2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Dün akşam Gülsüm mutfaktayken sebze soyacağını bulmuş bı baktım bacağına sürtüyor. Sapıttım o an.
Bızımkı tv de tıraş bıçağı reklamından esınlenmıs meğer. Bu çocuklar tam kopyacı.

Ayy gönül hem komik hem de tehlikeli yaa... bu cocuklar tam fena yaa.nasil kardeslerin arasi abi de okula başlayınca basbasa kalacaklar

Ayy gönül hem komik hem de tehlikeli yaa... bu cocuklar tam fena yaa.nasil kardeslerin arasi abi de okula başlayınca basbasa kalacaklar
Çok ıyı araları. Bızımkı sadece uykusu geldıgınde veya uykusunu alamadığında acıktıgında yanına yaklaşılmıyor O zaman çok sınırlı bagırgan agresıf bırsey oluyor. Sakınlıgıne sakın aksılıgıne de üstüne yok kesın.
Senın kızla oğlunun arası nasıl.

Oy kuzu ya hepsi atarli bu çocukların.bizim yazin baya ağlamalı geçti.bi bakıyorsun oyum kuruyor gibi oluyorlae ama oglan bozuyor yada ablasıni sıkıştırıyor falan bağırtıyor.sonra kızım da bazem bebek diye seslenmiyor ama cani yanınca yada oyunu bozulunca kızdı bağırdı falan... biraz degisik geçti okul açıldı kaldi benimle bakalimnasil olacak

Artık biraz daha rahat olursun herhalde canım

Selam kızlar
Bizde de durumlar karışık oğlum hala uyku düzenini oturtmadı bir gün 8de uyuyor bir gün gece 2de bazen öğle uykusu hiç uyumuyor bende artık koyverdim gitti hiç diretmiyorum sinirlerim kaldırmıyor çünkü ne zaman isterse Ozaman uyuyor.
Onun dışında eşimin köyüne gittik geldik kv den den iyice sogudum yapmadığı şey kalmadı örneğin 8saatlik yoldan gelmişiz bir yemek yok ..dolap bomboş tüm alışverişi eşime yıktı bir yığın masraf..birde aldırıken aman oğlum bir kilo peynir teneke yağ çuvalla patates düşünün artık
Yemekleri Ocak kirleniypr diye alt kattaki depoya tüp koymuş orda yaptırdı..yoğurt yaptım mayalansın diye fırının içine koyayım dedim fırın buhar olur dedi koydurmadı öldürdü beniii öldürdüü en son eşime gidelim yoksa çok pis kavga çıkacak dedimde öyle geldik ama neredeyse bir ay kaldık yani ..

Sizler nasılsınız çocuklarla güzelce tatil yapabilen yoktur herhalde :)) seneye daha rahat oluruz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…