2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Merhaba arkadaşlar ben de tüp Bebek'le hamile kaldım şükürler olsun.. benim de adet Ağrı'sı gibi Ağrı'larım azaldı ama kasıklarım batıyor mu desem sızlıyor mu desem bir şeyler oluyor:)) bir de göğüslerim acıyor o kadar :))

Merhaba arkadaşlar ben de tüp Bebek'le hamile kaldım şükürler olsun.. benim de adet Ağrı'sı gibi Ağrı'larım azaldı ama kasıklarım batıyor mu desem sızlıyor mu desem bir şeyler oluyor:)) bir de göğüslerim acıyor o kadar :))
Hoşgeldin canim. Hayırlı olsun sağlıkla alırsın ınş kucagina.

Offff kızlar ya zaman geçmiyor salı gün hiç olmayacak sanki. Hayırlısı ile keseyi görsem rahatliycam biraz. Bir de geçen yıl 8 martta bebegimin kalbinin durduğunu öğrenmiştim bu 8 martta yeniden gebeyim ve keseyi göreceğim ınş

Offff kızlar ya zaman geçmiyor salı gün hiç olmayacak sanki. Hayırlısı ile keseyi görsem rahatliycam biraz. Bir de geçen yıl 8 martta bebegimin kalbinin durduğunu öğrenmiştim bu 8 martta yeniden gebeyim ve keseyi göreceğim ınş
İyi şeyler düşün canım Allahım hepimize sağlıkla kucagimiza Almayi nasip etsin inş salı günü görürsün

Kızlar nasıl gidiyor hamilelik :anneadayı: benim ağrıların bi turlu geçmiyor ya :KK12:

Kızlar bende aşırı yorgunluk ve uyku hali var, hiç is yapasim yok :KK43:
Eger psikolojik değilse hafif bulantimda var, onu tam kestiremiyorum :KK48:

Ben de Allah in izniyle kasim annesiyim. Bende de usume var ozellikle ayaklarim da. Etten ve et kokusundan tiksinme var. Goguslerde acima var. Ve surekli acikiyorum.

X