2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bn de pazartesi gttm 10 gün önce kendi haftasındaydi.ondan önce bir hafta geri ydi smdi yine geri biraz.siz de böyle sorun oluyor mu

kızlar bugün tekrardan gittim malesef dünki gibi kalp atımı yok cuma gidip kürtaj olacağım 8 haftalık gebeliğim sonlandırılacak :KK42::KK42:Svartbabe
dmt cm allah sizlerede bana da sabır versin kalan tüm annelerede sağlıklı hamilelik diliyorum
Canım rabbim tez vakitte sağlıklı gebelik bebekler.nasip etsin inşallah cennete bebeğin seni karşılayacak inan söyleyecek soz bulamıyorum sağlıkla kalın canim:KK12::KK43:

kızlar bugün tekrardan gittim malesef dünki gibi kalp atımı yok cuma gidip kürtaj olacağım 8 haftalık gebeliğim sonlandırılacak :KK42::KK42:Svartbabe
dmt cm allah sizlerede bana da sabır versin kalan tüm annelerede sağlıklı hamilelik diliyorum
Canım rabbim sabrını arttırsın inanıyorum bir kaç aya kalmaz bize yazarsın ben yeniden hamileyim diye.. Gereken testleri özellikle kan pıhtılaşmasını yaptır sonra herşey daha güzel olacak.. Allah'a emanet ol.. Dualarımdasın

Ne denir bilmiyorum ki :KK43: Allah sabır versin bebeim :'( Kalbimiz sizinle ..

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde yeniden hamile kalırsınız.:cry:

Canım Allah yardımcın olsun bugünleri tez atlatırsın inşallah rabbim kucağını doldursun sağlıklı hamilelik versin yakın zamanda inşallah.

Canım rabbim sabrını arttırsın inanıyorum bir kaç aya kalmaz bize yazarsın ben yeniden hamileyim diye.. Gereken testleri özellikle kan pıhtılaşmasını yaptır sonra herşey daha güzel olacak.. Allah'a emanet ol.. Dualarımdasın
Allah razı olsun canım benim inşallah nasibimde ne varsa o .allah size sağlıklı hamilelik nasip etsin inşallah.

Canım çok geçmiş olsun ya çok üzüldüm :KK43: Allah yardımcın olsun

Çok tatlı :) küçük kız :) Allah bilir tabi ki

:KK200: geçen hafta erkek bebek emzirdigimi görmüştüm bu gece de erkek bebekti sonra kız bebek olarak gördüm :nazar: 1 ay daha beklicez bakalım merakla :KK200: klasiktir ama en içten duygumla hepimiz öncelikle. Sağlıkla kavuşuruz inşallah :nazar:

X