2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu yazı tanıdık geldi bana bende bizim yatakta enine yattık benim ayaklar dışar da vs olsun buyuduler şimdi yatıyorlar rabbim saglık versin gerisi hal oluyor cnm saglıkla buyusun minnoşlar

Kizlar cok şükür sonuclar daha iyi ozelde yapilmasi gereken farkli testler var onlar pztsi yapilacak insallah iyi cikarsa bi sorun kalmayacak
Rabbim saglık sıhat sifa versin inşallah çok şükür cnm dahada iyi sonuçlar almışındır inşallah

Cok geçmiş olsun canım rabbim şifalar versin

Bizimkiler de yarı üstüne yarı lazımlığa ilerliyor ve dediğiniz gibi dışarda yada başka bi evde yapmıyor çok tutuyorlar

Rabbim saglık sıhat sifa versin inşallah çok şükür cnm dahada iyi sonuçlar almışındır inşallah
Çok şükür kanla ilgili sonuclarimiz temiz çıktı şimdi kalsiyum yüksekliği var ve baska bi deger daha biraz yuksek onlar için 1 ay sonra endokrine gideceğiz o sonuclarimizda iyi çıkınca kurtulacagiz insallah

İyi olacak rabbimin izniyle inşallah .. ecmain

Allah'a şükürler olsun canım kan işi temiz çıktı ya inşallah gerisi de gelir. Gözünüz aydın.

Selam hatunlar. Bayadır giremedim rahatsızım iltihapli eklem romatizması teşhisi kondu bana. Konyaya yarin gideceğim. Çok ağrılı ve sancılı geçiyor gunlerim. Bol dua edin bana...

Selam hatunlar. Bayadır giremedim rahatsızım iltihapli eklem romatizması teşhisi kondu bana. Konyaya yarin gideceğim. Çok ağrılı ve sancılı geçiyor gunlerim. Bol dua edin bana...
Off çok geçmiş olsun. Allah tez zamanda şifa versin ağrısız sancısız geçsin günlerin. Tam bebeler büyüdü derken ağrılar başladı Allah sağlık versin inşaallah

Merhaba kızlar,

Çok zamandır girmiyorum ama bende kasım annesiyim. Okul konusunu sormaya geldim, neler yaptınız? Var mı kreşe başlayacak olanlar? Benimki nasipse başlayacak eylülün başında ama durmuyor pek, bakalım nasıl olacak çok merak ediyorum.

Ben de Eylül'de düşünüyorum inşallah gidip görüşeceğiz birkaç hafta sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…