2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Ya aslında bıraktırmak istemyrm. Zaten büyüdüğü için ek gıdayla kendini doyuruo. Dişleri de çok şükür baya oldu rahat da çiğnio. Acıktığı için emmek hiç istemio gibi bisey. Tek derdm uyutma ve gece aralrda mızıldandığndaki problem.şimdi sıkıntı yok da bebek olunca 3 mz aynı odada yatamayz. Kızımn odasına alışmasını istyrm. Bu dönem zaten evimz kalabalık annemlr bizdiler odasnda yalnız yatmııck ama gece bana olan alışkanlğnı terktmesni istyrm daha çok. Ama bilmyrm nasıl olcak. İnsan hiç kıyamıo.

Sen kesin bıraktr 2 yasında o zaman cnmcm. Şuan gercktn açlıktn vs emmio benm kızım alışkanlık sadece ve aramzdaki bağdan dolayı emmek istedğni hissedyrm. Emdiğnde kendini daha güvende hissedio sanki o sebeple arıo gibime gelio. Bazen emzirmeye çalışyrm istemio :) çok hoşuma gidio aslında. Keşke kendi kendilerine bıraksalar. Kardeşyle birlkte emmek istesede başlarda sonradn bırakır gibime gelio. Başka şeyler de yiyo sonuçta onlar daha lezzetli geleblr

Bu arada bende erken evlenip erken anne olmayı çok istiodm. Erken evlenme kısmı oldu da erken annelk nasip olmadı maalesef. Kalabalık aile olmak da istiodm ama bu saatten sonra nasıl olcak hiç bilmyrm. Bende 30 yasndym. 31 olcaz artık nasipse de. 3-4 çocuğum olsun isterdm. Hatta 5 ama bilmyrm bu saatten sonra çok zor. Hamilelik annelk ayrı ayrı hem çok güzel hemde ciddi derecede meşakkatli. Allah m hayırlısını nasip etsin güç kuvvet versn inşallah

İnşallah çok sıkıntı yaşamadn atlatrsn cnm o günleri. Biraz çocuklrn karaktelryle de alakalı galiba. Görümcemin kızıyla benm kızımn arasnda on gün var. Görümcem benm kızımı alsın konussn kızı hemen araya girio. Onunla ilgilenmesni istio. Ama ben yaptgmda benm kızım öyle tepki vermio. BiZimkinn de bir deli siniri var. Sen 15 aylık bebek msn dersn o derece yani. İnatcı sinirli

Enfal97 ve The_new gelince hamilelik günleri geldi aklıma çok özlemişim çok eğleniyorduk dertlesiyorduk özel ve guzeldi

Hamilelik gerçektn çok güzel ve çok özel. İnsanın özlememesi mümkün değil. Bebeğin doğduğu ilk günlerdi evdeki sükuneti bile özlemştm
Ama ilk hamilelik başkaydı sanki. Doğum sonrasını da yaşayıp görcz inş :)

Pates denedımde agzını hiç açmıyor poposunuda yıkadım ıkı kez ıslak mendıl hiç kullanmadım pamukla sılıyorum .sagol

Aynen öyle canı. Gerçekten çok güzel duygular sen de de oldu mu bu his bilmiyorum çok rahat hissediyorum kendimi gram bulantı belirti yok belki de o yüzden sadece çekingenim biraz herkesten saklamak istiyorum üç numara olunca galiba bu gün doktoragideceksin sanırım ne menopozu dur hele bismillah herşey yolundadır inşaallah senin içinde

Nedense ınsan soyleyemıyor herkese.
Daha ıyı işte hıc bır belırtı olmaması cok rahat bır hamılelık gecırırsın ne güzel.

Kulaktaki sıvı gitmemiş bir gribin bunlara yol açacağını hiç düşünmezdim grip olduklarında burun damlası kullanmayı aksatmayın kızlar bizimki damlatmıyor diye kullanmadım olanlar oldu siz dikkat edin bari

Pekı Dr ne dıyor nasıl bı tedavı uygulayacak bundan sonra.

Ne tedavi önerdi canım.ayni ilaca devam mi başka bir şeyler mi... aslında hiçbir hastalığı küçümsememek lazım baksana minik yavrular hemen soluyor

Ne tedavi önerdi canım.ayni ilaca devam mi başka bir şeyler mi... aslında hiçbir hastalığı küçümsememek lazım baksana minik yavrular hemen soluyor
Aynı ilaca devam bu doktor normal kkb doktoru şimdi Ankara üni çocuk kkb den randevu aldım haftaya ona da bir gözükelim bakalım düzelme olmaZsa basınç testi yapılacakmış ilacında yarısını döküyor yarısını alıyor off (

Allah tamamina erdirsin canım hayirli olsun
Teşekkür ederim canım rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaallah
Nedense ınsan soyleyemıyor herkese.
Daha ıyı işte hıc bır belırtı olmaması cok rahat bır hamılelık gecırırsın ne güzel.
Babada farklı geldi öğrenir öğrenmez bulantım başlamıştı bakalım rahat geçer inşaallah birde sen de lütfen aklına kötü şeyler getirme belki sadece stres kaynaklı dualarım seninle sen yine de bütün tahlillerini yaptır ama hiçbirşey çıkacağını sanmıyorum haberini bekliyoruz

gonulll canım inş hayırlı neticeler alır rahatlarsın buda kulağa küpe olur :) bence hap yada spiral taktır rahat et.. hep kadınlara eziyet yA hasta olsa dert olmasa dert sıkıntı kısmı hep bize kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…