2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
@emnis simdi oglum ayagimda senin yazdiklarini okudum yemin ediyorum her harfine katiliyorum sanki ben yazdim onlari....okumaktan arastirmaktan helak oldum denemedigim yontem kalmadi yok yok yok...acaba diyorum sundan mi boyle bu mu sebep oldu bak alerji ihtimalini bile arastirdim esim diyo cocugu gostermedigin doktor kalmadi...ara tatilde sunnet ettirdik oglani sakinlestirici verdiler guya doktor baygin gibi goturucez biae anlamayacak demişti bizimki vucudunu tutamiyo ama donmeye calisiyo kendini sedyeden atmaya ugrasiyo iki bebek daha sunnete girdi mayisik girdi mayisik ciktilar bizimki tepinirken girdi aglayarak cikti kan kusturdu bize hastanede...esim dedi ki bizim sipayi sakinlestirici bile tutamiyo sen hala uyusun diye care ariyosun:KK43:
Hayırlı olsun canım bizim imizin Z erkek oldu demek.allah damatliginida göstersin inşallah.esin doğru söylemiş :))

Bi ara bende gece emzirmesini azaltayim dedim hatta yazmistim buraya hani nette yaziyoki 1 hafta 10 gun sabredin 1 ay uğraştım o kadar sert tepki verdi ki azicik olan uykularimiz da mahvoldu cook uzun sure geceler cehennem.gibiydi yeni birazcik toparlar gibi oldu yok anacim o yontem diyenler gelsin bi baksinlar bu veletlere Y yilfasa min dedigi gibi her cocuk ayni degil ...bi de bise diyeyimmi sizde de oyle mi oluyo bilmiyorum ama ben arastirdikca daha cok geriliyorum yani arastirmazsam cocuk bu disi cikiyo aman agrisi vardir aman bi derdi vardir her çocukta vardir boyle sikinti diye daha sakin kaliyorum ama ne zamnki bi yerleri okusam yok arkadas bakiyorum ki baska bebeklwr cicek gibi uyuyo bizimki anormalin anormali...bi grupta anne yazmis artik tukendim bebegim 4-5 kere kalkiyo uykuya hasret kaldim diye 4-5 kere kalktigi gece ben bayram ediyorum :KK43: bugun sabahtan aksama kadar hastanedeydik bi bayanla 2saate yakin bekledik ikizleri var o kadar uslular ki kadin bizimkinin hareketlerine sok oldu 2 dk totosu yer gormedi sabahtan aksama kadar pesinde kostuk diyo ki heralde aksam bayiliyodur yorgunluktan ahhh dedim ahhhh
Bugün boşver okuma okudukça insanın siniri bozulur diye @emnis e demiştim ben.alt komşum bende 10 gün sonra doğum yaptı maşallah var gık demiyor çocuk.bak ben ne yapayım . Ama az kaldı Nisan gelsin hepimiz rahatlığı az inşallah. Aticaz kendimizi dışarı ohhhh mis :))

Bizimkine herkes çete diyor yapmadığı yok ve canım çıkıyor resmen. Kitaplığa tirmanmA ablasinin yatagina cikmaya çalışma kanepe tepeleri dolaplar çamaşırlar kapılar vs. Vs.... İçeri giriyor geri dönüp kapıyı çarpıp tekrar giriyor.gizli psikopat galiba:anne: benim açık her yerimi istirma cırmalama sıkma.babasinin tişörtünü açıp göbek deligine parmak sokmaya çalışıyor:bicak: her seyi geçtim de gece sıkıntı hem de cook büyük sıkıntı bizde de. Başkalarini duyunca ben etkileniyorum ya sinirim bozuluyor ama kötü niyetle degil onlarınki de huysuz olsun anlaminda değil.benim velet neden böyle enerji patlamasi yasiyor acaba.... Sağlıkları yerinde şükür bu gunlerde geçecek de az daha sabir.tatlı olmasalar hic cekilmez sipalae:KK36:

Gercekten Co ders calismak çok zor.birde uykusuzluk var zaten kafayı nasıl toparlayacaksinki. Bizde de hiçbirşey yanlız değilsin :))
Ya sıpa uyuyunca da o kadar yorgun oluyorum ki kalkamıyorum yerimden
Telefona filan yüklense güzel olur aslında konular
Zaten klkınca bir saat mutfak ortalık topla filan
:KK43:

Bizimkine herkes çete diyor yapmadığı yok ve canım çıkıyor resmen. Kitaplığa tirmanmA ablasinin yatagina cikmaya çalışma kanepe tepeleri dolaplar çamaşırlar kapılar vs. Vs.... İçeri giriyor geri dönüp kapıyı çarpıp tekrar giriyor.gizli psikopat galiba:anne: benim açık her yerimi istirma cırmalama sıkma.babasinin tişörtünü açıp göbek deligine parmak sokmaya çalışıyor:bicak: her seyi geçtim de gece sıkıntı hem de cook büyük sıkıntı bizde de. Başkalarini duyunca ben etkileniyorum ya sinirim bozuluyor ama kötü niyetle degil onlarınki de huysuz olsun anlaminda değil.benim velet neden böyle enerji patlamasi yasiyor acaba.... Sağlıkları yerinde şükür bu gunlerde geçecek de az daha sabir.tatlı olmasalar hic cekilmez sipalae:KK36:
hahaha yaaa siz de olmasanız hepten kafayı yicem bizim ki de göbek deliğine parmak sokuyor :)))) dibine kadar birde acıtıyor ...tuvalete giriyor çat diye kapıyı kapatıyor sonra korkuyor kapıyı açmaya uğraşıyor :) sizin ki de peteklerin üstünde gezmek istiyor mu :))) koltuktan koltuğa atlama bitti bu başladı şuan mesele öyle koltukta zıplıyor uyuyacağız inş

Ya sıpa uyuyunca da o kadar yorgun oluyorum ki kalkamıyorum yerimden
Telefona filan yüklense güzel olur aslında konular
Zaten klkınca bir saat mutfak ortalık topla filan
:KK43:
Senın yerinde olsam çok gergin olurum herhalde sen iyisin maşallah elinden geleni yapıyorsun ben çoktan isyaaaaaaannnn olmuştum :)))

Aynen canım bunların tadı olmasa çekilir dert diiller :))) o göbek deliğine parmak sokma çabaları komik hakkaten benim eşiminki taaamm bi şekerpare olduğu için benim balık onu gördü mü değişik sesler çıkararak üstüne uçuyo adamın:))))

Bizimkiler farklı

hahaha yaaa siz de olmasanız hepten kafayı yicem bizim ki de göbek deliğine parmak sokuyor :)))) dibine kadar birde acıtıyor ...tuvalete giriyor çat diye kapıyı kapatıyor sonra korkuyor kapıyı açmaya uğraşıyor :) sizin ki de peteklerin üstünde gezmek istiyor mu :))) koltuktan koltuğa atlama bitti bu başladı şuan mesele öyle koltukta zıplıyor uyuyacağız inş
kız sen niye balgattan ev tuttum gelip benim yanımda tutdaydin keşke

kız sen niye balgattan ev tuttum gelip benim yanımda tutdaydin keşke
Valla rint rint Balgat Cevizlidereyi önerdi :))) eşime oralara bir bakalım muhit iyiymiş dedim onunda işine yakın olduğundan burdan tuttuk ama kiralık sonuçta gelebilirim yakınına sen nerde oturuyorsun :)

X