2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
bizde keseyi gördük bugün cok şükür :) yanlış biraz aşağıda tutunmuş bebişim progestan a başladık
Sorunsuz atlatrsin ins canim .venim arkadasmnda ole tutnmustu dusuk ihtimali vardi benim bebegim dustu onunki dogdu :) Rabbim bilir her seyi oyuzden sakin sknti etme

Kızlar bugün dışarı çıkmıstık, bayağı yürüdüm yoruldum şimdi karın ağrısı gibi tam kasiklarimda sağ tarafımda sancı var çok korkuyorum bişey olur mu acaba 2 dk da bir wc ye gidiyorum allah korusun kanama filan var mı diye , Normal mi acaba yoruldum diye mi oldu

Sorunsuz atlatrsin ins canim .venim arkadasmnda ole tutnmustu dusuk ihtimali vardi benim bebegim dustu onunki dogdu :) Rabbim bilir her seyi oyuzden sakin sknti etme
yok kuzum nlcak nerden bilceksin..öyle tabi allahım ayarlıyo herseyi..benim bi düşüğüm var kzımı da doğumda kaybettim bu 3.yani ister istemez sıkıntı oluyo

canım yürüyüş yapınca oluyo dinlen bol bişey olmaz allahın izniyle

keyfiyemi gezdin canim keske fazla gezmeseydin ins bisey olmaz kotu dusunme hemen ben uzaniorum yataktan kalknca bile agrim oluo ayakta cok drrsam o gece belim kasiklarm hep agrio ama dikkat etmekde fayda var.

yok kuzum nlcak nerden bilceksin..öyle tabi allahım ayarlıyo herseyi..benim bi düşüğüm var kzımı da doğumda kaybettim bu 3.yani ister istemez sıkıntı oluyo
Dogumdami kaybettin oyy canim ya o daha beter Benimde dusugm var ama kucuktu 7 haftalikken di buyuk daha zordur Rabbim bu bebisini saglikli bi sekilde kucagina aldrsin ins

keyfiyemi gezdin canim keske fazla gezmeseydin ins bisey olmaz kotu dusunme hemen ben uzaniorum yataktan kalknca bile agrim oluo ayakta cok drrsam o gece belim kasiklarm hep agrio ama dikkat etmekde fayda var.
Kızım çok sıkılmıştı onu gezdirmek için çıktık, ona bakayım buna bakayım derken ayakta çok kaldım yoruldum haklısın dikkat etmekde fayda var bu bana ders oldu inşallah bisey olmaz çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…