2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Can'ım inan operasyondan sonra daha iyi olacaksın buna eminin... Benim bebeğim tuvalette iç çamaşırıma düştü eli ayağı herşeyi belliydi ama güçlü olmak zorundaydım bir de oğlum var çünkü geçen sene yaşadıklarım çok ağır geldi bana içim kan ağlarken gülmek zorunda olmak çok zordu... Rabbim yeniden nasip etti şimdi ama en başından beri diyorum ya hep içimde bir korku... İki doktora gidiyorum dediğimde eleştirilmiştim bu kadar ultrason zararlı diye.. Hatta ev işi yapmıyorum deyincede eleştireldim biz hasta değiliz hamileyiz diye.. İnan elinde olmuyor hep onu koruyabilmek için ne yapacağını düşünüyorsun... Yaşam kaynağım çayı bile içmiyorum korkumdan.. Ve daha dün hastanede bir bebeğin 39 haftalık kalp arşlarının durduğunu duydum komşumdan yani hiç birşeye garantimiz yok... Rabbim bundan beterini yaşatmasın bizlere.. Ama inan ne doktor ne ultrason insanın işini rahatlatan tek şey dua.. Sana en büyük tavsiyem o olacak... Tıp yetersiz bu konuda... Ama İslamiyet geniş bir umman.. Her derdin ilacı var onda... Tesellisi müjdesi... Sen artık bir annesin ve güçlü olacaksın ve bir bakacaksın cennete gönderdiğin evladın oradan sana kardeşini göndermiş.. Kollarında.. Bunları düşün daha da güçlü ol canım..
Yorumunu okurken ağladım canım :KK43: rabbim kimseye taşıyamayacağı yükü vermesin. Çok üzgünüm şu an :KK61:

Kızlar dün o halimle iki kelime zor yazabildim.. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Üzmeyin kendinizi bebeklerinizi sıkı sıkı sarılın... Öyle hayaller kurmustum ki, bebeklerimizin büyümesine beraber şahit olacaktık. Doğduktan sonra her dertlerini paylaşacaktık birbirimizle.. Resimlerini atacaktık birbirimize... :KK42:

Hepiniz yazmışsınız dönemedim sizlere
@ebyar Ikra meyra Ikra meyra @nisamelek @gonulll @ell82 isilll1 isilll1 @acemiperi @merve5541 AnneyimBen AnneyimBen @ayseankara @urashaa @sedaseferoglu @aslblnt @gulse84 @melekkk_ @Hadiinsallah @bal_hatun @arzerik My moonlight My moonlight @singer acemigelin acemigelin
Kızlar hepiniz çok saolun umarım bebeklerinizi sağ salim kucağınıza alirsiniz. Takmayin kafaniza hiç birseyi..
dmt cm dmt cm ile bizim kaderimiz nasibimiz buymuş.. Çok ama çok acı .. Kimse yaşamasın bu durumu...
Hastaneye öyle umutlarla gittim ki bebeğim hareket etsin diye çikolata flan yedim.. Gözlerimin içi gülüyordü resmen.. Ulstrasyona girerken eşime hadi çek diyorum bebegimizi .. Ve o yıkım anı eşime sarila sarila ağladım ağladım ağladım... Başka ne yapabilirsin ki... Bende forum a son kez yazmak istedim... Hepinizi çok sevmiştim her sabah ilk işim buraya bakmak olurdu... :cry:
Kendinize çok dikkat edin... Bebeklerinizi ve siz Allaha emanetsiniz... :KK200:

Svartbabe Svartbabe canim benim ya her zaman yanındayız Rabbim herseyin hayırlısı nasip etsin biz alıştık sana tatlım arada gel merakta bırakma bizi öpüyorum hersey gönlünce olsun arkadaşım

kızlar nasılsınız şükür biz de duyduk kalp atışını ama dun verdiğim tahlillerde guatr cıktı.0.25 mis düşük dedi dr .Yarın bölüm dr sine gideceğim ilaca başlayabilir misiz .Canım sıkıldı var mi benim gibi düşük çıkan ilk hamileligimde yoktu böle bisey

canım benim bende guatr hastasıyım. hipertiroidi vardı ama tiroid bezlerim ameliyatla alında geçen sene, şükür iyiyim. ama artık hipotiroidi olduğum için ömür boyu ilaç kullanıyorum. elbette biraz daha dikkat etmemiz lazım sık sık kontrollerim oluyor, endokrinolojide. değerleri normal aralıkta tutunca hiç korkma. Allah doğru baksın bebeğe de sana da, ama sakın endişe etme :stop:
her şeyden önce senin sağlığın önemli ki bebişin de sağlıcakla gelsin :):emir_bebek:

Yorumunu okurken ağladım canım :KK43: rabbim kimseye taşıyamayacağı yükü vermesin. Çok üzgünüm şu an :KK61:
İnan bende öyleyim..ama bunlar hayatın gerçekleri uzak kalıp kendimizi soyutlayamayız.. Biz yaşıyoruz bunları..ve en çok kadın yani anne etkileniyor... Hakkı'nı helal et kimseyi üzmek değil de amacım... İnşaallah güzel şeylerde olacak... Sevinç gözyaşları gibi..

İnan bende öyleyim..ama bunlar hayatın gerçekleri uzak kalıp kendimizi soyutlayamayız.. Biz yaşıyoruz bunları..ve en çok kadın yani anne etkileniyor... Hakkı'nı helal et kimseyi üzmek değil de amacım... İnşaallah güzel şeylerde olacak... Sevinç gözyaşları gibi..
Helal olsun canım ne demek sevinçler gibi acılar da paylaşılmalı. Birbirimizde burda her konuda destek olmalıyız. Daha önümüzde güzel günler olacak inşallah :KK66:

Merhaba.. Kaç gündür giremedim aöf sınavları kurs derken. Mesajlar birikmiş okuyamadım ama gebeliği sonlananlar olmuş.. Rabbim inşallah sağlıkla hayırlısıyla tekrar nasip eder.. Bu durumu bilen biri olarak çok üzüldüm

Helal olsun canım ne demek sevinçler gibi acılar da paylaşılmalı. Birbirimizde burda her konuda destek olmalıyız. Daha önümüzde güzel günler olacak inşallah :KK66:
Paylaşıcaz tabi güzel dostluklarımız olacak çocuklarımızla... Yakın olanlar buluşma ayarlayacak eminim ben... Ama kötü haber alıyorum diye buraları terk etmek bana doğru gelmiyor..o insanlar istermi bize böyle şeyler anlatmayı başlarına gelince söylüyorlar.. Bizim görevimiz destek olmak yanlarında olmak kaçıp gitmek değil

Paylaşıcaz tabi güzel dostluklarımız olacak çocuklarımızla... Yakın olanlar buluşma ayarlayacak eminim ben... Ama kötü haber alıyorum diye buraları terk etmek bana doğru gelmiyor..o insanlar istermi bize böyle şeyler anlatmayı başlarına gelince söylüyorlar.. Bizim görevimiz destek olmak yanlarında olmak kaçıp gitmek değil
Evet canım kadın olarak, anne olarak bizi bizden iyi kimse anlayamaz. Ben de inanıyorum buradaki dostlukların en samimi şekilde ilerleyeceğine. Daha paylaşacak çooook şeyimiz olacak :KK19:

X