2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ya kızlar benin 2 yaşında bi oğlum var, benimle yatıyor malesef ve sabaha kadar ayakları karnımda korkuyorum bisey olacak diye ama ayrı yatmıyor, bide hala ayağımda sallayarak uyutuyorum buda beni çok yoruyor, ayrıca babaya hic düşkün değil tepemden hic inmiyor,nasıl davranmalıyım simdi sorun değil ama karnım büyüyünce sıkıntı olacak, var mi fikir ve önerileriniz, özellikle tecrübeli annelerden yardim istiyorum

Yok canım hic bisey kullanmıyorum aslında bu ay beklemiyordum çünkü oğlumda 6 ay falan olmamıştı bunda korunmayı bıraktığımız ay oldu, nasip bu işler,

Anladım canım fazla bekletmemis bu sefer ama eczaneden folik asit alabilirsin bütün doktorlar kullandirtiyor .

Hayırlı akşamlar kızlar
Bi şey sorcam size
Ben özellikle yurudugum zaman çok akintim oluyor. Normalde de oluyor ama yürüyünce daha çok oluyor. Sizde de öyle mi?

Anladım canım fazla bekletmemis bu sefer ama eczaneden folik asit alabilirsin bütün doktorlar kullandirtiyor .
Ya bende 2 ay önce korumayı bıraktim.Dr banada folik asit kullan demişti, bende hemen olmaz düşüncesiyle, almadım. Herşey yolunda giderse çarşamba Dr randevum var, sanırım o verir.

Ya bende 2 ay önce korumayı bıraktim.Dr banada folik asit kullan demişti, bende hemen olmaz düşüncesiyle, almadım. Herşey yolunda giderse çarşamba Dr randevum var, sanırım o verir.

Anladım cnm az kalmış kontrole de .

Merhaba bende kasim annesiyim allah nasip ederse insallah persembe günü ilk usg miz var keseyi gorucez insallah sizler ne durumdasiniz ☺☺☺

Bende cuma yaptirdim 1442 çıktım carmba Dr giicez bakalım hayırlısı olsun hepimize
himm iyi bakalim guzel cikmis hcg sat kacti canim benim.sat 1 subat bende sali gunu randevum var bakalim keseyi gorucekmiyim insallah gorrum cuma gittim doktor cok kucuk zor gorunuyor dedi kan istedi degerim 3544,5 cikti ama doktorum isi cikti gitti degerimi goremedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…