2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aynı haberleri okudukça kahroluyorum. Bı baba abı öz evladına kardeşine nasıl yapar anlıyamıyorum. Aklım almıyor. Boylelerıni idam ediceksin. O malum yerlerını kesıp ellerine vereceksin. O mahlukatları meydana atcaksın bütün ınsanlar olduresıye dovcek. Böyle caydırıcı cezalar olması lazım. Bak bakalım yapabılen olcakmı o zaman. Cocuga bebeğe nasıl yapabılırler. Hayvana bile saldıran var.
Aaaaaaa nasil.olur ya iyiki izlemiyorum haber falan

Şüphelenin kızlar zaten şüphe duyun, bu vakalarda çoğunlukla akraba, eş dost suçlu oluyor şüphelenmekte haklısınız babanıza bile güvenmeyin
Konu evlat olunca.... Kimseye güvenemiyorum. Yabancıların dokunmasına asla izin vermiyorum. Dışarı ne zaman çıksak sevmeye yanaşıyor insanlar, aklıma bin türlü şey geliyor, dokundurmuyorum. Oğlumun fotoğrafını net paylaşmıyorum kimseye de izin vermiyoeum.
Babam beni en yakınlarımıza bile emanet etmezdi. Asla kendi annem ya da abim olmadan başkasıyla bir yere yollamaz kimsede kalmama izin vermezdi. Çok kızardım. Ağlardım. Şimdi diyorum iyi ki ağlatmış beni. O kadar haklıymış ki...

Kızlar ben ne tv izleyebiliyorum ne haberlere bakabikiyorum kahroluyorum. Allah korusun yavrularımızı. Bu konuda yazdığınız mesajları bile tahammül edip okuyamadım. Kapıyı kapatıp oğlumla oturmak istiyorum dışarı çıkmaya korkar olduk.

Saat 10 da emmeye başladı. 10 buçukta yatırdım. Arada mızırdandı ama yatakta pışpışladım uyanmadı. (Eskiden olsa hepsinde çığlık çığlığa ağlardı.) :nazar:
1'de uyandı. 5 dk sonra uyudu. (Eskiden 1e kadar en az 3 defa uyanır 15 20 dk emerdi.):nazar:
3 buçukta uyandı. 10 dk'da uyudu. :nazar:
6da uyandı. Artık acıktığı için uyumak istemedi ama emzirsem uyurdu o yüzden emzirmedim. 7ye kadar uyanık kaldı.
7den 7.40'a kadar uyudu. Mızırdandı kucağıma alıp pışpışladım yine uyudu ve 8.10da kesin kalkış.
Aslında 6dan sonra ya da onda uyusa bile 7.40tan sonra hiç uyumazdı. Ama gündüz çok az uyuypr 2 3 gündür. Sonra ikinci uykuyu istiyor. 5 dk da uyusa gece geç uyuyor. Düzen oturtabilmek için zor da olsa uyuttum.
Ediz'den söz ediyoruz. En azından 22.30-06.00 arası nasıl :kahve:

Saat 10 da emmeye başladı. 10 buçukta yatırdım. Arada mızırdandı ama yatakta pışpışladım uyanmadı. (Eskiden olsa hepsinde çığlık çığlığa ağlardı.) :nazar:
1'de uyandı. 5 dk sonra uyudu. (Eskiden 1e kadar en az 3 defa uyanır 15 20 dk emerdi.):nazar:
6da uyandı. Artık acıktığı için uyumak istemedi ama emzirsem uyurdu o yüzden emzirmedim. 7ye kadar uyanık kaldı.
7den 7.40'a kadar uyudu. Mızırdandı kucağıma alıp pışpışladım yine uyudu ve 8.10da kesin kalkış.
Aslında 6dan sonra ya da onda uyusa bile 7.40tan sonra hiç uyumazdı. Ama gündüz çok az uyuypr 2 3 gündür. Sonra ikinci uykuyu istiyor. 5 dk da uyusa gece geç uyuyor. Düzen oturtabilmek için zor da olsa uyuttum.
Ba ya yol katediyorsunuz. Çok iyi daha da iyi olur inş. Gündüz emmeye alışkanlık olduğundan gecede ara ara kalkmaları oluyor. Gündüz emmesı bıttıgınde ileride o zaman hıc uyanmaz gecelerı. Masallah size.

Sizde ise yaradimi
Biraz rahatlatıyor. Tamamıyle açmıyor burnu ama ben birde peteğin üzerine sıcak su koyup içine viks koyuyorum çay kaşığıyla o odayı biraz ferahlatiyor. Ama sonra odayı biraz havalandırırken yoğunluk azaliyor kızımı rahatsız etmesin diye hafif bir mentollü kalıyor oda ise yarıyor.birde soğan çok denedim ama ise yaramadi

Biraz rahatlatıyor. Tamamıyle açmıyor burnu ama ben birde peteğin üzerine sıcak su koyup içine viks koyuyorum çay kaşığıyla o odayı biraz ferahlatiyor. Ama sonra odayı biraz havalandırırken yoğunluk azaliyor kızımı rahatsız etmesin diye hafif bir mentollü kalıyor oda ise yarıyor.birde soğan çok denedim ama ise yaramadi
Soğan işe yaramıyor boşuna çocuğun gözünü yakıyor

MasalMaş canım azmini tebrik ediyorum

X