2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bende geçen ay 2 kere adet oldum . Zaten 10 gün suruyir adetim

Başınız sağolsun okudum

D dertah bsşınız sağ olsun okudum canım benim de rüyalarıma hep dedemin öldüğü giriyor Allah hayırlısını versin
gonulll çok heyecanlandım ya ne güzel konuşacaklar artık

D dertah başınız sagolsun canim.mekani cennet olsun...

Okudum canim başınız sağolsun mekanı cennet olsun ins
Cok tesekkur ederim kizlar Allah razi olsun jean canim Allah dedecigine saglikli uzun omurler versin insallah

Bu ara butun bebislerde istahsizlik kilo aliminin durmasi huzysuzluk var sanirim... Son atak donemleri dişler cikiyor bundan sonra her cikan dis oncekine gore daha cok zorluyor bu donemlerde gelip gececek insallah varsin kilo almasinlar yeterli sagliklari yerinde olsun...18 ay kendini cok hissettirdi bizde daha hic kelimesi yok konusamiyor ama sanki artik bebeklikten cikti bi cocuk oldu karsimda kendini kanitlamaya calisiyor isteklerini daha net ifade edebilmeye basladi...

Bizim uykusuz böcükler aynı gidiyor. :) benimki 3,655 doğmuştu 3e katlayamadı bile daha
Bızımkı Doğum kılosunu 5 e katladı :))))
Senın oğlunla Benım kızın kılosu aynı. Boyunu tam hatırlayamıyorum kaç dedıydı acaba hemsıre.
Boylarda yakın bırbırıne tahmınımce.

Benım yavru ıkı kelıme çıkartıyor ağzından bırı ıyı geceler bırıde güle güle. Galıba başka ıkı kelımesı yok. Cok da takıp edemıyorum zaten. Ilk çocuğum olsa ağzının ıcıne bakardım ama malesef cok da dıkkat edemıyorum.

Ben bugün baya bı eskı mesajlara döndüm galıba. Aklımda kalanlara cvp verdım. Ins yanlış hatırlamadım eskı mesajları :)))

E Emnis ankarada komşuluk gerçekten çok ıyı durumda bızım buraya göre. Tabı senın komşulardan yana sansın yokmuş. Bende sevmıyorum dedıkodu yapanı.
Iyı yapmışsın uzak durmakla.
aynen öyle İstanbul'a göre falanda çok iyi ama çok gel git olunca aradaki seviye gidiyor herhalde kötü insanlar değiller Ama alışmışlar laf kaynatmaya :) eşimin rahatsızlığında bi baktım yârim saat sonra sarma çocuğa corba falan getirmişler :) o bakımdanda haklarını vereyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…