2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Unutur muyum hiç? İkinci isimleri de aklımda
Benim ufak, Ediz'e göre epey sakin. Ediz o kadar çok ilgi istiyor ki... Çocukla ilgilenemiyorum bile. Ama ona da hak veriyorum. Yaz kış günü dışarıda geçirdik bu zamana kadar. Ufaklık doğunca Ediz grip oldu. O gün bir kapandik eve ... influenza a/b oldu Ediz. Sonra ufaklikta idrar yolu bronşit vs. Tam dedik ohhh iyiyiz bahar geldi. Covid vaka açıklandı. 8 aydır evdeyiz. Kimse ile de görüşmüyoruz. Haliyle bu süreçten kardeşini de sorumlu tutuyor. Bunaldi iyice. Ben sürecin başında çok panikledim ama şimdi iyiyim:) ufaklık artık kendini sevdirmeye ilgi çekmeye başladı. Edizbiyice kıskanıyor. Zarar vermiyordu bu ara çocuğu rahatsız etmek için elinden geleni yapıyor. Ufaklık da çok mazlum. Tatile gitmek istiyor ama mümkün değil psikolojim kaldirmaz bakalım hakkımızda hayırlısı karavan ya da bahçe istiyorum ama hayaller hayatlar oluyor :))
Bizim de Ediz minik kaldı, incecik. İki numara yapili. Çok sinirleniyor bu duruma bizimki :)

Ahh kuzum benim, sadece 7 ay öndeyiz sizden ama değişecek, değişiyor.. sakin kalmaya çalış. Çok zor , dünyanın en zor işi hakkıyla çocuk üyğt ek

Çok aksilik yaşamışsın , bu kadarıyla kalsın inşallah..
Biraz daha zamanınız var ki seninkiler aynı cins olduğu için daha da güzel oyun kuracaklardır, büyük çocuğun durumu kabul etmesiyle kolaylaşıyor herşey.. beraber zaman geçirebiliyorlar artık, arada birşeylere kızsa da Deniz, Nazım abaaa diye peşinde geziyor, abla da sürekli komut veriyor, onu böyle yap, buraya koy, Çek elini , cıs ,elektrik var, bırrrr çarpar vs :)
Seyretmesi keyifli zamanlar :)
Ben de denize gitmek istiyorum, ikinci dalga patlamaz dilerim

İlk mesajı dün yazmaya çalışmış ama yazamamıştım, nereden çıktı o şimdi anlamadım :)

Ben de uzun zamandır buraları unuttum 3 bebekli hayat 2 aydır devam ediyor 3 numara Altay oğlum sagolsun zor bir bebek değil kardeşleri seviyor onu ala 2 büyükler kavga ediyorlar arada pürüz 2 numaradan çıkıyor Defne kızım genelde hep narin ve mazlum, akşam nasıl oluyor bilemiyorsun ama 2 büyük kardeş beraber oynayınca bana çok yuklenmiyorlar kendi kendilerine oyalaniyorlar öyle işte iyiz yani 3 çocuk korktuğum gibi olmadı şimdiye kadar tecrübe gerçekten çok farklıymış. Bu arada doğumu da anlatayım 3 saat içinde epidural almaya fırsat kalmadan doğdu bebek gece 2 de suyum geldi 05:01 de küçük oğlan doğdu

Ayyy inanmıyorum, hayırlı olsun... Ne cesaret, vallahi tebrik ediyorum. En büyüğü henüz 4 olmayan çocukların... Waaauuuv, 2 numara kaç yaşında, erken olmuştu o da ama tam kestiremedim. En ennn en kocamanından kolaylıklar diliyorum. :)

Büyük oğlan 27 buçuk aylık şu an küçüğü de 2 aylık, teşekkürler

Büyük oğlan 27 buçuk aylık şu an küçüğü de 2 aylık, teşekkürler

Sağlıkla büyüsün ve çok mutlu hayatları olsun çocuklarımızın... Lakin ben gerçekten hayal edemiyorum bir tane daha :) kapasitem yetmez sanıyorum, çevremdeki insanlar da peşpeşe gelen çocuklarım için hayrete düşmüşlerdi :) bıraktığım izlenim de bu yönde demek ki..

Geçmiş bayramınız mübarek olsun kızlar uzun bi aradan sonra merhaba gonulll az önce gülsümün havale geçirdiğini okudum çok geçmiş olsun canım. seyda61 sanada maşallah 3 çocuklu bi hayat çok isteyip ama cesaret edemediğim Hurdunya rint sizin bebişlerde iyilerdir umarım çok geriyi okuyamadım sabah uyanınca aklıma geldi işe başlamadan bakmak istedim foruma @mevhibemeyra sende durumlar nasıl . Çocukların kahvaltılarını yaptırıyım birazdaha okurum geriye doğru.

Merhaba, iyiyiz çok şükür, hasta değiliz..
Biz bir de kedi evlat edindik, 3.çocuğum, 2.oğlum.. çok renkli hayatımız daha da renklendi, gerçi kedi bakmakta ne varmış, iki küçük çocuktan sonra :)

Merhaba, iyiyiz çok şükür, hasta değiliz..
Biz bir de kedi evlat edindik, 3.çocuğum, 2.oğlum.. çok renkli hayatımız daha da renklendi, gerçi kedi bakmakta ne varmış, iki küçük çocuktan sonra :)
Maşallah size:) Bu ara kedi benimkilerinde ilgi alanlarına girdi ama ben eve kedi almaya cesaret edemiyorum. Tüy dökmesi , tuvaleti derken kafamı kurcalayan bi sürü şey yüzünden erteliyorum bi şekilde:)

yaren92 yareniimm yeni bebişin olmuş maşallah sana Müsait olunca detayları yaz bize. Bebişlerinle musmutlu bi hayat dilerim.

Hoşgeldin canım yoktun uzun zamandır
28 temmuzda doğdu giray . Bu süreçte boludayiz oğlanlarla. Internet sorunlu biraz buralarda . Hem coronali hemde 2 çocuklu hayata alışıyoruz sen neler yaptın

Hoşgeldin canım yoktun uzun zamandır
28 temmuzda doğdu giray . Bu süreçte boludayiz oğlanlarla. Internet sorunlu biraz buralarda . Hem coronali hemde 2 çocuklu hayata alışıyoruz sen neler yaptın

Hayırlı olsun, Allah kolaylık versin.. zor ama çok zevkli günler bekliyor sizi :)

Hayırlı olsun, Allah kolaylık versin.. zor ama çok zevkli günler bekliyor sizi :)

Sağolasın canım inşallah öyledir zira şuan küçüğü korumaya çalışmakla geçiyor. Kıskançlık aşırı sevgi olarak gün yüzüne çıkıyor küçükte kendini idare edecek zamana gelince gelecek gibi o günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…