2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar feci sekilde basim agriyor arada bi mide bulantisi yasiyorum ilk defa halsizim sanki sinuzlerim tikali gibi ya nedir bu boyle anlam veremdim.gece kizim uyandi ona kalktigimda kafamin tepesi catliycak gibi agriyordu hala devam ediyor.bilgisi olan varmi bu karisik halimden

Benimde burnum tıkanıp duruyo arada burnum kanıyo hafif baş ağrısı da oluyo hamilelikte normalmiş

İnşallah sağlıklı bi şekilde tamamına erdirsin rabbim. Allah bize bağışlasın bebişlerimizi

genelde erkek bebek baş ağrısı yapar diolar ama hayırlısı. belki migrenin vardır hamilelikte tetiklenmiştir. bi nörologa görünmende fayda var devam ederse

Kızlar size bişey sormak istiyrm.
Dondurma yiyor msnz.veya doktorunza danistnz mi.benm hergün yiyesim var malum havalar ısındı ve yaza denk gelio hamileligmz İnşallah.açık mi kapalı mı daha sağlıklı olur.aciklrda koruyucu yoktur ama paketlilerde daha hijyenktr gibi.size danışmak istiorm bu konuda bilginz var mi

ben yiyorum :)
katkı maddesi olmasa aslında faydalı bile :)

canım gebelik şekerine dikkat et. bazı durumlarda meyveyi bile yasaklıyorlar. çok şeker kullanımı bebeğin kilosunu gereksiz bir şekilde artırıyor. özellikle normal doğum düşünenlerde engel oluyor. onun dışında dışardaki açık dondurmada da ne katkı maddeleri var. benim doktorum profesör abartmamak kaydıyla yasak yok diyor her yiyecek için.

Canım yaa çok üzülüyorum böyle duyunca Allah sabır versin inşallah bir dahakine alırsın bebişini kucağına Rabbim her zaman hayırlısını versin

Bi bilgim yok ama bn de açık kapalı hepsini yiyorm:)

Benimde burnum tıkanıp duruyo arada burnum kanıyo hafif baş ağrısı da oluyo hamilelikte normalmiş

genelde erkek bebek baş ağrısı yapar diolar ama hayırlısı. belki migrenin vardır hamilelikte tetiklenmiştir. bi nörologa görünmende fayda var devam ederse

Migrenim yok yillardir hap bile kullanmiyordum.bugun dr ye gidicektim ama gidemedim.yarinda dvam ederse giderim insallah.agri kesici icmeme ragmen kesilmedi

Allah ım size sağlıklı gebelik versin inşallah tesekkür ederm.
geçmiş olsun normal yolla gebe kaldıysan bir iki ay içinde daha kolaylıkla hamile kalabilirsin. allah sağlıklı bebek nasip etsin. zaten beebkte bir hastalık olduğu için kalp atmama veya durma gibi durumlar oluyor. böyle düşün belki biraz da olsa içini rahatlatır bu

Migrenim yok yillardir hap bile kullanmiyordum.bugun dr ye gidicektim ama gidemedim.yarinda dvam ederse giderim insallah.agri kesici icmeme ragmen kesilmedi
Normal canım baş ağrısı burun kanama ve tıkanıklığı basının arka tarafına buz koy kalsın biraz. Ağrıyı alıyor

Canım ben pazar gününden bu güne migrenim.Çatlıcak başım gözüm yuvasından firlicak migren ilacimi.icemiyorum Rabbime dua ediyorum şifa versin diye parolla ile idare edicem oda fis banamisin demiyor sürekli masaj oda ise yaramadı doğum sonu tedaviye gidecem bıktım migren illetinden

Son düzenleme:
aynen parol ateş düşürmekten başka bir işe yaramıor. gebeliğin en kötü yanı o... benim de migreni olan çok arkadaşım var, doğumdan sonra geçior diye şehir efsaneleeri var yalan dio arkadaşlar. hatta hamilelikte çok daha kötü oluormuş ataklar sıklaşıormuş. sabır versin allah size

Amin canim.rabbim sağlık sihhat versin cumlemize

Merak ettim.iki kişi. Var.burda ikiz gebelik diye biliyorum ikiz kız erkek iki kişi tıklamis bende ikiz kıza tıkladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…