2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Merhaba kasım annemleri size birkaç sorum olacaktı :) ben salı günü öğrendim ama sadece sonucu öğrendim pozitif diye kadın doğum uzmanı izindeymiş ilk kadın doğum uzmanına gittiğinizde ilk neler yaptı ultrason da fln baktı mı gibi (şimdi sorularım tuhaf gelebilir ama yardımcı olursanız çok mutlu olurum) bir sorunumda diş sorunu doktora dişimi çektirmeye gittim iltihap tedavisi uyguluyordu dişçiye gitmeden test yaptırdım pozitif çıktı şimdi dişim iltihaplı ne yapacağım bilemiyorum ilk 3 ay çektirme diyorlar ve çektirmezsem iltihap bebeğe zarar verir mi sürekli bunu düşünüyorum ebe arkadaşlarıma da soruyorum ama net cevap alamıyorum fikirlerinizi bekliyorum...

Sorunsuz atlatrsin ins canim .venim arkadasmnda ole tutnmustu dusuk ihtimali vardi benim bebegim dustu onunki dogdu :) Rabbim bilir her seyi oyuzden sakin sknti etme
birde asagida tutunan bebekler 100/70 kiz doguyormus arkadasin bebegi kizmiydi cnm

Kızlar doktorun anlattıklarını aktardım çoğunuz daha gitmedi bildiğim kadarıyla önceden bilginiz olsun diye. Sağolsun çok ilgiliydi doktorum.
Evet canim gitmedim bende cok sagol zaten gitsemde doktrun bu kadar detayli bilgi verecegni sanmiorum guzelce muayene etsnde ona sukurrr

Merhaba kasım annemleri size birkaç sorum olacaktı :) ben salı günü öğrendim ama sadece sonucu öğrendim pozitif diye kadın doğum uzmanı izindeymiş ilk kadın doğum uzmanına gittiğinizde ilk neler yaptı ultrason da fln baktı mı gibi (şimdi sorularım tuhaf gelebilir ama yardımcı olursanız çok mutlu olurum) bir sorunumda diş sorunu doktora dişimi çektirmeye gittim iltihap tedavisi uyguluyordu dişçiye gitmeden test yaptırdım pozitif çıktı şimdi dişim iltihaplı ne yapacağım bilemiyorum ilk 3 ay çektirme diyorlar ve çektirmezsem iltihap bebeğe zarar verir mi sürekli bunu düşünüyorum ebe arkadaşlarıma da soruyorum ama net cevap alamıyorum fikirlerinizi bekliyorum...

İlk 3 ay ve son 3 ay dış tedavisi yapılmıyor ama doktorla gorusup ona uygun bi yol vardır belki gorusebilirsin. Benimde dolgum dusmustu anestezi yapmadan geçici dolgu yapıldı. Ben kadın doğuma ve disciye danışmıştım .

canim yarin.tekrar dene sistemden.olabilir ben yattim iyi geceler

İki gün sonra tekrarla canım bence kişiden kişiye değişiyo değer rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Aminn canım İnşallah bi sıkıntı çıkmaz :KK43:

Ilk kan verisin mi

Evet ilk kan verişim ama adetim 4 gün geçti..

Canim geç döllenme olabilir
Önemli olan, artışın düzenli olmasi 2 gün sonra tekrarla bakalim
Hayırlı haberlerini bekliyoruz

Sağol canım Allah razı olsun inşallah pazartesi tekrar kan vercem hayırlısı bakalım..

canım benım de dün adet günümdü evde sbh 7de gebeik testi yaptım silik çizgi çıkınca aksam işten sonra kan testi yaptırdım
beta degerim 68 cıktı

doktor gec döllenmedir dedi

2 gun snra tekrar test istedi ben daha önce dıs gebelik gecirdiğim için benım için çok önemli

yarın aksam yaptırıcam tekrardan

sende 2 gun sonra mutlaka yaptır sayet degerin 2 katı yada en az %60 oranında artar ise endişelenicek bir durum yok demektir.

allah hepimize kolaylıklar nasip etsin inşallah sağlıklı şekilde bebeklerimizi kucagımızı almaya nasip eder

İnşallah öyle bişeydir canım bende 4 ay önce kürtaj oldum o yüzden çok tedirginim.. Amiinnnn inş

X