2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Yetemiyorum oyun oynama arzusuna.. sürekli beraber oynayınca da bakıyorum kendisi hiçbirşey yapmıyor, bu da doğru değil gelişimi için.. ben oynamayınca bu defa çizgi film aç demeye başlıyor. Son bir aydır çizgi film izliyor, onu da tv de açmıyorum, reklam arası çizgi film veriyorlar. Set halinde cd ler aldım, susam sokağı vardı ya onun yabancı versiyonu, Elmo. Çok yormuyor da, bi iki de Şirinler arada ya da yavru kedi köpek videoları, günde iki 30-40 dk kuralı var. Bu bile yetmez oldu çünkü park bahçe neredeyse tamamen bitti, çocuklu komşu çok ama birebir dengi yok, onlar da saolsun sürekli onar kişi toplaşıyorlar, çok takılamıyorum, onca insan ve çocuğu kafam almıyor ..

iişteee tümmm bunlara rağmen bu cümle çok güzel değil mi yaaa off mazoşist miyim neyim :))))

Teoride müthiş, hakikat gümbür gümbür geliyor nasıl olacak göreceğiz:)
Gerçi artık kaçınılmaza lafım yok :)))
Hepsi geçecek, biliyorum bir gün kendisi yatağına girip uyuyacak.. çok ballar evet, arada azıcık biberli bal oluyorlar ama feda olsun

Hiç sorma dertlerin ne rahatlık batıyor bu bebelere

Ayyyy güldürdün beni kız bir çırpıda ozetleyiverdin :) )

Rabbim saglikla zamaninda kucagina versin insallah bol bol havuc suyu tuket ayaga kalkma dinlen dicemde cocuk var biri yardima gelsin cnm prenses geliyor sanirim saglikla gelsin prenses yada prens ..ecmain
amin.eşim bakiyor bize saolsun gece calismaya başladı başka kimse bakmazdi zaten. 2.oğlumuz geliyor inşallah

Canım evet benim kızım 25 aylık buda 4. Bebeğim olucak naaipse
Masallah artik yeter demicekmisin kordonlari baglat yeter diyorsan 4 cocuklu hayat cok zor ben 2 cocuk vardi 3 gebelikle 4 cocuklu oluverdim nasipte 4 cocuk var saglikla buyusunler insallah saglikla gelsin minnosun kac kiz kac erkek masallah diyorum :)

amin.eşim bakiyor bize saolsun gece calismaya başladı başka kimse bakmazdi zaten. 2.oğlumuz geliyor inşallah
Masallah pasaya zamaninda gelir insallah annesini uzmez pasacan ne guzel esinden destek almak kardesin filan varsa arada gelio yardim etmesini rc etsen hem.morel olur yaninda hisetmek guc verir rabbim yardimciniz olsun insallah

Masallah pasaya zamaninda gelir insallah annesini uzmez pasacan ne guzel esinden destek almak kardesin filan varsa arada gelio yardim etmesini rc etsen hem.morel olur yaninda hisetmek guc verir rabbim yardimciniz olsun insallah
erkek kardeşim var oda küçük okula gidiyo annemde çalışıyo evide uzak zaten. kayimvalidemde yardima gelmez öyle sürekli kimse yok yani

Iki oğlan bi kızım var canım günah olduğu için bağlatmak istemiyorum sağol kuzum

Selam kızlar.kaybolup hemen geldim tekrar hastalıklarla... yine hastalandi yavrum 4. Ay ve 4kez oldu.her ayın 15 17si oluyor eylül ayından beri.hava kullanıyoruz su anda. Alerji bölümüne gidelim diyorum da eşim de evle alakasi olduğunu düşünüyor.bakalim ne olacak. Son kattayız altımız boş çatının soğuğu derken ev me kadar sıcak olursa olsun rüzgar döngüsünü engelleyemedik.hali altı ısıtıcı aldik bugün deneyeceğiz insallah faydası olur

Off kıyamam ya hem sana hem oğluna valla ne çektiniz yazık günah. Emre azıcık grip olsa iştah gidiyor uyku gidiyor huysuzluk falan o yüzden hasta olcak diye aklım çıkıyor seni hiç düşünemiyorum.allah yardımcınız olsun inşallah işe yarar ısıtıcı

Bence iyi bir doktora gitmeniz lazım. 4 ayda hastanede bile yattınız. Bağışıklık güçlendirmek için birsey önerir doktor. Sende yavrun da çok yipraniyorsunuz Allah yar ve yardımcın olsun. Çok takdir ediyorum seni ne zor süreçler atlattın hala çocukların için nasıl uğraşıyorsun. Eli öpülesi kadınsın vesselam. Erkek olsam senin gibi bir eşim olsun isterdim

Evet doğru diyorsun çocuklar hasta olunca hersey daha da zorlaşıyor. Senin oğlanın zaten rutin günleri bile zorken hasta halinde nasil. Oluyordur Allah bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…