2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Katmerli kaynana şimdiden hayırlı olsun inşallah

Kız 3. Yu nezaman yapican sorusunu bunlardan fırsat bulup kocamı görürsem yapicam de geç :))

Kız 3. Yu nezaman yapican sorusunu bunlardan fırsat bulup kocamı görürsem yapicam de geç :))
Çok iyi ya aynen ben de bunu tavsiye ediyorum artık hep tiye almak lazım ciddi cevap verince olmuyor.
Dediğiniz gibi 1 olmasa 2 o olmazsa kız,erkek muhabbeti yemesine içmesine karışma çok şakayla karışık cevap en iyisi

Selamlar efenim
Biraz gezdim tozdum geldim. Evet bebekli tatil zor. 4 gün Bursaya gittik. Her şey kolay da benim oğlanın yemek işi çok zor. Şükür kazasız belasız atlattık. Ve döndüm

Gönül TRT çocuk ta canim kardeşim diye çizgi film var ya onu görünce aklıma sen geliyorsun hep :)))) bir erkek iki kız aynı siz :))
Ay hıc oylesını dusunmemıstım o cızgı fılm de. Hepsının ısteklerı farklı hepsı bırbırınden farklı zaten. Büyüdükçe daha da zor oluyor herşey.
Keşke cızgı fılmdekı gıbı olsa herşey. :)))

Selamlar efenim
Biraz gezdim tozdum geldim. Evet bebekli tatil zor. 4 gün Bursaya gittik. Her şey kolay da benim oğlanın yemek işi çok zor. Şükür kazasız belasız atlattık. Ve döndüm
Ne güzel ıyı olmustur sızede.
Büyüdü artık daha kolay olur eskıye nazaran.

Benim oğlan boyu uzuyor ama 11. aydan beri kilo aynı. Üzülüyorum bazen. Boy şu an 79 80 falan. Sanırım normal. Bu bebe hep ilerde gidiyordu ya. Ondan üzüldüm. Kilo almıyor. Annem de eğer sen bu kadar hareketli olsan bir deri bir kemik kalırdın diyor. Dr da e almayacak artık diyor şu an iyi diyor. Ama ana yüreği... 10 kilo. Hala doğum kilosunu 3e katlayamadı.
Kelimeler cabı isterse söylüyor ama canı istemiyor. Benimşeyken kelimeye ihtiyaç duymuyor ama özellikle başka çocuk olursa bıdı bıdı başlıyor. Çok sinirli. Öyle böyle değil. Kendine vurma duvara kafa atma diş sıkma yumrukları ı sıkıp bağırma... Dr 2 kelimelik cümlelere geçince bu sıkıntı geçecek diyor.
Ben yorgunum. Artık ufaktan okulu özlemeye başladım. Daha doğrusu dış dünyayı.
2 aydır adet olmuyorum. Hamile değilim. Doktora gitmeye üşeniyorum. Canım ona da sıkkın

Benim kız da az yiyor kilo almıyor canım olsun persantil önemli almasınlar diyorum benim gibi ilerde kiloyla uğraşmasınlar
Kendini ihmal etme canım Ramazan gelmeden git bence

İyi akşamlar kızlar aşı yapıldı oğluma bugün boy 80cm kilo 10 iştah yok tabi kiloda almıyor

Ben hep öyle yapıyorum şakayla karisik cevap veriyorum .yoksa insanların her dediğini dinlemek kafayı yeriz

Selamlar efenim
Oh oh iyi yapmışsınız . Tabi alerjik olunca yemek işi zor olmuştur senin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…