor bazı gun iyiyim, sizin nasil normal bir durum mu?

aynı şey bendede var iki kere çok acayip kokuya karşı hassiyetten midem bulandı şu günlerde ara sıra midem bulanıyor ama genel olarak iyiyim :) sadece canım birşey istemiyor

alabilirsen 45 günlük heyet raporu alırsın.. gerçekten çok minnak oluyolar
Ben doğum öncesi heyet raporu kullanabilirim hatta tüm gebelikte heyet raporuyla geçirebilirim doğumdan sonra da heyet raporu vs alma hakkım olur mu bir bilgin var mı canım?

Ben doğum öncesi heyet raporu kullanabilirim hatta tüm gebelikte heyet raporuyla geçirebilirim doğumdan sonra da heyet raporu vs alma hakkım olur mu bir bilgin var mı canım?
heyet raporunda sınırlama yok diye biliyorum.. ama kesin bilgi değil.. 3-4 kere üst üste 45 gün alanı görmüştüm.. sıkıntı çıkmadı

Çok teşekkürler cevabın için , ister istemez aklım takılıyor iste

benim bir ara hiç bulanmıyordu bende sanki bulanması gerek diye korkuyordum :) ama araştırdım her kişide farklı yaşanıyor gebelik çoğu gebede mide bulantısı var ama olmayanlarda var bence şanslı olanlar benim yeni yeni az az oluyor inşallah çoğalmaz :)

Evet servikal yetmezlik var herşey güzel giderse 12. Hafta dikiş atılacak. Doktorum heyet raporu verebileceğini söylemişti
bol bol yatacaksın o zaman.. kuzularımıza kavuşmak için katlanıcaz mecburen.. bu gerçek bir sağlık sorunu heyet raporunu alırsın evinde yatarsın.. hiç takma kafana.. ilk bebekse evde eline bakan yoksa başka pek sorun olmaz.

Aynen şimdiden başladım yatmaya :) evde bi kocam bi ben, annem de sağolsun her zaman destek için yanımda olur bir de bebişim iyi olursa mutluluktan havalara uçucaz

cok zor olmucakmı senın ıcın. ya erken dogum olursa. sgk lı degılmısın canm. sonucta her sgk lı 16 hafta dogum ıznını hakedıyor. bende kurumsal bır fırmada calısıyorum. havalımanında. ne zaman cıksam dıye dusunuyorum gercı erken daha ama sımdıden dusunuyorum

nasılsın bugun nasıl oldu bulantıların. bu arada sen de calısyosun. dogum ıznını nasıl ayarlıcan.
bugün biraz daha iyiyim henüz bir kere çıkardım bu iyi halim valla benim ikiz olduğu için son zamanlarda ne duruma gelirim hiç bilmiyorum aslında alırsam doğumdan önce rapor yıllık izin filan kullanırım doğum iznim 5 ay olucak zaten Allah izin verirse çoğul gebeliklerde öyleymiş onun tamamını doğum sonrası kullanmak istiyorum tabi ama nasıl nasip olur bilemicem. sen ne yapmayı düşünüyosun? nerde çalışıyosun bu arada ben devlet memuruyum rapor filan sıkıntı olmuyo
benim doktorum tam tersini söyledi ilk üç ay sadece senin kanından besleniyolar senin sadece ayakta kalabilmek için yemen lazım bi de zararlı olanları yeme dedi, tabi yiyebiliyosan ye ama miden almıyo tiksinceksen yeme bu sefer yemen gereken zaman yiyemezsen o zaman kızarım dedi. şu an sadece kanlarımızdan besleniyo bebişler ikinci 3 ayda beslenme daha dikkatli olaması gerekiyomuş

bende kurumsal bır fırmada calısıyorum ama dogum ıznınden sonra 6 ay ucretsız ızn kullanmak ıstıyorum. cunku bebek daha cok kucuk oluyor. 37. haftaya kadar dayanmak zor olsa gerek ben dayanabılcekmıyım bılmıyorum hıc. ısım rahat butun gun masabası ama genede tereddutteyım

16 haftayı hakediyor ama kafasına göre değil. doğum öncesi 8 hafta, doğum sonrası 8 hafta.. bebeklerle daha çok ilgilenebilmek için doğum sonrasına bıramkayı tercih ediyor tabiiki anneler

16 haftayı veriyor zaten 8 öncesi 8 sonrası ama onun haricinde ekstra rapor falan alamam özelde hoş olmuyor öyle şeyler ne yazıkki çok zor olacak keşke imkan olsa da bebeklerimizi biz büyütebilsek

bende masa başıyım ama son zamanlarda oturmak bile eziyet oluyor. ilk gebeliğimden biliyorum. yinede şartları zorlıcam:)

ben öyle ücretsiz izin falan alsam geri dönemem ki:) adam hadi sen çocuğunla ilgilen biz seni bölmeyelim der direk:):)

Ayy sizin ikiz mi ben de tam Mart annelerinde ikiz var mı acaba diye düşünüyordum :) ben de çok istiyorum ikiz olmasını keşke olsa Sizin bulantılar ne zaman başladı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…