2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Hayırdır inşallah ne ameliyati
Hamileyken böbreğinde genişlik vardı 13 mm idi en son doğumdan sonrada kapanmadı gittikçe arttı sürekli nefrolojiye gidiyorduk. Sol böbrek kanalında darlık vardı idrarı mesaneye gönderemediği için böbreğinin içini şişirdi. En son 2 yaşındayken amaliyat boyutuna gelince açık amaliyat olmak zorunda kaldık. Baya zor geçti ilk iki yılımız anlayacağın. Ama elhamdülillah bugünimüze 7 yaşına kadar kontrollerimiz olacak şuan 3 ayda bir yavaş yavaş 6 aya çıkacak sonra yılda bir 7 yaşında hala normalse kontrole gerek kalmayacak inşallah.

Hayırdır ne ameliyatı geçmiş olsun. Bizimki yaramazlıkta tam gaz devam tuvalet işinide hallettik şükür

Bununla geçmiş gitmiş olsun Allah sağlığından ayırmasın. Evet hatırlarım okuyunca böbreğinde sünneti de
Allaklh beterinden korusun bir daha da yasatmasin

Selam canım geçmiş olsun bundan sonrası rahat olsun inş

Çok geçmiş olsun rabbim beterinden korusun. Birdaha yasatmasin

Maşallah :) büyük tuvaleti halletti mi canım bizim çişde sıkıntı yok ama büyük tuvalet hep üstüne yapıyor
Canım o yaptıklarını al tuvalete at birlikte ve her defasında oğlum kaka yapman çok güzel aferin ama artık tuvalete yapmalısın. Kalan gelince haber ver tuvalete gidelim, de.
Benimki büyük tuvaletini yapmıyordu. Mecbur ilaç verdim 3 günde bir ve ilaçtan yarım saat sonra yapıyordu. Banyoya sokuyordum. Suyla oynarken yapıyordu. Korkuyordu. Aaaa ne güzel bir kaka vs derken o kakayi alip yerine tuvalete atıyordum. Belki iki hafta sonra falan kakayi lazimligin tasiyla yakaladım bir iki böyle gitti derken ilactan sonra kakanin tam zamanını öğrendim bir defa tuvalete yapmayı başardık. Ayyy çok zor ama çok komikmis. Sonra annesi babası derken yapmaya başladı. Sadece kaka kısmı 3-4 hafta sürdü

Araları nasıl peki ? Beraber zaman geçirebiliyorlar mı?
Basladir cnm 1 2 aydır oynuyor beraber koltuklarin minderlerini yere atıp kaykay yapiyolar küçük kaka yapıp kokunca defne gelip söylüyor Alparslan çağırıyor gel püf oldu değişelim yatakta zipliyolar bazen kitap okuyolar güya beraber :)) e tabi arada kavga var mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…