2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Amin hayırlı cumalar canım.

Ay ne güzel Cuma duası oldu gönlüne sağlık aminn arkadaşım

Okudum canim başınız sağolsun mekanı cennet olsun ins

Aynen yaklaşımın bu yönde olmalı. Yanlış zamanda doğmuşum sultan olmalıydım de, Allah böyle nasip etti de,kaynanayım ben böyle konuşmayın de, kocam bi x göndermedi de bundan sonra üzülecek bişey yok

Öyle canım gerçekten sultan olacak kadınmışım ya bu gün kaynanam aradı anında kadına yaklaşımım değişti yumuşadım birden dedim bende üç tane olacak aman kızlar kaynanalara iyi davranın burda katmerli kaynana adayı var

Hayır yüzük falları falan hep kız diyordu sırf ona güvendim tabi ki şaka yapıyorum yüzük falımda ilk üç oğlan dördüncü kız çıkıyordu iki oğlum bir düştüğüm var dedim üç tanesi o bu da kız ama yok o da oğlanmış

Aynen canım başta çok hoşuma gitmişti devamlı gelmeler gitmeler ama sonra rahatsız oldum

:))) yaa çok tatlısın hayırlısı buymuş canim vardır alllahin bir bildiği sağlıkla gelsin inş

Aminnnnn canım.ne güzel bir dua oldu canim benim

Ya su mubarek gün insani kizdiriyorlar.insanlarin yorumlari hic bitmiyor herkes uzman olmus.bekarsin niye evlenmiyon.evlenirsin kisi ile ilgili yorumlar.sonra ne zaman cocuk.cocuk yok mu. Kiza ayri erkek bebege ayrı yorum.2. Cocuk icin farklı yorum. Vs... şimdi benim icin kimisi 2 cocuk yeter yapma bi daha der.kimisi ara açılmadan bir daha yapın birisi yalniz kalmaz der cinsiyet acısında.kimisi bunlar buyusun sonradan sevmelik yap der... allahim yaaa sabır... kime neyse

Hahahahhaha aynen bak demi birde o var bunlar evlenir gider sevilmelik yap yalnız kalmayın :))) tobe tövbe bitmezzz bitmezzz

Hayırlısı olsun canım. 3 ününde sunnetını bır arada yapacaksın boy boy ne güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…