2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ben de Allah in izniyle kasim annesiyim. Bende de usume var ozellikle ayaklarim da. Etten ve et kokusundan tiksinme var. Goguslerde acima var. Ve surekli acikiyorum.
Ay bende çok acıkıyorum midem içten içe kazanıyor ama yemeklerden 1 iki alınca midem bulanıyo geceleri mide yanması oluyor sabahta uyanınca ilk iş kusuyorum. Karın ağrısını anlatmama gerek yok galiba :_(

Kizlar ben 2 hafta sonra falan giymeyi düşünüyorum doktora hem keseyi görmek hem kalp atışını duymak için, kan testi de yatırmadım sadece idrar testi pozitif çıktı, çok mu rahat davranıyorum sizce,?

Ben de Allah in izniyle kasim annesiyim. Bende de usume var ozellikle ayaklarim da. Etten ve et kokusundan tiksinme var. Goguslerde acima var. Ve surekli acikiyorum.
sat kac canim.takvim kurmamissin kac hafta oldu keseyi gordunmu bthcg reglinden sonrami verdin kac cikti canim.rabbim.saglikli kucagina almani nasip etsin insallah

Kizlar ben 2 hafta sonra falan giymeyi düşünüyorum doktora hem keseyi görmek hem kalp atışını duymak için, kan testi de yatırmadım sadece idrar testi pozitif çıktı, çok mu rahat davranıyorum sizce,?
bence kan ver betahcg onemli canim doktor kontrolunde ol ilac filanda yaziyor ihmal etme canim sat kac

En azından kanda bakaydin canım. Folik asit kullanıyor musun

Bwnde de aşırı yorgunluk var..bende kan testi yaptırmadim.pazartesi yaptircam inş.

Bende gündüzleri üşüme, gece ve sabah terden muzdaribim, aşırı sıcak basıyor
Ve sürekli bişeyler yeme isteği var
Allah sonumuzu hayr etsin

Hangi mutasyon var canım sende. Bende aptt testi yaptırdım çarşamba göstereceğini . hafif düzeyde de olsa bende de pıhtılaşma var . akşamları limonlu su iciyorum
Hemozigot da var heterizigotta ama hamgi genlerde cok anlamiyorum ben 3. Gebelikte kullandim igne yetterli helmemis simdi daha yuksek dozunu kullancam insallah

Sali gunu 31 persembe gunu 81 xikti degerim baska yaptrmadim sizce cumaya kadar keae gorunur mj

Gebeliği kesinlesenleri tebrik ediyorum. Insallah saglikla kucaginiza alirsiniz bebeklerinizi. Benim gecen haftasonu yumurtlama donemimdi. Insallah basarili olmusuzdur da haftaya hamile oldugumu yazarim ben de. Bu ay sol yumurtaligimda olustu galiba cunku hep sol yumurtaligim batiyor bikac gundur. Gogus uclariniz kararmaya basladi mi? Kasim'da hamile oldugumu anneme soyledigimde ilk sordugu buydu bana? Bos gebelikmis devam etmedi o zaman. Insallah bu sefer saglikli devam eder. Bulanti da bazi doktorlara gore olmali bazilarina gore kisiye gore degisen bi durum. Bulantim olsun istiyorum hamile kalabilirsem cunku Kasimda hic bulanmamistim. Bilincaltimda bos gebelik diye bulanmadigim fikri olustu galiba.
Iyi pazarlar

Evt canım ilk bebeğin olcak inkslh ahim nasip kusmet ederse senin peki ? Betahcg kac la öğrendim sonrasında artis oldumu ben carsmba günü gidicem kusmet olursa kese için inslh giruruz
Benim 3.olcak cnm kismetse..ben beta hcg yaptırmadim.pazartesi gitcem yaptircam. .evde test yaptım 2 defa pozitif ti. .

kizlar merhaba rabbim.sag salim kucaginiza almayi nasip etsin meleklerinizi insallah

Evt canım ilk bebeğin olcak inkslh ahim nasip kusmet ederse senin peki ? Betahcg kac la öğrendim sonrasında artis oldumu ben carsmba günü gidicem kusmet olursa kese için inslh giruruz
evet benimde ayni dogumlarimiz benim ilk betam 1000,0 carsamba gunu yaptirdim cuma gunu yaptirdim 3544,5 degerim senin kac cikti bthcg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…