2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar merhaba..bnde cuma günü öğrendim aslında temmuz 2016 adayıydım ama malesef aralık 12 de kürtajım oldu..biraz değerimiz düşük ama cuma günü 200 dü sat 30 ocak..szce de düşük mü değerim

Seninki kucukse benimmki yok o zaman:) benim de sali gunu 31 persembe vunu de 81 cikti degerim.

Hoşgeldin arkadaşım
Geç döllenme olabilir.
Benimde 2 Şubat batimdi.3 ünde 38. 4 ünde 68 çıktı
Yarın yeniden kan vericem inşaallah hepimizin değeri olması gereken gibi katlanirda meleklerimize kavusuruz bir an önce. ..

Kizlar ben merak ettim beta yaptırdım 4403 çıktı ama kese görünmedi. .bi sorun çıkmaz dimi ya.

Canım benimde doğum günüm seninkiyle aynı. Benim randevum cumartesi kalp atışınıda duyabilirmiyim diye merak ediyorum. Sen salı günü gittiğinde benide bilgilendirir misin?
benimde aynı dogum günü bende cumartesi gideceğim insallah duyarız kalp atışını çok heyecanliyim

benimde aynı dogum günü bende cumartesi gideceğim insallah duyarız kalp atışını çok heyecanliyim
İnşallah canım ilkinde heyecandan öğrenir öğrenmez 5. Hafta gitmiştim keseyi gördüm kalp atışı 2 hafta sonra geldi bunda bilerek sabrettim 7 hafta gitcem diye keseyide kalp atışınıda duyarız inşallah

Evet cnm benim de ilk gebelik te hic
Kizlar ben merak ettim beta yaptırdım 4403 çıktı ama kese görünmedi. .bi sorun çıkmaz dimi ya.
Sat neydi cnm

sat kac canim bthcg ne zaman.yaptirdin ben cuma yaptirdim 3544,5 degerim bendede gorunmedi sali gunu bekliyorum randevum var cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…