2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bişey sorcam benim göbeğim baya tüylenmiş bugün fark ettim sizdede varmı öyle bişey???
Malesef bende de var aynı sorun. Araştırdım; doğumdan sonra geçiyor diyor herkes. Ama bu şekilde yaz geçmez Aldırmak lazım fakat ya aldırdıkça köklenir doğumdan sonrada çıkmaya devam ederlerse diye düşünüp duruyorum.

Hızlı tüylenme erkek bebeklerde oluyormuş onlarda testesteron yüksek olduğu için diye duydum sağlıkla gelsin bebeklerimiz inşallah
Canım o benimde aklıma geldi internette baktım biraz alakası yokmuş genelde her gebelikte olurmuş saçlar güçlenir kıllar fazlalaşırmış ama doğumdan sonra dökülür diyorlar malesef doğumdan sonra saç dökülmeside çok olcakmış olsun bebişler sağlıkla doğsunlarda önemli değil kıl saç tüy

Aynen öyle yaa nasıl olcak bilmiyorum inşallah dökülüyordur yoksa çok kötü

Maşallah. Canım benim minik ikizler aynı gidiyorlar bugün 11+4 diğeri 11+1 olduk canım rabbim sağlıkla kucagimiza nasip etsin inşallah
Saol canım sata göre 10+6 usg ye göre 11+1çıktı elleri hareket ediyordu foto boyut engeline takıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…