2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ay tebrik ederim bankta kitap okumak mı müthiş güzel örnek. Pek çok ebeveyn telefon elinde çocuğuna bile bakmıyor parklarda
Açık havaya çıkmışım ne işim olur telefonla... gerçekten insanın büyük çocuğu olunca o rahatlığa alışıyor peşinden koşturanlar bitince keyif yılları başlıyor elde kitap... ama sanırım biraz daha büyüdüğünde tekrar zor zamanlar başlıyor birkaç gündür çok çatışıyoruz büyükle ceza vermek istemiyorum ama idare etmek çok zorlaştı havalarda ısındıkça gerçekten her düzen bozuluyor ah ergenlik senden çok korkuyorum

Al benden de o kadar cocuga bile bakmiyorlar
Bizim burada havalar pek ısınmadı ve yağmur çok fenaydı o yüzden hafta sonu sık sık gittiğimiz Cafe ye gittik iki aile... iki arkadaşta iki bende güzel güzel oynuyorlar en yakın masaya oturduk gözlemleyelim diye.. üç tane bayan 5-6 tane çocuk daldı oyun alanına ama resmen istila ettiler benim büyükte sessizdir kardeşini kucaklayıp kaçırıyor onlardan kadınlar bir rahat en uzak masada konuş allah konuş ama çocuklara bakan yok oyun salonunu yeniden inşa ettiler resmen birbirlerine vuruyor çocuklar kadınlar hala sohbette duymamalarına imkan yok yıkılıyor çığlıklarla eşlerimizde bizde çok rahatsız olduk kafe sahibine dedik bunlar varken biz bi daha gelmeyelim saat 12 de biz kalktık hala çocuklar etrafı yıkmakla meşguldü... yani çağımızın hastalığı aşırı rahat anneler

Oyy kıyamam ikinize de... Ediz bizim yataktan kalkıp geldiğinde ben de çok korkmuştum düştü mü ki diye ama inmiş, yanında ben olmayınca ağlamış. İnşallah öyledir senin de. Bu Arada miniğin adı neydi?
Düşse sen anlardın canım ya fiziksel muayeneden :)
Ben artık iki dk da uyuyacak olsa telsizi muhakkak alıyorum gözümün önüne.
Tus nasıl gidiyor ?

Son düzenleme:
Ah canım ya insan üzülüyor ama düşmemiştir bence sadece geç duyurduğu İçin sesini ağlaması artmıştır.. bizim ki de aynı kapıları açık bırakıyorum sesleniyorum duyunca sesimi susuyor ... yada inip yataktan geliyor gündüz uykusunda

Buarada ben 2. Çocuga basladım hepnıze iyi sahurlar
Hadi sende katıl aramıza benim de üçüncü geliyor... minnak abi oluyor oğlum

İnşallah bakalım her ay heyecen yapmayacgm dıorum ama olmuo yıne gunlerı saymaya başladım bende bu hastalık herlde aşiri istek olmasa bıle boleyım adtm gecsın hemen hamıle moduna grıorum haftaya pazartsı gunum bakalım bu ay ne sonuc yıne negatf gbı dguyor içime ama nasıp bakalım bıde çin takvımıne ınanan var mı aramzda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…