2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar sata göre 8+1 usg göre bugün 7+3 6 nisanda bebeğimin kalp atımı vardı ama bugün kontrolümde kalp atımı yok a-lttanda baktı yok duyulmadı cuma günü aç gel duyamazsak müdahale edelim dedi dr .önce duyump duymayan sonra geri duyan var mı kızlar

Kızlar hepinize ayrı ayrı yazabilcek durumda değilim. Ağlamaktan gözlerim açamiyorum. Çok dua edin lütfen dualarınıza ihtiyacım var... Bebeğimin gelişimi 6. Hafta da durmuş malesef.. Ya kürtaj ya kendiliginden düşmesini beklicez.. Ne hayallerle gitmiştim hastaneye oysa...

benim de cuma belli olacak kalp atımı varken duyamadı canım allah sabır versin bende çok üzgünüm

Ilk haftalarda yok kese olusmadi yok bebek olusmadi diyip aramizdan ayrilanlar olunca daha basinda diye insan pek aldiris etmez herhalde.ama zaman ilerledikce kalp atimi gordukce elinin kolunun bacaginin olusumu gordukten sonra kayiplar yasamasi daha zor daha uzucu.tabiki ileriki donemde cok cok cok daha zor.Allah kimseye yasatmasin boyle acilari.sonucta icinde bi can var ama hersey Allahin elinde nasip diyip yapcak bisey kalmiyor.
Bana kizim kucuk oldugu ve 3.cocuk oldugundan aldirmayi dusunmezmisin diye soru soruyorlar.sasiriyorum.cunku cocuklarima baktikca icimde suan yuzunu tahmin bile edemedigim bir can var ve zamani geldiginde kucagima alacagim ben bu cana nasil kiyarim ha suan yasayan cocugumun canina kiymisim ha karnimdakinin benim icin hic bir fark yok aralarinda.Allah nasip etmis sonucta.
Allah verdiyse alabilirde.su bi kacgundur aldigimiz haberler uzdu bizleri ve kayip yasayanlari ama Allah dilemedikce hic birsey gerceklesmez.bu benimde basima gelebilir daha kontrolume 2 hafta var ve endiselendim bende.hepimizin basina gelebilir.
Allah insallah tum isteyerek hamile kalanlara saglikli hamilelik saglikli dogumlar nasip edip insallah saglikla kucagimiza almayi nasip eder yavrularimizi.

Canım çok üzüldüm Rabbim sabır versin lütfen çok yıpratma kendini

Canım seni üzmek istemem ama bende akşam saatlerinde kontrole gitmiştim kalp atışlarını alamadı yarın sabah tekrar bakalım dedi gittim yine yoktu radyolojiye yönlendirdi o da kalp atışlarını alamadi. Sonra kürtaj oldum. Zor bir süreç insan tekrardan duyabilmeyi umud ediyor ama sonuç her zaman istendiği h gibi olmuyor. İnşallah seninki farklıdır inşallah duyarsınız pit pitlarini

Rabbim kimseye evlat acisi yaşatmasin. Biz görmeden o kadar ki baglaniyoruz bir de doğurup büyütüp evladını kaybeden anneleri düşünemiyorum Rabbim peygamber sabri versin.

Kızlar muhakkak her gün bebeginize 11 ayetel kursi okuyun. Ben o zaman çok daha rahat oluyorum bebegimi de kendimi de daha güvende hissediyorum

Ayy çok üzüldüm canım inşallah Rabbim sana da hayırlı bir beniş nasip eder dua et bol bol

Dualarımız seninle canım kolay bir durum değil tabiki biz üzüldük sen nasıl üzülüp kahrolsun Allah bilir ama toparlanmak için çabala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…