2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Zaten tarama testi kesin sonuç göstermiyor , detaylı ultrason yaptırırım diye düşündüm :)
Strese girmeye gerek yok dedim :)
Doktorum zaten detayliya sokuyor.Allah korusun birsey cikti diye de aldirmam asla.bosu bosuna uzuntu olur acaba birsey varmi diye.

Aralarında 3 gün var benimkiler canım ne belliki cinsiyetilerimi daha var en Son geçen çarşamba gittim 10+4 diğeri de 10+1 canım yarında 11+4 diğeri 11+1 olucak Rabbimin izni ile fistiklarim benimle olur inşallah cumlemize nasip etsin sağlıkla kucaģimiza almayi amin

Belki farklı bir tarafta atiyordur. Belki o atım bebeğin göbek kordonuysa ve seninki rahmin arka duvarına yerlesmisse. Bebeği hissetmek için uğraşırken buldum denk geldi. Ona odaklanma ama ara ara yokla karnını.
canım giremedim bu gün çok geçmiş olsun Rabbim sana sabır versin... Ben inanıyorum Allah büyük hiç bir kuluna bilerek acı vermez bununda bir sebebi vardır... Ve inanıyorum Rabbim kollarını boş bırakmayacak... Sana sağlıklı bir evlat nasip edecek inşallah

kzılar çok şey sordum ama üstteki anketi neye göre işaretlediniz 7 kişi kız 6 kişi erkek yazmışsınız

bide genital temizliği nasıl yapıyorsun istenmeyen t..ylerden :)

kzılar çok şey sordum ama üstteki anketi neye göre işaretlediniz 7 kişi kız 6 kişi erkek yazmışsınız

Hislerimize göre canım ağda salonunda yaptırıyorum canim

Ben erkek işaretledim canım inşallah değiştirmek zorunda kalmam. Gerçi artık sağlıkla kucağıma alıyım yeter diyorum rabbim hayırlısını versin.

Ben hiç ağda salonuna gitmedim canım kendimi rahatsız hissederim kendim yapıyorum şimdi hazır ağda bandına geçtim göbek büyüyünce ne yapıcam bilmem galiba ozaman tüy dökücü krem kullanırım sizin başka altarnatifiniz varmı göbüşlendikten sonra

Yok kuzum tek yumurta ikizi mi cift yumurta ikizi mi amin bu arada coook cok amin :)

Bes dk falan surcek canm ped alcaksin yanina okadar bi de alt camasir al istersen allah yardimcin olsun biaey hissetmiyceksin hic korkma. Rabbim baska yasatmasin son olsun insallah

tüy dökücü kremi pek önermiyorlar haberin olsun canım.. kesin şu rahatsızlığa sebep olur dıyemıyorlar, yeterli araştırma yok ama kimyasal sonuçta.. risk almamakta fayda var derim.. seçim senin

Himm evet çift yumurta ikizi canım
Ayy onlarin heyecani da farkli oluo cinsiyetleri ne olacak birbirlerine benziceklermi falan :) bu gun kuaforum dedi ki birine beddua etmek istiyorsan onun icin ikiz evlat dile dedi sen kimin canini yaktin dedi kikirdadim yok ben boyle bir beddua almis olamam herhalde :) ben cok diledim allahimdan o da verdi cok sukur :) ilk bebegimde de ikizi cok dilemistim ama dogru ayeti okumamisim bu sefer oldu cok sukur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…