2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Süper maşallah azmine hayranım

Viks eczaneden mi aldınız ne kadardi

Maşallah maşallah maşallah canim :))darısı basımıza inş hani o 5 dk sonra uyudu dediklerin onlar pışpışlama mi ?yoksa kendi kendine mi dalıyor

Ha ha ha benim eşimde Çankırılı. sağ olarak gorunenler çok var

Kızımn 16 aylık kontrolü vardı boyu 79 kilosu 9200 çıktı nasıl sizce ? Ve kilo almasını kolaylaştıracak onerılerınız varmı balık yağı falan kullananınz varmı

Bende baktım hem esımın hemde kendımızı nüfusa gıdın dıyor. E devlet üzerınden üretılemıyormus.

Kızımn 16 aylık kontrolü vardı boyu 79 kilosu 9200 çıktı nasıl sizce ? Ve kilo almasını kolaylaştıracak onerılerınız varmı balık yağı falan kullananınz varmı
Benim kızla aynı. senin kız biraz daha uzun . Kilo alması için ben ekstra bir şey yapmıyorum.saglikli beslenmeye önem veriyorum kendimiz içinde çocuklarım içinde. Abur cubur yememeye çalışıyoruz . Balık Rizeli olarak favormiz balık yağı kullanmıyorum. Gerçi bu sene balık az yiyebildik . Güzel balık olmadı bu sene.

Ne yapacağımı bilemiyorum valla zayıf diyen çok baada öyle geliyor ama bısey yapamıyrm . bizde alabalık yiyoruz iki haftada bir falan

Ne yapacağımı bilemiyorum valla zayıf diyen çok baada öyle geliyor ama bısey yapamıyrm . bizde alabalık yiyoruz iki haftada bir falan
Ben zayıf diyenlere " zayıf değil zarif benim kızım " diyorum kalakaliyorlar. :)) sende oyle soyle. Herkes herşeyi çok biliyor zaten. Benim oğlumda hiç kilolu olmadı kizimda.ama cok şükür sağlıkları yerinde. Bünye meselesi kilo işi herkesin her çocuğun bünyesi farklı. Bazısında su icse yarar bazısında çeyrek danayi yer ama hiç kiloda belli etmez.

Maşallah maşallah maşallah canim :))darısı basımıza inş hani o 5 dk sonra uyudu dediklerin onlar pışpışlama mi ?yoksa kendi kendine mi dalıyor
Yok canım kucağıma alıp ayakta hafif yürüyorum. Önce emme işi bitsin sonra onu da bırakacağız.

Maaşallah canım rint çok iyi gidiyor

MasalMaş canım azmini tebrik ediyorum

Süper maşallah azmine hayranım
Çok teşekkür ederiz. İnşallah daha iyi olacak.
Uykuya ihtiyacı var onun benden çok. Bir de reflü meselesi var ya. Yoksa bu kadar cesaret edemeyebilirdim.

Güzel cevap :))) senin kızın boyu kaç. Aynen bende öyle diyorum yedgını erıtıyo ama yine de çok da iştahı yok bakalım bende küçükken zayıfmışım şimdi de zayıflamaya çalışıyorum ama boyum kısa işte benim korkumda o kızımda kısa kalır mı yemzse

Kızımın boyu 78 . İstahsiz çocuk çok zor oluyor gercekten. Ben çok iyi bilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…