2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
44 olmak istemez son canım bağışıklık zayıflıyor yuz cokuyor kalça yok bacak yok (
Kilo nasıl alınmaz yaa :)) hiç anlamam valla istesem bir ayda 100 kg olurum bol bol pilav makarna ye bir de bir arkadaşım vardı kilo almak için spor yapıyordu almıştıda Cidden

Canım devlet hastanesi elime hazır bir liste veriyor bunları yiyeceksin.herkese aynı hazır liste . O internette de var zaten.burda bireysel ilgilenecek bir devlette diyetisyen bulsam giderim ama yok
Kuzu annem mevkii hastanesine gitti fena değil memnun kaldı

Zaten 1 ay uzun bir süre haftalik yada 15 günlük diyet lazım ki sıkılmadan yap.birde o diyet ise yarıyor mu 15 gün sonra kontrol etmesi lazım doktorun.iste devlet teki diyetisyen ler yapmiyir.ozeldekiler yapıyor onlaeda pahalı (

Bence özel de aynı devlette burdaki 2 haftada 1 çağırıyor her gittiğinde 40tl yani aylık 80 oluyor ve internet listesi sadece ölçüm yapması kar hiç öyle düşünme yani canım

Bence özel de aynı devlette burdaki 2 haftada 1 çağırıyor her gittiğinde 40tl yani aylık 80 oluyor ve internet listesi sadece ölçüm yapması kar hiç öyle düşünme yani canım
Ne bileyim ya canım biraz hızlı kilo almam lazım Ramazan'a az kaldı . Uygun özel bulamazsam devlete gidicez artik

Ben haptan dolayı olduğunu düşünüyorum prospektüs de yan etkilerde yazmıyor mu canım
Hapı kullanırken adetten kesılebılıryorsun. Ben hapı bırakalı 1 ay 1 hafta oldu. Etkısı çoktan gütmüştür vücuttan öyle yazıyor heryerde.
Benımde kafamda delı sorular. Her gün yenı bır seneryo yazıyorum.
Adetım de 1 hafta oldu gecelı.
Bugünde menopoz geldı aklıma. Genetıkmiş zaten.
Yarın bellı olcak herşey

Herşeyin hayırlısını versin Rabbim inşallah

Hanımlar kızım ıkı gundur hasta enfeksiyon dedı doktr ates isal bugun atesı azaldı ama isale devam ve pişik oldu yavrum isalden nasıl kurtulabılırım agznada bısry almıo zorla corba içiriyrum azda inek sutu

Eline muz ver. Patates haşla elıne ver yer belkı. Bol su içir.
Pişik içinde yıkayabılıyorsan yıka. Dermo Trosyd krem sür. Hemen fayda edıyor. Islak mendıl bazen pişik olan popoyuıyıce yakıyor ona dıkkat et ıslak mendılı yıkada sil canım.
Gecmıs olsun mınıge.

Enfal97 canım keseyı görmüşsünüz ne güzel. Ins kalp atısınıda duyacaksınız.
Yenıden eskı heyecanlara gerı döndün. Hamılelıgın tadını çıkar cok güzel günler.

Bende hep son ayları yasayamadıgım ve kısa surudugu ıcın üzüldüğüm zamanlar oldu. Yınede cok güzel bır duygu o tekmeler muhteşem.

Sağlıkla kucağına alırsın ıns.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…