2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Alışmaz. Yazın terledıklerı ıcın gece su içme ıhtıyacı doguyor. Kısın terleme vs olmayınca su ıstemek akıllarına gelmez.
Mınıgım gece uyanıyor hemen kalk kalk dıye emır verıyor bana. Kalk kalk su su 1 subardagına yakın ıcıyor. Kısa da unuturlar yıne.
Evet çok içiyor zaten bugün ara ara camı açtık daha iyi uyudu dmeek sıcaktan uyanıyordu,cadde üzerinde oturuyoruz gece yarıları motorlar falan geçiyor ses olduğu için gece devamlı açık bırakamıyorım maalesef çocukta pişiyor

Evet çok içiyor zaten bugün ara ara camı açtık daha iyi uyudu dmeek sıcaktan uyanıyordu,cadde üzerinde oturuyoruz gece yarıları motorlar falan geçiyor ses olduğu için gece devamlı açık bırakamıyorım maalesef çocukta pişiyor
Sıcaktan uyuyamıyorlar evet. Gülsüm’de uyanıyor sonra yanımızda yatıyor dalınca tekrar yatağına. Zeynep bıle uyanıp yanımıza gelıyor gece geçen senekı sıcaklar YÖK daha. Akşam 9 39 dereceyı görüyorduk bu sene daha öyle aşırı sıcak olmadı.

O çan nasıl gıttı hıc bılmıyorum

Benimde 6ydı rahimden duymuştu diye hatırlıyorum.boşuna olmaz en azından . Keseye bakar kesenin yerine bakar dış gebelik falan da oluyor ya Allah korusun. Git git :) güzel haberlerle gel inş
Gttım sadece keseyı gordu kan ve ıdrar tahlılı verdım bakalım öğlnden sonra cıkacak klp atsları içinde 15 gn snraya faln gel dedı

Selamün aleyküm arkadaşlar. Çocuk sahibi olabilmek için ugrasan Sevcan adında bir arkadaşımız yasin dağıtıyor. Okuyabilecek olan varmı. Rabbim isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin inşallah.

Selamün aleyküm arkadaşlar. Çocuk sahibi olabilmek için ugrasan Sevcan adında bir arkadaşımız yasin dağıtıyor. Okuyabilecek olan varmı. Rabbim isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin inşallah.
Allah yardımcısı olsun inşallah ve şu ara namazları zor kılıyorum yasin söz vermiyim :KK43: kendime güvenemedim namaz sonraları arkadaşa dualarımı gönderirim

Tahlıl sonuclarımda enfeksıyon cıkmıs doktor demskı bız burda bakmıoruz ya özele gıdın yada sehır hastanesıne gıdın dems bebekten sonramı oldu öncemı oldu dıe onu ogrenmemz lazm dems böyle bişeyle karsılasanınıx oldmu

Tahlıl sonuclarımda enfeksıyon cıkmıs doktor demskı bız burda bakmıoruz ya özele gıdın yada sehır hastanesıne gıdın dems bebekten sonramı oldu öncemı oldu dıe onu ogrenmemz lazm dems böyle bişeyle karsılasanınıx oldmu
Allah Allah ilk defa duydum tedavisi neymiş ki madem öyle iyi bir hastaneye gidin canım haber edersin bize de geçmişler olsun şimdiden

Allah Allah ilk defa duydum tedavisi neymiş ki madem öyle iyi bir hastaneye gidin canım haber edersin bize de geçmişler olsun şimdiden
Doktor bılgı vermems tam emın olalım oyle soylerım demıs ben nette arastrdımda düşük yeni doğan ölümü sakatlık faln dıodu da bılmıorum bakalım ne cıkacak Ankaradan gelen snucu beklıoruz

Özele gttım kan verdım ankaraya gnderdıler bırıde burda sonuclandı burdakıne gore temz cıkmıs ama bakalım ankaradakınden ne sonuc gelecek

X