2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
E Emnis canım mastit işini nasıl çözdün? Benim sıpada seninki gibi kendi bıraktı emmeyi hala şoklardayım. Ama göğsüm çok fena oldu pompayla bi sağdım ama yine doldu nasıl olacak bilmiyorum.

E Emnis canım mastit işini nasıl çözdün? Benim sıpada seninki gibi kendi bıraktı emmeyi hala şoklardayım. Ama göğsüm çok fena oldu pompayla bi sağdım ama yine doldu nasıl olacak bilmiyorum.
Canım antibiyotik yazdı doktor birde krem verdi.. banyoda masaj yapıp sağdım.ada çayı bol bol içtim bir gecede haşlanmış maydanoz sardım göğsüme iyi geldi geçmiş olsun :KK43: ama sevindim adınıza

Emmeyi bırakmadan önce mastit miydin yoksa bırakınca mı oldun ? Ben öncesinde mastittim ısırdığı için.Sütün tadı değiştiğinden bıraktığına inandım bende

Çocuk büyütmek aşırı sabır işi normalde de sabırlı insandım ama sabrımın taştığı zamanlar oluyor içimden hemen sabır diyorum okuduğum kitaptaki cümleleri aklıma getiriyorum :anne:

Çocuk büyütmek aşırı sabır işi normalde de sabırlı insandım ama sabrımın taştığı zamanlar oluyor içimden hemen sabır diyorum okuduğum kitaptaki cümleleri aklıma getiriyorum :anne:
İkiz çocuklar çok daha zordur . Senin bu kadar sabırlı kalabilmeni çok taktir ediyorum. Maşallah sana.rabbim daha da sabır versin inşallah

İkiz çocuklar çok daha zordur . Senin bu kadar sabırlı kalabilmeni çok taktir ediyorum. Maşallah sana.rabbim daha da sabır versin inşallah
Yaa sen de çok tatlısın ya hep pozitif yönünü görüyorsun herkese moral veriyorsun Allah hep iyi insanlarla karşılaştırsın hiç üzülme sen :KK200:

X