2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende şaşırdım bildirim gelince öncelikle başınız sağolsun cok zor. 2. Yaş asimiz vardi demi unutmusum ben 27 martta 2 yaş haziran ayında 2. Kez anne olcam sizde durumlar nedir

Bildirim geldi de vay be dedim demekki 2 yaşına gelecekmiş :KK43: zamanında ben de bu guruptaydım malesef ki bebeğimi kaybettim.. hatta üstüne 3 bebeğimi daha kaybettim :KK43: Allah evlatlarınıza sağlıklı yaşlar nasip etsin :KK200:
Cuma günün hürmetine inşallah hayırlısı ile bebişinizi kucağınıza alırsınız.

Bildirim geldi de vay be dedim demekki 2 yaşına gelecekmiş :KK43: zamanında ben de bu guruptaydım malesef ki bebeğimi kaybettim.. hatta üstüne 3 bebeğimi daha kaybettim :KK43: Allah evlatlarınıza sağlıklı yaşlar nasip etsin :KK200:
başınız sağ olsun. inş en kısa zamanda hayırlısı ile bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Rabbim yardımcınız olsun.

Bende şaşırdım bildirim gelince öncelikle başınız sağolsun cok zor. 2. Yaş asimiz vardi demi unutmusum ben 27 martta 2 yaş haziran ayında 2. Kez anne olcam sizde durumlar nedir
8 Martta 2.yaşımızı doldurduk. Geçtiğimiz ocak ayında bir kardeşimiz daha oldu :KK200:

Ben de grunu görünce bakmak istedim.benim bebeğim de yaşasaydı 2 yaşında olacaktı.sebepsiz dogum esnasında kaybettim.acıyı tattıran Allah cok şükür sevunci de yaşattı simdi 6 aylık bebeğim var.Allah hepinizin evladını bağışlasın.insaallah kısa sürede sizin de kucağıniza alacağınız evladınız olur

Ben de grunu görünce bakmak istedim.benim bebeğim de yaşasaydı 2 yaşında olacaktı.sebepsiz dogum esnasında kaybettim.acıyı tattıran Allah cok şükür sevunci de yaşattı simdi 6 aylık bebeğim var.Allah hepinizin evladını bağışlasın.insaallah kısa sürede sizin de kucağıniza alacağınız evladınız olur

Başın sağolsun canım... dayanılmaz bir yük dersin Allah kimseye yaşatmasın. bebeğine uzun ömürler versin.

Teşekkür ederim sizin de başınız sağolsun Allah bu bebeğinizi size bağışlasın sağlık versin inşallah.. Herşey Allah'tan o en hayırlısını verecektir herşeyin sabırla bekliyorum:dua::dua::KK37:

kizlar gnc marka brewers yeast- bira mayasi tableti kullanan oldu mu? cok süt arttirdigini duydum. hemen aldim . gunde 16 adet iciosun. ben dun aksam 8 adet ictim. gece sutum de artis oldu. fskat bebegim gsdan cildirdi. bu saat okdu bebegim hala kivraniyor:KK43: ben tabletten suphelendim baska gaz yapici bisey yemedim cunku. sutumu de arttirmisti cok uzuldum. icmem tabi birdaha dogal olarak.baska arsnizda kullanan oldu mu? boyle bur problem yasayan oldu mu? birtek biz mi yasadik acaba:KK43:
Baya olmuş yazalı ama aktifsiniz
Bu tablet işe yaradı mı tam olarak sizde?

X