2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Nerelerdesin iz kizlar
Hastayız kuzum. Edize cumartesi günü doktor bronşiyolit dedi. İlaç kullanıyor. Bugün kendi doktoruna götürdüm ciğerler temiz dedi. Biz gittik eşimle. Bizim daha ciğere inmemiş ama fenayız. Ben her zamanki gibi titreme .kas ve eklem ağrısı baş ağrısı. Ahhh sorma bir o eksik gibi süt düğümlendi. Eşşek sıpası açmıyor da tadını beğenmiyor ısırıyor. Anneme gideyim dedim o da hasta. Biz de durum bu şekerim

Hastayız kuzum. Edize cumartesi günü doktor bronşiyolit dedi. İlaç kullanıyor. Bugün kendi doktoruna götürdüm ciğerler temiz dedi. Biz gittik eşimle. Bizim daha ciğere inmemiş ama fenayız. Ben her zamanki gibi titreme .kas ve eklem ağrısı baş ağrısı. Ahhh sorma bir o eksik gibi süt düğümlendi. Eşşek sıpası açmıyor da tadını beğenmiyor ısırıyor. Anneme gideyim dedim o da hasta. Biz de durum bu şekerim
Cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk geçmiş olsun.rabbim şifa versin.hepiniz birden kotu olmuş

Kizlar sezeryan dikisim market posetleri ve bebegimi kucagimda tasiyinca biraz zorlandı sol taraftan yukarı doğru ağrım var kaç gündür geçmedi. Şimdi de oğlum karnima şakasina vurunca gobek deligimin yanında yanma oldu. Benim gibi olan var mı

Kizlar sezeryan dikisim market posetleri ve bebegimi kucagimda tasiyinca biraz zorlandı sol taraftan yukarı doğru ağrım var kaç gündür geçmedi. Şimdi de oğlum karnima şakasina vurunca gobek deligimin yanında yanma oldu. Benim gibi olan var mı
Benim bi arkadaşıma olmuştu spor yaparken çok üstüne gitmiş doktor krem verdi iltihap kapmıştı kremi kullanınca geçti bence sen de bi görün canım

Sütüm olmadğndn değil bebek ememio diye çabuk yoruluo diye doymuodr diye düşünüodm. Hangi göğsümü emzrdğme dikkat edyrm zaten küçüğe dolu olanı veryrm daha kolay emsin diye ama ilk günler doyuramıodu kendini sanki yine aranıodu. Şimdi belki değişmştr bugün hep emzrym baklm nasıl olck.
Kızımı 2,5 aylıkken dr mz ergonomik kanguruya oturtablrsn demşti. Yenidoğan aparatına ihtiyacm da olmadı böyle gaz problemimz de olmadğndn ihtiyaçta hissetmedm ama erkekte durum farklı gibi. Ara ara bakıyrm
Kızıma da rezene vermştm ama düzenli vermedim tabi. Oğlum sancıdan dolayı ağladğndn düzenli vermeyi düşünüodm açıkçası. Çünkü baya rahatlatıo. Eşim zinco almş eczanedn. Yağların karışımymş hiç işe yaramadı gibi ama rezene tuvaletini de baya yaptrıo bağırsaklrnı boşaltıo gibi galiba. Dün sabah vermştm akşamda verdm. Normalde bu saatlerde ağlardı ama bugün çok hafif geçiryrz güzel uyuyor inşallah. Msjı daha erken okusaydım içirmezdm tabiki o dA ayrı. Sağlık herşeydn önemli bugünlr geçck inş. Acı elma yağıyla masaj yapıyrm ayak aştı ve karnına. O yağın bi zararı yoktur inşallah. Sadece masaj yapıyrm zaten. Ayşe Öner n videosunu dA tekrar izleyym diorm izleyemedm bir türlü. İnşallah işe yarar cnm. Allah razı olsn hakkını helal et

Bilmiodm cnm. Çok sağol. Kutunn Üstünde kullanılablr yazıyr. Kızımda da kuşlanmştm ama düzenli kullanmam hatta hiç vermem herhalde artık
Eczanede bebe vikisi var cnm oda rahatlatiyormus
images.jpg

Benim bi arkadaşıma olmuştu spor yaparken çok üstüne gitmiş doktor krem verdi iltihap kapmıştı kremi kullanınca geçti bence sen de bi görün canım
Saol canım gorunsem iyi olacak sanırım kadın doğuma gideceğiz degil mi? Disardan bakınca bi şey var mıydı arkadaşında?

Bence bir kadın doğuma görün Allah korusun dikişlerle zorlanmadan dolayı bir sıkıntı olur ihmal etme

Y yilfasa ben de çocuklarla ugrasiyorum canim. Kisa da olsa bazen oyun.kurmaya başladılar ama genelde kavga halindeler.oglan ufagim falan demiyor kızımin oyununu bozuyor vuruyor vs
Bazem komik oluyorlar bazen de coook yorucu oluyorlar.sen nasilsin bakem

Bu sefer de kızım başladi kuru öksürük çocuğu uyutmuyor haftasonu acile götürmüştüm verdikleri ilac fayda etmedi hic yarim cocuk doktoruna götüreceğim... bu sene masallahimiz var hastalıktan yana.ve yalnizim malesef...

Randevu aldım bugün gidicem. Cok korkuyorum ınsallah bi sıkıntı yoktur :KK61:
Kuzum ben de cok ağır kaldırıp 4.kata çıkardığım oldu doğumdan beri bir sey olmamisti.insallah senin de bir sey yoktur gönlünü ferah tut bakalim.bi git de icin rahat etsin bakalim ne diyecek doktorun.cikinca haber et hemen bize

Kuzum ben de cok ağır kaldırıp 4.kata çıkardığım oldu doğumdan beri bir sey olmamisti.insallah senin de bir sey yoktur gönlünü ferah tut bakalim.bi git de icin rahat etsin bakalim ne diyecek doktorun.cikinca haber et hemen bize
1 haftadir cok ağrıdi canim ama inşallah bi şey yoktur:KK43: 13.30 da randevum haber vrririm ınsallah

X