2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar zayıf olsa sıska kilolu olsa obez diyecekler kısaysa cüce uzunsa sırık ... diyecekler de diyecekler alıştım bunlara hamileliğimden beri en önemlisi Y yilfasa nın dediği gibi yapmak bi an bile tereddüt etmeyin acaba zayıf mı kısa mı şişman mı diye pat diye cevap verin daha yeni doktordan geldik sen daha iyi mi bileceksin diyorum ben :halay:
Hiç tereddüt etmeden direkt cevap susuyorlar :eğlence:

Kızlar zayıf olsa sıska kilolu olsa obez diyecekler kısaysa cüce uzunsa sırık ... diyecekler de diyecekler alıştım bunlara hamileliğimden beri en önemlisi Y yilfasa nın dediği gibi yapmak bi an bile tereddüt etmeyin acaba zayıf mı kısa mı şişman mı diye pat diye cevap verin daha yeni doktordan geldik sen daha iyi mi bileceksin diyorum ben :halay:
Hiç tereddüt etmeden direkt cevap susuyorlar :eğlence:
Buda iyiymiş kız "doktordan geldik ondan daha iyi mi bileceksin " :)) :))

Kızlar oğlum ısırmayı iyice azıttı sustum olmadı gıdıkladım olmadı şimdi baya bağırıp poposuna vuruyorum Ama çok çok ısırıyor kıstırıyor uzatıyor ve çekiyor bırakmakta bilmiyor artık acıdan zonkluyor göğsüm sinirlerim bozuldu ağlıyorum emmeye başlayınca

Hikayenin en sıkıntılı kısmı.
Edi hasta ateşli. Tam 2 saat oldu. Babada durmuyor. Tam 2 saattir evde zıplayarak depar atıyorum. Şimdi hafif bir uykuya geçebildi.
Tükendim bu gece. Eşime kızdım. E emzir bu gecelik nolcak diyor. İki kez yaptım o hatayı. Emeğim boşa gidiyor en başa dönüyoruz. Kolun boynun belim koptu. Bir yandan ateşli onun stresi. Evet güzel ama bugece tükendim.
Unutmadan, 23.30 - 03.45 arası deliksiz uyku. Tam 4 saat 15 dk.

Edi hasta ateşli. Tam 2 saat oldu. Babada durmuyor. Tam 2 saattir evde zıplayarak depar atıyorum. Şimdi hafif bir uykuya geçebildi.
Tükendim bu gece. Eşime kızdım. E emzir bu gecelik nolcak diyor. İki kez yaptım o hatayı. Emeğim boşa gidiyor en başa dönüyoruz. Kolun boynun belim koptu. Bir yandan ateşli onun stresi. Evet güzel ama bugece tükendim.
Gecmıs olsun canım.
Sakın eşini dinleyip emzirme. Sen bu hale getırene kadar neler cektın. Onlar kolayına kaçıyor her zaman. Uyku suresı bıraz daha uzamış.

Kızlar oğlum ısırmayı iyice azıttı sustum olmadı gıdıkladım olmadı şimdi baya bağırıp poposuna vuruyorum Ama çok çok ısırıyor kıstırıyor uzatıyor ve çekiyor bırakmakta bilmiyor artık acıdan zonkluyor göğsüm sinirlerim bozuldu ağlıyorum emmeye başlayınca
Bağırıp vurunca da tepki veriyorsun ya onu yaptırmak için bile ısırır ben direkt tepkisiz kapatıyorum böyle yaparsan meme yok diyorum o da oyun için yapıyor sonra ağlamıyor gülüyor memeyi uzatınca sonra ben de bişey yokmuş gibi davranıyorum

Geçmiş olsun canım maaşallah çok iyi ilerlediniz çok iyi yapmışsın dediğin gibi önce insan kıyamıyor ama başa dönünce mecbur yapıyorsun

Çok sağ olun kızlar. gonulll gonulll jean jean
Sabah 6yı geçiyordu uyudu. 7 buçukta uyandı. Artık sersemlemişim Edize aaaa sabah olmuş dedim emzirdim. Her sabah 7 buçukta emziriyorum. Fakat bugün köyü olan nokta şu. Emip uyudu. Sonra bir daha. Saat 10a kadar emip uyudu. İnşallah sekteye uğramaz bizim süreç.
Şimdi de 37,7 ateş. Bakalım gün içinde ne olacak.

Bayanlar bebeginize değişik muhallebi tarifleri yapıyor musunuz
Bizim 1 yaşına kadar gaz sıkıntımız vardı.ben 1 ölçek pirinç unu ve 1 ölçek irmik pişirip içine muz ezip yediriyordum. Seviyordu ve güzel yiyordu şimdi arada agzi tatlansin diye irmik ve mmuz yapıyorum yiyor.

Çok sağ olun kızlar. gonulll gonulll jean jean
Sabah 6yı geçiyordu uyudu. 7 buçukta uyandı. Artık sersemlemişim Edize aaaa sabah olmuş dedim emzirdim. Her sabah 7 buçukta emziriyorum. Fakat bugün köyü olan nokta şu. Emip uyudu. Sonra bir daha. Saat 10a kadar emip uyudu. İnşallah sekteye uğramaz bizim süreç.
Şimdi de 37,7 ateş. Bakalım gün içinde ne olacak.
Allah yardımcın olsun canim hasta çocukla bukadar sabtettin ya helal olsun sana.azmini tebrik ediyorum.insallah ateşi çıkmaz tekrar.

Bağırıp vurunca da tepki veriyorsun ya onu yaptırmak için bile ısırır ben direkt tepkisiz kapatıyorum böyle yaparsan meme yok diyorum o da oyun için yapıyor sonra ağlamıyor gülüyor memeyi uzatınca sonra ben de bişey yokmuş gibi davranıyorum
Canım normal bir ısırma değil yani dayanılmıyor artık zaten bir göğsüm yara oldu eşim gece 2de silikon meme ucu aldı ama onunlada emmiyor :KK43:(

Süpersin yaaaa dayan canim dayan valla çok iyi gidiyorsun geçmiş olsun edize de şimdi nasıl

Benim ki de öyle tatlı sevmiyor gerçi tuzluda yediği pek söylenmez dünü hiç yemek yemeden kapadı bizim emme işi kötüye gidiyor iyice yapıştı yemek yemiyor
Abimin kızıda sadece emıyordu abartmıyorum. Yemek hıc yemıyordu. 1 buçuk yascıvarında Dr artık emmeyı kesmen lazım dedı bıraktırdı mecburen.
Sen de bıraz daha bekle bakalım belkı yemesı duzelır.

Abimin kızıda sadece emıyordu abartmıyorum. Yemek hıc yemıyordu. 1 buçuk yascıvarında Dr artık emmeyı kesmen lazım dedı bıraktırdı mecburen.
Sen de bıraz daha bekle bakalım belkı yemesı duzelır.
Doktor banada kilosu fazla olmasaydı keserdik dedi ama kilo kaybı olmadığı için bir müddet daha gidebilir demişti ama bu ısırmalar böyle giderse kesmeyi düşünebilirim valla işin kötüsü iltihap oldu galiba ucunda beyazlık var

Doktor banada kilosu fazla olmasaydı keserdik dedi ama kilo kaybı olmadığı için bir müddet daha gidebilir demişti ama bu ısırmalar böyle giderse kesmeyi düşünebilirim valla işin kötüsü iltihap oldu galiba ucunda beyazlık var
Senınkı baya oyuna cevırmıs işi. Isırdığı zaman kapat emzirme bı müddet. Halıyle aglayacak ama kıymetini anlar o zamanda. Bır de bu yöntemi dene.
Mecburen sütten kesmıslerdı kılo alımı tamamen durmuştu ve zayıftı.

Canım sen acil gece emzirmeyi kes bence. Gündüz iki üç emer ama gece kesince hem uyku düzene girecek. Evet ben hala sıkıntı yaşayabikiyorum ama iki defa yanlışlıkla emzirdim başa sardık. Yoksa bu kadar uzamazdı. En azından 3 4 saat uyuyor. Hem de gündüz daha iştahlı yiyor

Canım sen acil gece emzirmeyi kes bence. Gündüz iki üç emer ama gece kesince hem uyku düzene girecek. Evet ben hala sıkıntı yaşayabikiyorum ama iki defa yanlışlıkla emzirdim başa sardık. Yoksa bu kadar uzamazdı. En azından 3 4 saat uyuyor. Hem de gündüz daha iştahlı yiyor
Dert bitmiyor ki keseyim :KK43:( emre devamlı kulagini kasıyordu doktora götürdüm kulağında sıvı birikmesi olmuş gripden dolayı burnu tikaliydi ondan dolayı olmuş :KK43:( acayip sinirli o yüzden doktor uykuyu tamamen bozar anlamadınız mi dedi dedim Zaten bizde uyku diye bisey yokki hep bozuk TaeYang TaeYang canim doktor peditus yazdı ama olur mu bu ayda ?

X