2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bence annenı hıc yormayalım. Ben hemen fazla kiloları Y yilfasa ya transfer edebılırım. Bı 20 kilogonderırsem senın kıloya yaklaşırım.
Keşke böyle bı yöntem olsa :))))
Ooooo ama annemin kilo vermesi çok zor sen gençsin verirsin :)
Ben 54e kadar düştüm şimdi löp löp alıyorum. 58 oldum

E Erenyigit canım yaptınmı temızlıgını. Esının Doğum gününe kadar bıtırecektın.
Evet yaptım bitirdim doğum gününden önce. Doğum gününe de kurabiye filan yaptım kutladık. Bi kaç iş kaldı onlarıda yapabilirsem bu hafta yaparim ınsallah. Eşim badana yapcam diye tutturdu havalarda soğuk bakalım napcaz. Sende spiral var mıydı sıkıntın ondan kaynakli olabilir mi

Kizlar spiral taktitmayin bence bi yakınım spiral kaydığı için dış gebelik geçirdi çok yıprandı şimdide ara kanama ve ağrı nedeniyle rahim agzindan parça filan alındı ama şükür temiz cıktı yine spiralden kaynaklanmış

Boğazı kıxarmış enfeksiyon dedı doktor

Çok geçmiş olsn cnm. Ateş huysuzlk var mı. Biz yeni atlattık inşallah. Çok geç iyileşen bi hastalık. Neden hala ateşi düşmüo keyfi yerine gelmedi diye iki dr. A gittiğmzdn söylemek istedm. Sabırla antibiyotiğini kullan inşallah cnm en yakın zamanda şifa olur. Biz on güne tamamladk antibiyotiği. 5. Gündn sonra ateşi düşmeye başladı dyeblrm. Bi de acile e götürmüştük ordaki dr aferin le pedifen vermşti. Kendi dr mz aferin verme tavsiye etmyrz dedi. Calpolle pedifen dönüşmlü vermemzi söylemşti.
İnşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur yavrun canm benm. Allah yardmcn olsn

Kızlar çok moralim bozuk. Kızımın odasını ayırmak istiyrm. Emzrmeyi de bıraktrmak istyrm ama evde benden hariç kimse istemio gibi. İstio ama herşey anlaşmalı olcak sanki. 15 aylık çocuktn sessizce bu değişklklri kabul etmesi beklenio. Herkes dio 2-3 gece ağlıo sonra alışıo. Bütün okudğm yerlerde. Çevremde tanıdıklr herkes aynı şeyi söylüo. Ama gel bunu evdekilere anlat. En geç 15 gün sonra doğumum var nasipse. Dr m kendi gelmzse en geç 15 nde alcm dedi. Bende alışşsn istyrm biraz benden ayrı uyusun memedn ayrı uyusun ama yok. Bi deneyelm dedik o da nasıl denemek kızımla ikimz onun odasnda yatcz. Ama gelin görün bizimki çığlık çığlığa istemio. Kalkıp elimi tutuo birlkte gitckmşz. Annemde bizde bu arada Doğum yaklaştğndn sağolsn geldi yanımzda kalıo. Yardım istedim ama gelin görün her yardıma gelen bişey söylüo. Çocuk ağlamııckmş. Eşim bu nedenle kadar inat böyle olur mu diyip duruo. Etini mi koparıolar nooluo buna bilmem ne. Karışma bak işine sanane sendn bişey bekleyen mi var diyip susturuorm. Annem başlıo bu çocuğun bişeyi var. Altını açalm mı açtın mı sen. Yeni açtım kaka yapsa kokar diyrm inattan ağlıo dikkat etme diyrm bi kızdı bana sancısı var ağrısı var olmasa neden ağlasın bu çocuk bi derdi var işte dedi aç bak o zaman altını onu açarken de ağlııck açtırmıoki altını ayakta külot bez giydryrz kaka yaptı mı da uğraş dur yani. Neyse baktı annemde olmuo o odada yatmak istemio işte dedi hee onun öncesinde ağlata ağlata bu hale getirdn bu çocuğu dedi. O kadar üzüldm ki. Tmm dedm ya. Eşimle annemn cebelleştği çocuğu aldım ve istedğni verdim çocuğuma. Daha doğrusu onların istedğni yaptım. Susturdum her zamanki gibi odamıza geçtik sessiz sakin biraz emdik biraz döndük uyuduk. Yani uyuttum kızımı. Ama benm için oda ayırma sütten kesme muhabbeti bitmiştir. Çünkü bu benm yalnız yapablcğm bişey değil ve benm çevremde de bu konuda bana destek olablck ne eş ne anne yok. 2 hafta sonra Allah nasip ederde oğlumu da kucağıma alırsam 3 mz birlkte uyurz inşallah yapck bşey yok. Ne yapablrmki

Canım hiç sıkma canını. Hem tandem yaparsın. Kızın için şu an memeden ayrılmak kötü olabilirdi. Semi zaten paylaşamaz, bir de üstüne yeni bebek seni emecek... Memeden ayrılması için geç bir vakit bence şu an zaten. Tam o alışacaktı ki yeni bebek emecekti onun psikolojisi bozulurdu. O da emmek isteyecekti, vermeyince üzülecekti. Hayırlısı böyleymiş. Sen takma kafana. Oğlun gelince de kızın nerede yatıyor bilmiyorum ama ikisini aynı yatakta yatırmamanda fayda olur gibi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…