2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ay kuzum yaa sağolasın guzel düşüncelerin için. Şuraya yazdıklarımdan bile bu yorumu yapabilmişsin ama dibimdeki adam tam zittini düşünüyordu bu yüzden 2 kat daha fazla yıprandım zaten...
Kuzum arkadaşımın oğlu da senin mimik gibi çok hastalanıuordu 4 5 aydır fenaydı . bronşiyolit faranjit sürekli bir biri bir öteki. Dinlenme arasında da grip. Doktor doktor gezdiler yok... Alerji testlerinde bir şey çıkmadı. En son gittikleri doktor testte çıkmayabilir ama bu çocukta ev tozu akarı alerjisi olabilir demiş. Şimdi daha iyi yavru.

Evet kesinlikle onlar asıl kitap onlar asıl bilge. Bizi yöneyiuorlar sıpalar. Ben de akışına bıraktım. Arada çıldırıyorum Arada bunalıyorum ama olsun.. Benimki sabah 7 buçukta uyanıyor. O yüzden öğle uykusunu kaldıramıyorum

Canim nasil gidiyor 3 cocuklu hayat rabbim saglikla buyutmeni nasip etsin insallah ne cabuk gecti dimi bunu yazdiginda 2 cocuk heyecani vardi

Bende 5+4 gunluk oldum bugun ama hic bi belirti yok bendede sadece gogus hassasiyeti var o kadar....sen keseni ve kese icinde bebegini gordunmu canim
Canim 28 haftalik takvimin var masallah 2 bebis yolda nasil minnosun buyudu 2 yas oldu ikinci bebisin saglikla kucagina alirsin insallah

Kızlar uyku için ilk defa vazgeçmeden bir taktik izliyorum 5.gün şimdilik iyi gidiyor.yöntem bir gün öğlen uyutup bir gün uyutmamak. Öğlen uyumadığı günler akşam 9 da nakavt oluyor sabah 7 gibi kalkıyor erken kalktığı için o hiç beceremediğimiz erken öğle uykusuna erişmiş oluyoruz :) 12 de uyuyor akşam bu sefer 23 gibi uyuyor . Gece 1.30 lardan sonra bu şekil bana çok iyi geldi hele ki 9 da uyudugu günler yaşadığımı hissettim resmen yıllar sonra mısır patlatıp film izledik yaaa bende ki lükse bakın helee :)))

E Emnis r
Aaaaa çok sevindim. İnşallah bu taktikle tamemen kendineze göre bir düzen olusturursunuz.

Kışın arada bir öğlen uyumaları iyi oluyor, yani sadece arada bir.. doğumgününden beri Deniz de öyle.. öğlen uyumazsa akşam 9’a kalmıyor bile. Dün 15.30 da koltukta sıZmış, gözlerime inanamadım .. tabi gece eller havaya yaptık :) neyse kendi başına uyumayı öğrenmesi devrim niteliğinde oldu..

Ben daha hiç görmedim emrede öyle bir şey :) görsem gözlerime inanamam herhalde :) eşimin köyünde çocuklar mutfak fayansında bile uyuyakalıyordu o zamanki hislerimi anlatamam :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…