2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
bu arada wc fazla gitmeler sizde de basladı mı

kasık agrım arada oluyor ama olmadıgı zamanlar cok iyi hissediyorm kendimi

artık agrımasın endişeleniyorm agrı oldugunda
Hemde nasıl geceleri bölük pörçük uyuyorumbu yüzden ama yapılacak birşey yok sanırım

Bende aynı durumdayım ama uzanıp dinlenince geçiyor.Günlük işlermi bile yapınca başlayan ağrılar yüzünden hep iş yaptığıma pişman olup korkuyla wcye koşuyorum.Bugün doktor normal olduğunu söyledi 3 ayı doldurana kadar kendini yorma ve dinlen dedi.Ağrın dinlenincede geçmediyse bi doktoruna danış istersen..

Evett kızlar doktor bugün bana 3 ay yürüyüş yasak dedi yoğun ev işleri yok ani hareket yok ağır kaldırmak yok yukarı uzanmak yok cinsel ilişki yok 3 ay bebek tam tutunana kadar bunlar yasak kanama ihtimali oluyomuş riske atmayalım dedi doktor lütfen dikkat edin kızlar hayalini kurduk kaç ay koruyalım minişlerimiz.

merdiven cıkma,merdiven inme,eğilme,uzanma hepsi işte bana da bunları syledi..onlar sağlıklı olsun da herseye razıyız..evet 3 ay dikkat etmemiz lazım..

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı veeeeee bebişimi gördüm kalbi pıtpıtpıt pıtpıtpıt ayy çok mutluyum darısı başınıza :-D
canim.gozun.aydin.kac haftalik dedi canim ayy bende sali gunu gidecem cok merak ediyorum

slm kizlar ben bugün dr gittim çok şükür kalp atisini duydum ultrasondada gördük çok guzel bi duygu insallah sizlerde kısa zamanda duyarsınız
csnim cok sevindim.gozun aydin doktor kac haftalik dedi canim bende cok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…